reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Milka ja nie mam żadnych objawów...ale ale....w każdej ciąży nawiedzały mnie po 6 tyg, więc pewnie i teraz nadejdą.
Przyznam,że łudzę się,że może jednak nie, bo te mdłości, senność, niesmak, zgaga....aaaa:szok::-D
 
reklama
aguska i kurde zawsze patrza wtedy kiedy nie trzeba :p jak siedzialas grzecznie i sluchalas to tego juz nie widzial, ale sekunda nieuwagi i juz jestes niewychowana. ech wykladowcy/nauczyciele/szefowie... :p ;)

smerfetka ....wszystkie macie takie typowe objawy ciazowe, a ja oprocz zaniku okresu i bolacych cycow nie mam nic :( mam nadzieje, ze sie cos jeszcze pojawi. a! mam zawroty glowy, ale szczerze to nie wiem czy to od ciazy czy moze cisnienie nie te...
Hej! Jednak masz objawy, a czasem wcale ich nie ma. Ja to znam pewną dziewczynę, którą w 13 tyg dopiero dowiedziała się. No nie mówiąc o przypadkach z TLC "Ciąża z zaskoczenia" :)

MilkaPrzyznam,że łudzę się,że może jednak nie, bo te mdłości, senność, niesmak, zgaga....aaaa:szok::-D
właśnie! Zgaga! Zawsze kojarzyła ją jako późny efekt ciąży, od tego, że się wszystko podnosi w środku. Tym czasem czytałam, że to sprawa hormonów. Chyba u mnie była pierwszym objawem tym razem i ciągle mi się coś odbija :/
 
Ostatnia edycja:
Dzisiejsza beta 0,1...wszyscy wiemy niestety co to oznacza. No cóż, widocznie nie dane mi było do Was dołączyć...Jestem rozczarowana, zawiedziona, bo mimo braku planowania, sama myśl dzidzi wzbudzała we mnie ogrooooooooooooom szczęścia :) Ale są i dobre strony tej sytuacji - po wyjściu z laboratorium podjęliśmy decyzje o świadomym staraniu się o dzidzię :) OD DZIŚ ! :)


P.S. Oczywiście trzymam najgorętsze i najserdeczniejsze kciuki za Wszystkie przyszłe Mamy i ich Fasolki! :*
 
Dzisiejsza beta 0,1...wszyscy wiemy niestety co to oznacza. No cóż, widocznie nie dane mi było do Was dołączyć...Jestem rozczarowana, zawiedziona, bo mimo braku planowania, sama myśl dzidzi wzbudzała we mnie ogrooooooooooooom szczęścia :) Ale są i dobre strony tej sytuacji - po wyjściu z laboratorium podjęliśmy decyzje o świadomym staraniu się o dzidzię :) OD DZIŚ ! :)


P.S. Oczywiście trzymam najgorętsze i najserdeczniejsze kciuki za Wszystkie przyszłe Mamy i ich Fasolki! :*

Przykro mi kochana :-( i zarazem życzę powodzenia :*
 
slonkoonline o kurcze, to musial byc naprawde przerazajacy widok, dziecko w drgawkach... ja Ci sie wcale nie dziwie, sama bym chciala pakowac dziecko do auta i do szpitala jechac. Boze, ile to sytuacji czlowiek musi zniesc i zimna krew zachowac...
te ciaze z zaskoczenia to jest dopiero hardcore... nie wyobrazam sobie dowiedziec sie np w 5, 6 msc i potem zachodzic w glowe czy to co robilam gdy nie wiedzialam o ciazy mialo jakis negatywny wplyw na nia...

Magda_z_uk wow, to kawal drogi, ja jestem z Leeds :) kurcze, musisz miec tam przepiekne widoki, w lipcu lub w sierpniu chce wlasnie na dlugi weekend sie wybrac do Walii, pozwiedzac :)
ja sie wlasnie boje, ze z dieta moge nie dostarczac wszystkiego co potrzebne dla organizmu bo nie jem ryb, no chyba ze sledzik od czasu do czasu, staram sie jesc sporo warzyw, ale roznie z tym jest. Wiem, ze jak wyniki sa ok to nie trzeba jesc suplementow, ale do czasu wizyty u lekarza bede zazywac. A jak pojde na 1 wizyte to beda mi pobierac krew? Bo kolezanka mi opowiadala, ze na 1 wizycie po prostu stwierdzili, ze jesli test wykazal ciaze to jest w ciazy, zwazyli ja, zmierzyli cisnienie i tyle..
Boje sie ze mogepotrzebowac podtrzymania ze wzgledu na poprzednie poronienie :( Wiem, ze teraz moze byc calkiem inaczej i przeszle poronienie nie decyduje o przyszlosci kolejnej ciazy, jednak ten wewnetrzny strach sie utrzymuje :(
no wlasnie... magiczny 6 tydzien, wszedzie spotykam sie z opiniami, ze wlasnie wtedy pojawiaja sie objawy. no zobaczymy :)

kurcze, wlasnie mi sie przypomnialo... wiecie co, we srode 3.04 wzielam 3 tabletki anadin extra (polaczenie aspiryny, cofeiny i paracetamolu), w czwartek jeszcze 1 bo cholernie bolala mnie glowa. dopiero w sobote dowiedzialam sie o ciazy. czytalam w necie, ze aspiryna jest bardzo niewskazana w ciazy :( zwlaszcza we wczesnej fazie :( i znow sie dobijam mysleniem :(

edit

ankax o rany, wspolczuje kochana, bardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i zycze Ci powodzenia!!!!! Jestem pewna, ze niedlugo zagoscisz na styczniowkach!!!
 
Ostatnia edycja:
ankax to bardzo przykre! Razem z Toba trzymamy kciuki za kolejna fasolke zdrową i dorodna! Koniecznie nam tu o tym powiedz!

milka z ta aspiryna chyba tak jest. Nawet nie wolno go (tego kwasu co w niej jest, askorbinowy, czy jakos tak) podawac malym dzieciom. Zle wplywa na ksztaltowanie CUN (uklad nerwowy), ale na tym etapie chyba jeszcze nie bedzie to tak oddzialywac. Ja w pierwszej ciazy, w nieświadomości faszerowalam sie Ketonalem okrutnie i Jula jest bardzo zdrową i zywotną dziewczynka ;)
Teraz tez wzielam dwie tabletki Ketonalu i Heviran, ale to bylo chyba przed zagniezdzeniem nawet.
 
Ostatnia edycja:
Slonkoonline, to forum jest też do wyżaleń, kumam, że tego potrzebowałaś :tak: Też sama się już tu wyżaliłam z perfidnych myśli, które krążyły po mojej głowie aż mnie wyrzuty sumienia złapały :zawstydzona/y: Myślę, że to świadomość, że takie rzeczy ciągle się zdarzają powoduje taki stres i zmartwienie, co jest jeszcze tylko gorsze. Ja też się martwię, ale staram się o tym nie myśleć - niejedna kobieta przez to przebrnęła :sorry2: Zdrowia dla córeczki! :tak:

Smerfetka, bardzo mi przykro. Tym razem wszystko się powiedzie, wierzę w to! :tak:

Magda, witamy Cię serdecznie! :happy2: Prześlij mi swoje info, a dodam Cię na listę ;-)

Anka, kurczę, przykro mi :-( Trzymam kciuki, by jak najszybciej Wam się udało :tak:

Oj, lasencje, za wszystkie dzieciaczki i za Was zaciskam kciuki, i będę zaciskać przez cały czas! :tak: A w nocy widzę produkujecie najwięcej :-D Mnie piersi nie bolą, czasami tylko wrażliwe są, ale same z siebie nie :-p
 
reklama
slonkoonline no wlasnie tak sie pocieszam, ze to jeszcze bardzo wczesnie wiec moze nie ma to tak wplywu jeszcze.. bylam przekonana, ze to okres idzie bo bol piersi i termin sie zblizal, dlatego lyknelam.. teraz bardzo zaluje :(

perrie ja mam wieczor przed laptopem, jutro na pozniejsza godzine do pracy wiec sobie posiedze dluzej :) len ze mnie okrutny ;)
 
Do góry