reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

aguska no to pieknie, ze krecha gruba i wyrazna :-) ja tez chce w koncu taka zobaczyc! :)
hehe, spotkanie to bylaby super sprawa :) moga byc trudnosci, ale kto wie, moze sie uda :)

Magda ja o ta ciaze tez staralam sie 7 cykli :) z malymi przerwami, ale jednak. sporo nas laczy hehe :) to termin Ci wypada na 11?? mi wlasnie, 10 lub 11, zalezy na jakim kalkulatorze licze no i ja mialam cykle 28, 29 dniowe, roznie. Kurcze, chyba tez bym chciala cesarke :) wiem, ze nie mozna wybierac, bierzemy co los przyniesie, ale chyba bardziej bym sie sklaniala ku cesarce.
Bardzo Ci dziekuje za te slowa! :) podnioslas mnie na duchu, musi byc dobrze! Poprosze o te badania, o skierowanie.. A od kiedy moge isc na wizyte? Teraz chyba jeszcze jest za wczesnie?
Wlasnie tez mysle nad tym digital test, przynajmniej pokaze rosnaca bete :)

edit

Paulina trzymaj sie, zdrowka dla malego! naprawiaj predko neta i wracaj :D widze, ze niemal wszystkie nas cyce bola.. :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milka do GP możesz już iść teraz. powiedz,że bardzo się martwisz. Mi wtedy ta babka
zleciła nawet próby wątrobowe, które wyszły bardzo źle i przez całą ciąże mi to sprawdzali
ciągle. Idź, pogadaj, czasem się trafi na fajnego lekarza:happy2:

Paulina zdróweczka dla synka! Mnie cycki bolały okrutnie w pierwszej ciąży z córką. W drugiej,
z drugą córą troszkę, a w trzeciej z synkiem wcale;-)
 
aguśka= na spotkanie to ja i tak się piszę :) Może do tego czasu uda mi się zaskoczyć i się zakwalifikuje :) kurczę, jakoś nie mogę się z Wami rozstać :)
 
Witam z rana! Życzę Wam i sobie dużo słońca na dziś, bo ja skrobałam szyby auta z rana :/ Zaraz zaczynam pracę, więc popołudniem pewnie nie będę zaglądać. Po pierwszej zmianie zazwyczaj padam na pysk! U mnie bez zmian. Dziwne sny w nocy, bo w głowie milion myśli. Jedyne nietypowe... po przebudzeniu było mi tak niedobrze, że bałam się ruszać. W sumie zjadłam kanapkę, wypiłam wode, ale nadal mam kluche w gardle. Bleeeee! Mam nadzieję, ze to jednorazowy wybryk.
Pozdrawiam i do "napisania"!
 
Witaj Slonko :) ja mam nadzieję ze nie będę dziś szyb skrobac :) u nas podobnie, klucha w gardle i odbijanie, sny przeokropne.., ale ogólnie dzień zaczynamy pozytywnie :) ja Wam również życzę miłego dnia! :)
 
Dzien dobry :) u mnie tez nie ma slonca, niebo szare jak zwykle ostatnio :(

Magda pojde do gp w przyszlym tyg, w tym niestety nie moge bo prace zaczynam popoludniu a rano jest bardzo ciezko sie dostac, mi jeszcze nigdy sie nie udalo. Ale powiem mu o wszystkich obawach, o tym ze chce badania. No to zycze Ci synka! :D ja tez mam ochote na synka, od zawsze pragnelam synkow :)

XAnkax to zostan u nas, zarazimy Cie pozytywnymi fluidami :)

Slonkoonline ojej, jaki wyrazny objaw ciazowy! :) oby jednorazowy, tego Ci zycze :) u mnie nadal brak takich objawów, mam nadzieje, ze wkrótce cos sie ruszy ;)


Dziewczyny, jesli nie znacie to polecam wam aplikacje na telefon do naszego forum :) wczoraj odkrylam :) super sprawa bo przez neta na telefonie ciężko bylo mi to ogarnac,a apka fajna i wygodna.
Ja z kolei mam dzisiaj na 2 zmiane wiec bede z wami z doskoku pozniej :) nie skrobcie za duzo :p
 
reklama
Dzień dobry
Ja choć już nie jestem grudniówką zaglądam do Was
I w nocy jak Was podcztałam to się uśmiałam bo wszystkie prawie płakały a ja wczoraj też od popołudnia wszystkie żale wylewałam aż do wieczora szok
ale na szczęście już wszystko dobrze

Życzę dziś dobrego nastroju :)
I ślijcie do mnie swoje fluidki moja kolejna nie planowana @ jest na 29.04 więc jeszcze teoretycznie mam szansę werócić :)
 
Do góry