reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Smerfetka niestety ja nie mam mozliwosci wykonania bety bo mieszkam w UK i tutaj to tak nie wyglada :( nie moge sobie prywatnie wykonac zadnego badania. Dodatkowo tutaj do 12 tygodnia ciaza jest uwazana jako taki stan ktory moze sie zmienic z przyczyn maturalnych, nie ma czegos takiego jak podtrzymywanie wczesnej ciazy lekami, zwolnieniami itp.
 
reklama
Smerfetka niestety ja nie mam mozliwosci wykonania bety bo mieszkam w UK i tutaj to tak nie wyglada :( nie moge sobie prywatnie wykonac zadnego badania. Dodatkowo tutaj do 12 tygodnia ciaza jest uwazana jako taki stan ktory moze sie zmienic z przyczyn maturalnych, nie ma czegos takiego jak podtrzymywanie wczesnej ciazy lekami, zwolnieniami itp.

Pierwszy lekarz, do którego trafiłam też tak mi powiedział. Jednak to było już w PL. Dziwne tam, w UK, mają podejście do tematu ciąży. Ja uważam, że testy też mogą dużo pokazać. Wystarczy kupić tego samego producenta i natężenie koloru kreski też powinno już coś pokazać. Pierwsza ciąża do 6-7tyg miałam jasne, niemal nie widoczne kreski, a tydz lub dwa później była taka bardzo, bardzo mocna.
 
slonkoonline pewnie ze rozumiemy. wiesz ja w pierwszej ciazy w zyciu bym nie pomyslala ze moze cos byc nie tak i nawet jak w 30tc urodzilam moja malenka coreczke myslalam ze bedzie ok niestety stalo sie zupelnie inaczej :( im wieksza swiadomosc tym wiekszy stres , niestety :(
 
slonkoonline pewnie ze rozumiemy. wiesz ja w pierwszej ciazy w zyciu bym nie pomyslala ze moze cos byc nie tak i nawet jak w 30tc urodzilam moja malenka coreczke myslalam ze bedzie ok niestety stalo sie zupelnie inaczej :( im wieksza swiadomosc tym wiekszy stres , niestety :(

Strasznie mi przykro, ale teraz bądź dobrej myśli. Stres też napewno gra tu duża rolę! Trzymam kciuki za wszystkie fasolki! Przeraża mnie to. Kompletnie! Jest to tak silny strach, że prawie o niczym innym nie myślę. Dobrze, ze mam już małego wariata w domu i ona zajmuje moje myśli. Na dodatek znów jakąś chorobą ja dopadła. Nie tak dawno skończyła się jej ospa, a teraz znów coś :/
 
Slonko jestem dobrej mysli i mysle tylko pozytywnie innej opcji nie biore pod uwage :)Ja mieszkam w Belgii i tu tez ciaza do 12 tc trajtowana jest troche po macoszemu , moj gin to jednak wspanialy czlowiek i nagial troche dla mnie zasady i mam sprawdzana bete i dostalam dopochwowo progesteron zapobiegawczo i nawet zwolnienie co tu kasa chorych malo kiedy akceptuje ale mi sie udalo i bede miala platne zwolnienie co prawda nie 100% jak w PL ale to juz nie wazne ;)
 
Slonko jestem dobrej mysli i mysle tylko pozytywnie innej opcji nie biore pod uwage :)Ja mieszkam w Belgii i tu tez ciaza do 12 tc trajtowana jest troche po macoszemu , moj gin to jednak wspanialy czlowiek i nagial troche dla mnie zasady i mam sprawdzana bete i dostalam dopochwowo progesteron zapobiegawczo i nawet zwolnienie co tu kasa chorych malo kiedy akceptuje ale mi sie udalo i bede miala platne zwolnienie co prawda nie 100% jak w PL ale to juz nie wazne ;)

Dobrze, że są tacy ludzie!!!! Ja też teraz trafiłam prywatnie na genialnego lekarza. Jak zobaczyłam dwie kreski poleciałam szybko do przychodni, do pierwszego lepszego i to był błąd! Nigdy takiego lekarza nie chcę widzieć! Z nerwow pomyliłam datę OM, to miałam taki wykład, że na korytarzu było słychać. Kończąc na tym, ze i tak ciąży potwierdzić nie był w stanie.
 
Czesc dziewczyny :* ja dzis w na uczelni rzucilam sie na mojego wykladowce :p malo mnie z sali nie wyrzucil, ale sie prosil bo mnie zdenerwowal :-) a u mnie dzis jakos tak bezobjawowo i dolujaco przez to :-(
 
Czesc dziewczyny :* ja dzis w na uczelni rzucilam sie na mojego wykladowce :p malo mnie z sali nie wyrzucil, ale sie prosil bo mnie zdenerwowal :-) a u mnie dzis jakos tak bezobjawowo i dolujaco przez to :-(

Kurczę.... Czemu tak dołujaco?! W sumie na dobrą sprawę ja też dziś jak szalona cieszyłam się, ze było mi niedobrze i brzuch mnie bolał i siku non stop :)
Wykładowcy napewno się należało! Niech wie z kim ma doczynienia!
 
Ostatnia edycja:
No właśnie te objawy z początku wkurzaja a potem już chyba tylko ciesza z dnia na dzień :) chociaz z drugiej strony to cycki bolą, temp podwyższona jest, nie ma krwi, nie boli zbyt strasznie i często więc chyba oki jest nie? Zwariuje do wtorku....
 
reklama
Dziewczyny nie nakrecajcie sie same objawami , bo to naprawde fasolkom nie sluzy , sa dziewczyny ktore przez cala ciaze nie maja objawow a sa takie co w kazdej ciaxy maja inne i Wasze nerwy naprawde sa nie potrzebne.
 
Do góry