reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

dla mnie tabelka z waga jest zbedna bo kazda z nas jest inna , inaczej sie odzywia i inaczej bedzie nabierala kg ale tabelka z wizytami jak najbardziej wprowadzilaby porzadek
 
reklama
Witam się i ja ze słonecznej stolicy.

Ana86 a co ma źle pójść? Wszystko będzie dobrze. Ciesz się ciążą a nie myśl.

Co do tabelek to zgadzam się z wypowiedzia Smerfetki dotyczącą tabeli wagowej że każda z nas inaczej nabiera na wadze.

Tabela z wizytami jak najbardziej
 
Jagoda ja np juz prZybrałam. Spodnie ciasne zrobiły się a spadały prawie ze mnie. Muszę z odpietym guzikiem chodzić. W pierwszej ciąży przytylam 10 kg które po porodzie całe zeszło. Teraz się boję bo już przytylam a to dopiero 7 tyg
 
hej dziewczyny:-)
ja juz po zakupach i teraz na tapczanie leze i odpoczywam:-) dzis nie robie nic (mam nadzieje ze sie uda):-D

Co do wątku wagowego ,wg mnie moze być,kto nie bedzie chcial sie nie wpisze. kiedys mialysmy cos takiego w grudniowkach 2009 i niezle sie nasmialysmy nie raz z tych naszych kg hahah (ja w ciazy 26kg przybralam)

jesli chodzi o zmeczenie ,to ja czuje sie jak staruszka. przejde troche po sklepach i mam dosc,centralnie sily mi odchodza w dal. Oczy sie kleja i gdybym miala blisko gdzies lozko to na pewno bym z niego skorzystala. Wszystko mnie meczy i zrobilam sie taka jakas niekontaktowa hahah ciężko jarze:-D nie raz musze pytac 2 razy zanim cos do mnie dojdzie:-D:-D
 
ja mam problem ze spaniem w nocy , budze siepo kilka razy bo snia mi sie glupoty , ganiam meza zeby otworzyl okno to je zamknal bo mamy veluxy i to dosc wysoko a ja malutka jestem wiec noce mam kiepskie ale w dzien nadrabiam ;)
 
ja mam problem ze spaniem w nocy , budze siepo kilka razy bo snia mi sie glupoty , ganiam meza zeby otworzyl okno to je zamknal bo mamy veluxy i to dosc wysoko a ja malutka jestem wiec noce mam kiepskie ale w dzien nadrabiam ;)

Ja też tragicznie śpię. W zeszłym tygodniu budziłam się już o 4 rano i nie mogłam spać aż do wieczora :szok:
Nie mogę się ułożyć do snu, wszystko mi przeszkadza, swędzi, a jak już przysnę to mam sny erotyczne męczące :-D
 
reklama
dziewczyny mam problem nie wiem czy to zglaszac lekarzowi ale jak troche pochodze to boli mnie brzuch i cos mnie kluje nie wiem czy cos sie dzieje prosze o pomoc
 
Do góry