reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Czesc przyszłe mamusie:)
Jezeli dobrze pójdzie to tez bede grudniowa mamusia. Termin 20. grudzień.
Dzisiaj zaczał mi sie 6-ty tydzień. Jest to moja pierwsza i bardzo wyczekiwana ciaza takze mam nadzieje ze Bąbelek bedzie rósł duzy i zdrowy:)

p.s. gdzie mozna dodac takie obrazkowe oznaczenia jakie kazda ma pod postem?
Pozdrawiam:)
 
witaj ana86!

te obrazki to suwaczkki i dodajesz je tak: najpierw musisz swtorzyc sobie suwaczek tu masz przykladowa stronke z nimi Suwaczki na wszystkie okazje! - suwaczki.com na koncu wyswietli Ci sie adres url, musisz go skopiowac i npozniej w swoim profilu bb, bierzesz ustawienia, z lewej strony masz "edytuj sygnature" i tam musisz nacisnac ikonke "link" i wkleic ten skopiowany link:-) nie wiem czy zrozumiale to napisalam:-D

a napisz mi na priv swoje dane, termin porodu to wpisze Cie na liste
 
hej wtorkowo !

Ja niedawno wstalam i zamierzam cos zjesc , pogoda paskudna wiec lezenie na kanapie zamiast w ogrodku mnie czeka :(

witam nowa mamusie :)

Milego dnia :)
 
Dzień dobry mamuśki :-) Bardzo dobry pomysl z ta tableka wagowa, moze jeszce tabelke zrobic odnosnie wizyt miesiecznych. widze ze i tam zaczyna sie robic pomalu balagan i nie odnajdziemy sie :-Dnp. (opis kolumn na miesiac maj): dzien, godzina, kto (i kazda mamusia edytuje i wpisuje siebie), moze jeszcze "efekt", czyli np dzidzi wazy juz 5g :-p Co myslicie??
Zaczynam robic sie coraz czesciej zmeczona i senna. A tu przy coreczce ciezko odpoczywac :confused:
Witam nowa mamuske - ale nas juz duzo ;-)
Milego dnia:-) u mnie pogoda dopisuje nie to c wczoraj burza i deszcz:baffled:
 
reklama
Do góry