reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
Kurcze,szkoda,że nikt nie ma chęci na wątek o wadze. I ja raczej myślałam nie o tabelce, a właśnie o rozmowach na ten temat. Przecież wiadomo,że główny temat zawsze będzie nade wszystko....Cóż.....jak widać wszystkim się nie dogodzi ;-) Jeszcze wczoraj bym sobie temat założyła i może ktoś by też był chętny,ale wiadomo,że dopiero z czasem,(tak jak i zakupowy nabierze tempa później). No ale nie ważne....
 
Kurcze,szkoda,że nikt nie ma chęci na wątek o wadze. I ja raczej myślałam nie o tabelce, a właśnie o rozmowach na ten temat. Przecież wiadomo,że główny temat zawsze będzie nade wszystko....Cóż.....jak widać wszystkim się nie dogodzi ;-) Jeszcze wczoraj bym sobie temat założyła i może ktoś by też był chętny,ale wiadomo,że dopiero z czasem,(tak jak i zakupowy nabierze tempa później). No ale nie ważne....

Wątek o wadze jest raczej drażliwy :wściekła/y:
Ale wiadomo, jeśli ktoś nie miałby ochoty się dzielić informacjami o swojej wadze, to nie musiałby tam zaglądać.

Ja jestem za :tak:
 
a jak z Waszą cerą? wszystko jak przed ciążą? bo u mnie jakieś przebarwienia się pojawiły i często jakieś chrostki wychodzą....

W pierwszej ciąży miałam idealna cere. I z tlustej taka normalna. Włosy grube nie wypadały nie przetluszczaly się i bardzo urosły.

Natomiast teraz cera tłusty, włosy przetluszczają się jak przed ciążą i wypadają trochę.

A wogóle to w pierwszej ciąży odrazu na początku po nosie poznawali że w ciąży jestem miałam taki jak u pijaka a teraz normalnie.
 
Ostatnia edycja:
W pierwszej ciąży miałam idealna cere. I z tlustej taka normalna. Włosy grube nie wypadały nie przetluszczaly się i bardzo urosły.

Natomiast teraz cera tłusty, włosy przetluszczają się jak przed ciążą i wypadają trochę.

A wogóle to w pierwszej ciąży odrazu na początku po nosie poznawali że w ciąży jestem miałam taki jak u pijaka a teraz normalnie.

hahah jak u pijaka:-D:-D:-D dobre:tak:
 
Łojej dziewuszki normalnie Was kocham, zamiast pracować to czytam co u was, ufffff ale wreszcie skończyłam.

Mammaania, ana86 witajcie, edit: no i Kara86 ​ również witaj dołączyłaś w trakcie jak tworzyłam posta.:-)

Gluzkoza nigdy mi nie przeszkadzała mogłam ją pic bez problemu i żadnych efektów ubocznych:-D

Evi_dzi wiem, że termin wylicza się z miesiączki ale do zapłodnienia mogło dojść szybciej i może jednak ten lekarz ma dobre intencje bo nie chce żebyś potem np. sporo przenosiła, prawda jest taka że tylko 5 % kobiet rodzi w terminie a to wynika właśnie z przesunięcia owulacji i wówczas termin ostatniej miesiączki nie jest najlepszym do wyznaczenia terminu porodu, może dlatego warto żebyś podając termin ostatniej miesiączki sugerowała, że miałaś szybciej owulację i wg usg dzieciątko sporo starsze. Bo zasady zasadami a życie układa własny scenariusz.

Wiekowo ja też nie z tych najmłodszych 32 mi stuknęło.

Kruszka89 przy Nikolettcie pewnie masz szanse chociaż w dzień się drzemnąć czy mała nie śpi już w dzień. Mój młodszy jeszcze 2 godzinki w ciągu dnia kima.

Moje dzieci nie wiedzą o ciąży i szybko się nie dowiedzą, ponieważ ostatnio strasznie było mi przykro bo Rysiu wszystkim meldował, że u mamy w brzuszku dzidziuś zamieszkał i nie udało się utrzymać tajemnicy, nawet w przedszkolu sie pochwalił no a potem niestety trzeba było wszystko prostować. Najtrudniej jemu bylo wytłumaczyć, że dzidziusia już nie ma, dość mocno to przeżył i nie mógł zrozumieć co się z nim stało. Teraz wolę na zimne dmuchać, a że dzieci s niecierpliwe więc może i lepiej jak się później dowiedzą. Zresztą w rodzinie też prędko nikomu nie powiemy, ostatnio powiedziałam mojej babci w dniu urodzin zrobiłam dla niej poduszkę i podpisałam od Rysia, Edzia i czerwcowej niespodzianki a wieczorem poroniłam, nie miałam siły tego sprostować a wiedziałam, że muszę, życie lubi płatać figle w najmniej oczekiwanym momencie, więc teraz czekamy na razie nie wiem do kiedy ale wie tylko mój mąż - cieszymy się ale z dużą rezerwą.

Ale się rozpisałam chyba wszystko napisałam co chciałam.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Moje dzieci nie wiedzą o ciąży i szybko się nie dowiedzą, ponieważ ostatnio strasznie było mi przykro bo Rysiu wszystkim meldował, że u mamy w brzuszku dzidziuś zamieszkał i nie udało się utrzymać tajemnicy, nawet w przedszkolu sie pochwalił no a potem niestety trzeba było wszystko prostować. Najtrudniej jemu bylo wytłumaczyć, że dzidziusia już nie ma, dość mocno to przeżył i nie mógł zrozumieć co się z nim stało. Teraz wolę na zimne dmuchać, a że dzieci s niecierpliwe więc może i lepiej jak się później dowiedzą. Zresztą w rodzinie też prędko nikomu nie powiemy, ostatnio powiedziałam mojej babci w dniu urodzin zrobiłam dla niej poduszkę i podpisałam od Rysia, Edzia i czerwcowej niespodzianki a wieczorem poroniłam, nie miałam siły tego sprostować a wiedziałam, że muszę, życie lubi płatać figle w najmniej oczekiwanym momencie, więc teraz czekamy na razie nie wiem do kiedy ale wie tylko mój mąż - cieszymy się ale z dużą rezerwą.

Ale się rozpisałam chyba wszystko napisałam co chciałam.
się wzruszyłam i rozkleiłam....
 
Do góry