reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2014

Różyczkowa na razie tylko marchewkę i smakowało więc spróbuję może groszek lub cukinię zależy co uda mi się kupić

Ale gotujesz tą kaszke na mleku czy na wodzie?
 
reklama
Różyczkowa dziękuję za linki a cukinię też tylko taką widziałam jeśli znajdę coś innego to dam znać

Majka szybkiego powrotu do zdrowia
 
Hej:-) Olek na macie to szybko skrobie.
Rozyczkowa, na spacerach to tylko wode popijam. Za to w domu mam straszna chcice na slodkie, wiec prosze ciagle meza o pieczenie ciast (kupnych nie moge ze wzgledu na skaze Mlodego). Super, ze synek podciaga sie do raczkowania, jak nic niedlugo bedzie smigal po podlodze;-)
Lazy, gratuluje obrotow:-)
Malgonia, mi pediatra powiedziala, ze nietolerancja glutenu to raczej w kupkach wychodzi.
Gabi, z moim nie mam problemu z jedzeniem. Wciaga wszystko co daje na lyzeczce, marudzil tylko przy samym kleiku na wodzie, ale jak tylko wzbogacilam go o owoc to zajada bez problemu.
Majka, wspolczuje chorobska. Szkoda dzieciaczka. Zdrowia zycze:-)
Ostatnio skrocily nam sie przerwy miedzy drzemkami, byly po 3h, a teraz max 2. Musze kombinowac z drzemkami i spacerami. Pewnie wkrotce wyjdziemy, tym bardziej, ze sloneczko swieci. Z nowosci to Mlody dzisiejsza noc mial bez pobudek. Nawet na nocna przekaske sie nie budzil. Za to norma staly sie pobudki o 5;-) wstaje skoro swit;-)
Aha, Olek sie znudzil.
Milego dnia
 
Ostatnia edycja:
enigma ja jutro będę robić sernik jakby co;-)Widzę, że Twój mąż nieźle kucharzy,mój też lubi w garach mieszać i nie ma dla niego rzeczy niemożliwych;-)

Moje dziecko od dwóch nocy przesypia 7h ciurkiem, ale to mija o 3:-DWtedy szamanko i dalej sen do jakiejś 6-6.30:tak:
 
Sernik, mniaaaaam, uwielbiam. Maz bardzo lubi w kuchni urzedowac. No i ma talent do pieczenia. Ja z piekarnika korzystam tylko przy pieczeniu chlebow i bulek. Chyba tylko drozdzowe rzeczy mi wychodza;-)
 
reklama
Rozyczkowa, po przebudzeniu ok 5 kp, 8:15 kleik, 11:30-12 owoc, 15-16 warzywko, 18 kp, 20 kp. Wiadomo, czasem cos sie przesunie, ale kolejnosc pozostaje ta sama.
Od jutra zamiast samego warzywka wprowadze zupke.
 
Do góry