reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Witam się po dłuższej nieobecności, widzę, że jakiś ruch jest :-)

Na początek chciałam gorąco powitać nowe mamy
GEROLAND, BIBA02, CZES583
. . . i stare :-) Magdas, Beata (kochana ty tu chyba jedną z pierwszych byłaś co?)
Cieszę się, że są i nowe grudniówki i stare też postanowiły powrócić.

Chciałam też życzyć zaległym jubilatom i oczywiście dzisiejszym dużo słonka, beztroski, zdrówka i tęczy kolorów. Sto lat!!!

My już po urodzinkach, impreza była dwudniowa, fajna ale męcząca. Teraz za to zamiast odpocząć rozchorowałam się, i to porządnie. Franek od ponad tygodnia też ma gile po pas. Obiecuję jednak pisać tu z wami, weekend to dobry czas bo M zajmie się chłopcami a ja sobie pochoruję z laptopem w łóżku :-D Planuję też coś poczytać i pooglądać, np. moich ukochanych "Przyjaciół". Jednym słowem planuję peeeełen relaks, choć w chorobie :-)

Ale ci dobrze ;) ja dzisiaj musiałam jechać do pracy na 8 rano bleeeech! Wstawać tak wcześnie... bo musieliśmy dojechać 50km... Wojtek został z prababcią i został "nakarmiony"... bo oczywiście prababcia myśli, że tylko ona umie dobrze nakarmić :p Wróciłam do domu ok.15:00 a Wojtek po babcinych posiłkach nie chciał nic zjeść aż do godz.19! ;P

PS jak macie facebooka to podaję link do galerii - dziś zwiedzaliśmy wszystkie świąteczne iluminacje w najbliższej okolicy (bo za zimno było by szukać więcej po całym mieście) - ależ fascynacja w oczkach była :) Zaloguj się | Facebook pozdrawiam i wszystkim jubilatom - byłym, obecnym i przyszłym - 1oo LAT! ;)
 
reklama
Magdas, moje wczorajsze plany były pobożne :-) Małżonek postanowił położyć się na łóżku Stasia, a mnie chorej wcisnął młodego. W związku z tym się nie wyspałam, rano ja pierwsza wstałam do dzieci (no bo spały w mojej sypialni), próbowałam dospać ale z braku wiedzy codziennej jak zwykle M urządził mi quiz "sto pytań do". Resztę dnia zamiast w łóżku spędziłam na zakupach w Warszawie, do łóżka ponownie trafiłam po 22-ej, tym razem bez Stasia. Dzień miałam nerwowy, nie obejrzałam ani jednego odcinka "Przyjaciół". Jutro muszę się zreflektować :-)
 
Witam się niedzielnie:)
Mamo Stacha no niestety tak to jest...jak chcemy odpocząć to ZAWSZE jest coś do zrobienia:( I nagle faceci potrzebuja do wszystkiego pomocy:) Ale mam nadzieję ze zdrówko juz lepiej?
Magdas ach te babcie:):):)

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów...Alanka Fikuska i Weroniczki Helci
 
Biba opowiedz nam coś o sobie :-) Zawsze to milej znać rys życiowy współforumowiczki :-)
Alanowi, Natalce, Arturkowi i Weroniczce życzę STO LAT i duuużo zdrówka i radości.

Ja dziś znów średnio odpoczywam, no ale cóż, może szybciej dojdę do siebie . . . bo MUSZĘ :-)
Teraz jeszcze sąsiad dzwonił bym poszła wypełnić swój obywatelski obowiązek, bo u nas druga tura wyborów i chyba będę zmuszona się wybrać, jestem mu wdzięczna bo czasami zabiera mi Stasia do przedszkola ze swoim synem, więc częściowo spłacę swój dług :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry