reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Kari, już mi kostki bieleją od trzymania kciuków. Pisz szybko co u was bo mi odpadną :-)

A mój Franuś wczoraj cały dzień CHODZIŁ :-) Dziś oczywiście też trenuje. Słodziutko to wygląda, idzie tak wolniutko uważnie, dokładnie stawia każdy kroczek, a jak się cieszy gdy mu brawo biję :-)
Gratulacje dla Franka!!!!
no i my juz PO. WIec taak. Opuznienie owszem mamy ale jest bardzo prawdopodobne ze sie ono wyrowna i ze jest spowodowane opuznieniem w rozwoju ruchu. Nie bede sie zaglebiac w szczegoly. Najgorzej wyszlo z tym gaworzeniem i mozliwe ze za niedlugo trzeba bedzie sie udac do logopedy.. Jednak i tak jestem zadowolona! Buziaki i dzieki za kciuku ;-)
I widzisz, nie ma co się martwić na zapas;-)
 
reklama
Kari, dobre wiadomości, nadgoni, trzeba się cieszyć.

A ja dziś w nienajlepszym humorze. Mieliśmy jechać do znajomych do Łodzi, a tu Staś wstał z zatkanym nosem :-( Zatrzymałam go w domu i kuruję. Franiowi podałam zapisany w środę antybiotyk bo obawiam się, że go Staś swoją infekcją dobije. A tak długo mój przedszkolak się opierał, wkoło tylu chorych, że i on w końcu złapał.
 
Kari, dobre wiadomości, nadgoni, trzeba się cieszyć.

A ja dziś w nienajlepszym humorze. Mieliśmy jechać do znajomych do Łodzi, a tu Staś wstał z zatkanym nosem :-( Zatrzymałam go w domu i kuruję. Franiowi podałam zapisany w środę antybiotyk bo obawiam się, że go Staś swoją infekcją dobije. A tak długo mój przedszkolak się opierał, wkoło tylu chorych, że i on w końcu złapał.

Zdrówko Wam przesyłamy!!!!!
 
A dziekujemy :-) leeci ten czas jak szalony. Ja sie mecze z brzucem bo @ jakos nie chce przyjsc, a tu w dodatku maluc dokazuje. Dzis bylam u dentysty:szok: okazalo sie ze mam bardzo odwapnione zeby po ciazy. Musze kupic specjalna paste i miekka szczoteczke do zebow, do tego dowapnianie u dentysty.. bo inaczej sie posypie :no:
 
Kari a czym się objawia odwapnienie zębów? Kurcze ja się ciągle wybieram i jakoś nie mogę sie wybrać :( Chyba ze strachu:( A najgorsze jest to ze mi się kruszą zęby :(
 
nie wiem czym sie objawia przed ubytkami. Ja leczylam jednego zeba kanalowo i przy tym dentystka (niedomyslna ze nie powinna) zrobila mi czyszczenie kamienia I tym samym pokruszyla mi zeby w niektorych miejscach robiac mini ubytki ktore szybko trzeba zalepic. Zwyczajnie sie mi zeby pokruszyly przy dziaslach glownie. Wiec teraz mam zamieszanie... Poszlam do innej dentystki no i ta wszystko wytlumaczyla. Przepisala specjalna paste, szczoteczke z miekkim wlosiem i nie pozostaje mi nic innego jak pozalepiac szybciutko te male ukruszenia i dowapniac jeszcze u niej.
 
reklama
A ja mam problemy ze zdrowiem!! :-( Schudłam niesamowicie. Mam chora tarczyce i nie moge przytyc. A stres, wysilek fizyczny ponad sily (rehabilitacja i ogolnie wiecie jak z dziecmi jest i utrzymywaniem domu) nerwica przez ktora nie spie w nocy powoduja ze pomimo ze jem normalnie - chudne w oczach :-( Dzis zrobilam krew, jutro odbieram wyniki. Spodziewam sie nie lada anemii bo jestem bardzo slaba i ciagle mi sie w glowie kreci. Jeszcze nigdy tak malo nie wazylam :-( a maz... maakra. Zamiast mnie wesprzec to jeszcze przez telefon ie drze ze jestem chuda i ze jak nie przytyję to jak przyjadę to mnie "nie tknie" :no: NIE MAM JUZ SIL I NERWOW......!
 
Do góry