reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Hihi ja też bym chciała zaostać znowu mamą w 2012 roku:-pale chyba na początku roku albo na początku 2013 bo uwazam że zimą się dobrze rodzi bo póki na dworze zimno to dzieciątko malutkie a jak dzidziuś podrośnie do spacerków to już się cieplej robi:-Da poza tym może choć część ciuszków po Julce się wykorzysta:tak:
 
reklama
Mamo stacha a masz jakiś sposób na wybranie płci dziecka:-pczy tak po prostu byś teraz chciała dziewczynkę;-)

ja bede kombinowac wlasnie synka.. jest fajny watek na bb planowanie plci dziecka i tam aseczki maja spsooby potrafia dokladnie wytlumaczyc kiedy co iajk dlatego juz teraz monitoruje swoj cykl by wiedziec kiedy maz ma gola strzelac:p
 
A ja mam w planach zaczac sie starac jak Franek pojdzie do przedszkola, czyli najwczesniej za 2 lata:) ciazy nie znosilam jakos super zle, ale jednak bylam mega senna na poczatku, a pozniej w 6 miesiacu dostalam krwawienia. Co prawda przyczyna byly polipy, ktore mialam na szyjce macicy, ale poniewaz krwawienia niosa ryzyko jakis zakazen to dostalam zakaz przemeczania sie.....no i te 18 dodatkowych kg troche mi utrudnialo zycie...wiec lepiej zaczekam, az przedszkole mnie troszke odciazy:)
 
reklama
Ja zawsze chciałam miec dwójkę dzieci.
marzeniem było urodzic najpierw chłopca później dziewczynkę.
ja zawsze chciałam miec straszego brata :-)
Jak zaszłam w ciążę,przestałam myślec takimi kategoriami i najważniejsze było urodzic zdrowe maleństwo :-)
Niestety początki po porodzie nie wyglądały tak jak powinny(chodzi o mojego męża i brak pomocy z jego strony) więc niestety na drugie dziecko raczej się nie zdecyduje :-( przykre...ale może kidyś zmienię zdanie,chociaż bardzo w to wątpię.
 
Do góry