reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

aaaa pochwale sie malym sukcesikiem...wczoraj wieczorem po kaszce dopchalam Franka jeszcze cyckiem i przespal mi ciagniem 5,5h!:) Czyli prawie sukces...znaczy, ze 6h bez jedzonka wytrzyma...moze dzisiaj nam sie uda:) A w ogole, to utwierdzam sie w przekonaniu, ze on w nocy nie jest glodny, bo jak sie przebudzil to dalam mu wode i oczywiscie mial ja gzies...chcialam obyc sie jeszcze bez cyca przez jakis czas, ale sie nie udalo, bo sie tylko wkurzyl, ze mu butelke wciskam i rozkrecil syrene:p Ale i tak jestem zadowolona z tych 5,5h:):):)

niezle to juz jakis sukces jest:)
 
reklama
aaaa pochwale sie malym sukcesikiem...wczoraj wieczorem po kaszce dopchalam Franka jeszcze cyckiem i przespal mi ciagniem 5,5h!:) Czyli prawie sukces...znaczy, ze 6h bez jedzonka wytrzyma...moze dzisiaj nam sie uda:) A w ogole, to utwierdzam sie w przekonaniu, ze on w nocy nie jest glodny, bo jak sie przebudzil to dalam mu wode i oczywiscie mial ja gzies...chcialam obyc sie jeszcze bez cyca przez jakis czas, ale sie nie udalo, bo sie tylko wkurzyl, ze mu butelke wciskam i rozkrecil syrene:p Ale i tak jestem zadowolona z tych 5,5h:):):)
gratuluje:)
 
Dziewczyny wczoraj wieczorem przez przypadek odkrylam, ze chyba cos jest nie tak z dostepem do Waszego zamknietego.....przez przypadek najechalam myszka na nazwe ktorejs z Was i kliknelam odkrywajac, ze w ten sposob mozna znalezc posty konkretnej osoby. Testujac to moje odkrycie kliknelam w te posty i tam pojawily mi sie posty z watku "rozmowy intymne" czy jakos tak....co mnie zaintrygowalo, bo nasz watek to przeciez "grudzien 2009"...i tym sposobem doszlam, ze to zamkniete, jest chyba zamkniete srednio, bo ja np moge je podgladac, wiec podejrzewam, ze kazdy kto ma konto na babyboom moze to robic..........pomyslcie nad jakims zabezpieczeniem moze.....
cenna uwaga trzeba cos z tym zrobic!
 
dziekuje dziekuje:)



ha, jestem Waszym hakerem:p

no dokladnie. ja w sumie tego nie sprawdzalam na kims bo jestem na tajnym ale etz sie zastanwialm wlasnie jak to jest czy te moje posty napisane jak ktos wejdzie w profil to z tajnego widzi.....
zobaczymy co sie z dziala.. moze sie okaze ze nasz tajny nigdy nie bedzie tajny;p
 
no dokladnie. ja w sumie tego nie sprawdzalam na kims bo jestem na tajnym ale etz sie zastanwialm wlasnie jak to jest czy te moje posty napisane jak ktos wejdzie w profil to z tajnego widzi.....
zobaczymy co sie z dziala.. moze sie okaze ze nasz tajny nigdy nie bedzie tajny;p

hmmm....ale ja chyba moge wejsc nawet na Wasz tajny tak normalnie przez forum, bo chyba sprawdzalam.....uno momento sprawdze:)
 
no i moge.....takze teraz zglupialam na czym polega jego "zamknietosc":) jedynie na tym, ze ktos kto nie zostal tam zaproszony nie powinien w nim pisac/czytac? :) Ja przez grzecznosc nie bede Was tam podczytywala- obiecuje:) ale inni nieproszeni moga to chyba w takim razie robic......
 
reklama
Do góry