reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
jasne, czekamy na namiary ;-)

a ja z początku nic nie tyłam... ale się roztyłam w połowie ciąży, bo musiałam leżeć. ok. 20 kg, jeszcze mi daleko do wagi sprzed ciąży :sad:
 
Ja mieszkam niedaleko ul. Ignacego Adama Bujnickiego, tam sa w poblizu bloki:) za duzym polem, na ktorym moj piesek york biega sobie. Na tejze ulicy - Bujnickiego - sa domki takie szeregowe.
 
Ale ja mialam duzy brzuch! koniecznie musicie zobaczyc potem na naszej klasie. Teraz waze 57kg
Oliwia urodzila sie majac 56cm i 3kg wazyla

wrzuć jakieś aktualne zdjęcie z oliwką, albo brzuszka. Ja niebawem nie bede na nk wiec pewnie nie zobaczę cie, a wątpię aby komuś się chciało przeglądać cały ten wątek więc myślę że śmiało możesz dać jeszcze jedno.
 
jasne, czekamy na namiary ;-)

a ja z początku nic nie tyłam... ale się roztyłam w połowie ciąży, bo musiałam leżeć. ok. 20 kg, jeszcze mi daleko do wagi sprzed ciąży :sad:

ja zaczelam tyc tec gdzies od 5-6 mies nie pamietam dokladnie bo wczesniej to waga spadala a pozniej tez musilam leze:/ kisilam sie w lozku,jadlam,spalam i ogladalam tv:D
 
reklama
ja zaczelam tyc tec gdzies od 5-6 mies nie pamietam dokladnie bo wczesniej to waga spadala a pozniej tez musilam leze:/ kisilam sie w lozku,jadlam,spalam i ogladalam tv:D

ja dopiero jak urodziłam to zauważyłam, ze przytyłam bo tak to cały czas wydawało mi się, że dobrze wyglądam ;-) ale przybierałam raczej równomiernie pod koniec ciąży troszke słabiej.
 
Do góry