reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja dopiero jak urodziłam to zauważyłam, ze przytyłam bo tak to cały czas wydawało mi się, że dobrze wyglądam ;-) ale przybierałam raczej równomiernie pod koniec ciąży troszke słabiej.
mi sie moj wyglad w ciazy tez podobal,cera mi sie poprawila ,wlosy:D tylko mysllam ze jak urodze to zrzuce kilka kg a tu zonk:D waze teraz wiecej o 2 kg niz w 9 miesiac....
 
reklama
jak ktos jest z Kalisza to moze sie spotkamy? ja kiedys mieszkalam (chodzi o rodzinny dom) w kamienicy takiej starej, ale jarej, jak sie to mawia, niedaleko ryneczku, niedaleko parku, niedaleko mojej ulubionej fontanny:D Jak sie przeprowadzilam na bloki to mam dluga droge do mamuski a prawo jazdy sie robia dopiero:) albo niedaleko samolotu jak kto woli:D taki maly sobie byl:) na glownej drodze, ktora do tejze kamienicy prowadzila.
 
a moze jest tu jakas galeria na zdjecia dzieci, ale co by nikt ich spoza nie widzial?
a zreszta zaczekacie na moj profil. Jestem w trakcie wklejania zdjec. A wiecie gdzie sie ustawia aby nikt spoza znajomych nie patrzal mi na zdjecia?
 
mi sie moj wyglad w ciazy tez podobal,cera mi sie poprawila ,wlosy:D tylko mysllam ze jak urodze to zrzuce kilka kg a tu zonk:D waze teraz wiecej o 2 kg niz w 9 miesiac....

ja też miałam ładną cenę i włosy takie lśniące, a nawet ich nie farbowałam. Teraz co prawda jestem chudziutka 55 kg - w ciązy ok 70 kg, jednak wyglądam strasznie albo tak sie po prostu czuję :-(
 
nasz album jest zamknięty, nie chcemy by ktoś spoza naszego grona patrzył na zdjęcia ;-)
najstarsza to nie jesteś, ale nie powiedziałabym, że wyglądasz na 29 lat, znacznie młodziej :tak:
 
gdzie pracujesz Aniu? nie tęskno Ci za Oliwką jak ją zostawiasz? podajesz jej tylko pierś czy też modyfikowane mleko?
 
reklama
bardzo mi tęskno, ale był czas powrotu do pracy to do niej poszłam. Pracuję w sklepie z ubraniami, w pasażu handlowym.
Oliwka, jezeli jestem w pracy to dostaje moje mleko, ale z lodowki a tak to na piersi jest i na daniach ze sloiczka.

Maz na piwie z kolegami, wiec biegne pomoc Julce zasnac bo ona bez bajek to nie chce:)
 
Do góry