reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Laski spadam!
moje dziecie co chwile sie budzi z placzem wiec wylaczam kompa! do jutra!
z ranca mnie nie bedzie! zapomnialam sie pochwalic! jutro mam spotkanie z Madziarena i jej Amelka :)

Dobranoc
i jak spotkanko????

Lepsze forum niż oklepane NK! T się wkur..ł wczoraj i po przeczytaniu regulaminu, nic nie zaznaczył i się cieszy, ze za miesiąc konto mu usuną :-D



ojj z Robercikiem to i na Antarktydę pójdę :)))



Ja kupiłam wczoraj karton pampersa za 85 zł ;-) Jednak wolę pampersy :tak:



Tak jak Ci radziłam w Realu???



Kurde a ja wczoraj Pottera ogladałam :-D:-D:-D Nawet antypotteracz T oglądał i pytał w kółko o wszystko :-D



stoi i to jak :-D A gdy sadzam go, to nie chce zgiąć nóżek i się podnosi :-D



Fajnie że karmisz, ale mi się nie podoba takie wjeżdżanie za psyche :no: Że musisz karmić i koniec...każdy ma prawo sam decydować,a w PL jest tak, że narzucają Ci z góry karmienie piersią. Ja znam wszystkie plusy karmienia naturalnego i sama karmiłam, ale jeśli ktoś Ci mówi, że potrafisz wykarmić dziecko, a ono spada z wagi ,to coś jest nie tak prawda?



Ja też sama gotuję, chociaż czasami kupię słoiczek na wypad do parku ;-) Aluś uwielbia moje zupki :-) Każdą je z apetytem. Ze słoiczkami różnie, ma swoje ulubione ;-)
Co do mrożenia jedzenia, to ja zielonego pojecia nie mam. Niby mrożenie pozbawia witamin. Staram się kupować na bieżąco warzywka i owoce, ale czasami zamrożę coś.
oczywiscie ze w realu!

Dla Juliuszka Julki, Michałka Marzki i Michalinki Akozki samych słodkości :*
i my sie dolaczmy! wszystkiego co najlepsze!!!!!!!!!!!!!!

dzieki dziewczyny:)
aniu jestes ode mnie strasza o rok? wygladasz na mlodsza w avatarku:p albo w moim wieku:p

jestem nadrobilam, yh ciezki dzien:(
 
reklama
ja też miałam ładną cenę i włosy takie lśniące, a nawet ich nie farbowałam. Teraz co prawda jestem chudziutka 55 kg - w ciązy ok 70 kg, jednak wyglądam strasznie albo tak sie po prostu czuję :-(
oj ja teraz tez wygladam strasznie...i tak sie czuje...ale u mnie to spora nadwaga jest...:)

aniu jestes ode mnie strasza o rok? wygladasz na mlodsza w avatarku:p albo w moim wieku:p

jestem nadrobilam, yh ciezki dzien:(
dlazcego ciezki? stalo sie cos?
hehe ja jestem starsza:D ale dobrze ze mlodo wygladam;)
 
oj ja teraz tez wygladam strasznie...i tak sie czuje...ale u mnie to spora nadwaga jest...:)


dlazcego ciezki? stalo sie cos?
hehe ja jestem starsza:D ale dobrze ze mlodo wygladam;)
no nad jeziorko mielismy jechac jutro a K musi isc do pracy:( i tez jest zly...... nie nawidze pracy w gasrtonomiii!! wrrrrrrr....
a aniu mioalam jeszcze napisac ze alan jest strrrrrraaasznie do ciebie podobny!
 
no nad jeziorko mielismy jechac jutro a K musi isc do pracy:( i tez jest zly...... nie nawidze pracy w gasrtonomiii!! wrrrrrrr....
a aniu mioalam jeszcze napisac ze alan jest strrrrrraaasznie do ciebie podobny!

to rzeczywiscie nie ciekawie....tak to jest z praca...mialam to samo...ale teraz jestem na wychowawczym i nie wroce predko:) Alan podoby??? ciesze sie :D ale u mnie w domu kazdy mowi ze do ojca podobny...:(
 
i jak spotkanko????

super:)
Amelka to wspaniale i grzeczne dziecko.. nie wiem czemu Madzia mowila ze ona łobuz! kochana kruszyneczka:)
byla znami jeszcze mama z foprum regionalnego z 15 miesiecznym synkiem ktory bawil sie swietnie:
wchodzil na stol od komputera! na polkach porobil mi porzadki nawet juz chcial mezowi w ciuchach ukladac hihiih
super bylo oby tak czesciej... szykujemy kolejne spootkanko na piatek.. zobaczymy czy wypali:)
 
reklama
sie zgodze:)
a ja bym chciala isc do pracy...kasa by byla i do ludzi bym wyszla, i fakt tesknilabym za olkiem ale moze w koncu bysmy sie przeprowadzili!
no u was inna sytuacja,ja nie mma po co sie wyrowadzac.Ale kiedys moze :) niegsy nic nie waidomo:) jak ja wroce do pracy to sie zaplacze chyba tylke godz bez Alana:D
 
Do góry