reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Witam moje dziecię śpi a ja mam chwilę oddechu, jak wam minął weekend? u nas choć troszkę przekropnie było wyszliśmy na wybory i na małe zakupy.
a my chrzciliśmy Filipka :) ( wkońcu! zawsze wypadało coś, co przesuwało datę, ale dzięki Bogu tym razem sie udało:p), impreza sie udała, w kościele mały był całkiem spokojny, prucz tego, że zaraz po nałożeniu zaczął wkładać do buzi szatkę, próbował wziąc rękę księdza do paszczy, i nie chciał znaku krzyża na główce :-D:-D:-Dale było oki:) a na wyborach też byłam :D
 
Widzę, że należę do niewielkiego (jak nie jedynego) grona niegłosujących wczoraj:-p
Ale jeśli mi pozwolą, to zagłosuję w 2 turze:tak:

Ania to drugie ciśnienie wysokie :szok: idź do lekarza:tak:
No i większość bąbli ma ostatnio złe dni, a mój jakoś spokojny i wesoły;-)
tfu żeby nie zapeszyć.

Alek teraz dla odmiany zalicza kimę:-D To dziecko mi śpi ciągle! Wczoraj go mierzyłam i ma już 80 cm :szok::szok:
mój o dziwo tez ostatnimi czasy spokojniutki:) dale trwa u nas akcja; odzywaczajanie Filipka od mamy na każde zawołanie, i nawet widać już efekty :)
 
Dziewczyny ja wyskocze z dziwacznym pytaniem: jakich rzeczy uczycie juz swoje dzieci? albo czego powinno sie juz uczyc. wiem ze niektore ucza dzieci pic z kubeczkow i my tez chcemy zaczac jutro. Oprocz tego malej czytam, spiewam, mowie powoli "mama","tata","julia" zeby uczyla sie slow(pewnie za wczesnie na to...nie wiem) no i pokazujemy jej czesc i papa.
 
reklama
Do góry