reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

witam się i ja :)
wykonczona swoim dzieckiem które ostatnio coraz miej spi a dzis o dziwo kimanko strzela od 8:30 :-)
ja sie chyba pochorowałam bo katarzysko mam i gardło mi nawala.. pewnie przez ten weekend bo mielismy same imprezy..i w sobote troche wialo a my na dworze siedzielismy.. i chyba mnie zawiało..
jak na Polkę przystało to zagłosowałam :)


no a tak poza tym od dzsiaj zaczynam eksperymentoac z obiadkami dla majki bo mam wrazenie ze mleko jej juz nie wystarcza..
od paru dni wcinamy kaszke bananową aż się nam uszy trzesą, jednak owa kaszka snu oczywiscie nie przedłuża..

to albo skok ten 26tygodnia ;| albo zęby których nie widac..


ja musze do lekarza bo ostatnio kilka razy mi sie w głowie zakrecilo..głowa mnie często pobolewa wiec chyba pora zrobić badania..
wczoraj mierzylam sobie cisnienie to mialam 138/125 ;|

to tyle u nas..
wybaczcie ze nawet nie przeczytam co u Was ale już się pogubiłam gdzie byłam :p
 
reklama
Widzę, że należę do niewielkiego (jak nie jedynego) grona niegłosujących wczoraj:-p
Ale jeśli mi pozwolą, to zagłosuję w 2 turze:tak:

Ania to drugie ciśnienie wysokie :szok: idź do lekarza:tak:
No i większość bąbli ma ostatnio złe dni, a mój jakoś spokojny i wesoły;-)
tfu żeby nie zapeszyć.

Alek teraz dla odmiany zalicza kimę:-D To dziecko mi śpi ciągle! Wczoraj go mierzyłam i ma już 80 cm :szok::szok:
 
Marzka..jak uczyłam Hanię sikania na nocnik to kupiłam jej podobne majtki w auchanie..dużo tańsze choć może nie tak ładne jak te na aukcji i wkładało się zwykłą tetrową pieluchę....fajna rzecz ale trzeba tego nakupić więcej...bo wiadomo że po każdym sikaniu musisz przebrać taką pieluszkę! Może ja jestem za leniwa..ale przy Tomku nie będę tego kupowała...za dużo pracy.pranie prasowanie składanie..przechodziłam to z Hanią..i nie chcę więcej!
Ale ogólnie fajna rzecz :)
 
Ha ha Mexi..my właściwie z listopada....ale w życiu nas stąd nie wykurzycie:-D:-D:-D
Termin był na grudzień więc jest grudniowy maluszek:tak::-D
Data urodzin się nie liczy:-D
 
reklama
Witam się padnięta po weekendzie:-(
Byliśmy w Zwierzyńcu na Roztoczu u znajomych na weselu... skróciliśmy pobyt bo Maciek się rozregulował i wstaje w nocy co godzinę:wściekła/y: mam nadzieję, że mu szybko to przejdzie:sorry: no chyba, że to zębole mu idę i włączył mu się maruder:confused2:
Już nie mówię jak wyglądało wesele przy jego wstawaniu bo ja praktycznie zakończyłam zabawę o 21:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mąż co prawda chciał się zmieniać, ala odezwała się we mnie mamafia:-D i wolałam zostać z Macolem;-)
No i wczoraj wybory zaliczone... Maciek wrzucił zadowolony obie karteczki do urny:-D

Tomeczku wszystkiego naj, naj, najsłodszego:-)
 
Do góry