reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
wrocilam:) starsza o rok i bogatsza o kolejne problemy., \\

mam do was pytanie.. ile u was kosztuje mleko nan 2?? chodzi mi o cene opakowan po 350 i 600g,, bo u mnie tanie nie jest i szukam mozliwie tanio,,,:)
 
Ha ha Mexi..my właściwie z listopada....ale w życiu nas stąd nie wykurzycie:-D:-D:-D
Termin był na grudzień więc jest grudniowy maluszek:tak::-D
Data urodzin się nie liczy:-D

Hehe ja nikogo nie wyganiam ;-). Ja iałam termin na styczeń, a wyszedł grudzień :-). ale od początku miałam przeczucie, że będzie grudzień.
 
Hehe ja nikogo nie wyganiam ;-). Ja iałam termin na styczeń, a wyszedł grudzień :-). ale od początku miałam przeczucie, że będzie grudzień.

He he a ja choć miałam termin na 8 gr to wiedziałam i modliłam się zeby urodził się prędzej...bo przy Hani już nie dawałam rady z brzuchem:)

Mataka mam nadzieję że wszystko się udało i nie dzwoniłaś za często sprawdzać jak mała:)
 
co do przelrecania sie dzieci... moja mala z brzuszka na plecy czasem sie przekreci ale nie szaleje jeszcze tak jak wasze.... a z plecow na brzuch moze ze 2 razy jej sie udalo.. czasem zaczynam sie martwic ze troszke za malo sie obraca.. ale moze takie jej tepo rozwoju,,, bezzebni nadal jestesmy/..

aga 6671:) dziekuje/... imprezka byla fajna a nawet baaardzo fajna... do mamy zadzwonilam 2 razy... pozniej moj J dzwonil... bo ja troszke sie zakrecilam... taka ze mnie alkoholiczka ze po 2 drinkach bylam gotowa:) tak to jest jak sie nie trenuje..........":)
 
co do przelrecania sie dzieci... moja mala z brzuszka na plecy czasem sie przekreci ale nie szaleje jeszcze tak jak wasze.... a z plecow na brzuch moze ze 2 razy jej sie udalo.. czasem zaczynam sie martwic ze troszke za malo sie obraca.. ale moze takie jej tepo rozwoju,,, bezzebni nadal jestesmy/..

aga 6671:) dziekuje/... imprezka byla fajna a nawet baaardzo fajna... do mamy zadzwonilam 2 razy... pozniej moj J dzwonil... bo ja troszke sie zakrecilam... taka ze mnie alkoholiczka ze po 2 drinkach bylam gotowa:) tak to jest jak sie nie trenuje..........":)
moj zaczal sie obracac jak mial ok 4 mies,teraz w lozeczku staje juz:D ale kazdy maluszek ma wlasne tempo,na kazdego przyjdzie ze wszystkim czas:)
 
co do przelrecania sie dzieci... moja mala z brzuszka na plecy czasem sie przekreci ale nie szaleje jeszcze tak jak wasze.... a z plecow na brzuch moze ze 2 razy jej sie udalo.. czasem zaczynam sie martwic ze troszke za malo sie obraca.. ale moze takie jej tepo rozwoju,,, bezzebni nadal jestesmy/..

aga 6671:) dziekuje/... imprezka byla fajna a nawet baaardzo fajna... do mamy zadzwonilam 2 razy... pozniej moj J dzwonil... bo ja troszke sie zakrecilam... taka ze mnie alkoholiczka ze po 2 drinkach bylam gotowa:) tak to jest jak sie nie trenuje..........":)

To super :)
A piciem sie nie przejmuj..ja wypiję pół lampki wina i przez godzine mam super humor :)
 
reklama
ja jeszcze nic nie piłam z % od stycznia zeszłego roku.. az sie boję jak wypije jaką bede miała słabą głowe;-)
ja ostatni raz wypiłam chyba ze 2 piwa w kwietniu jak żem jeszcze o ciąży nei wiedziała.. dokladnie w poniedzialek wielkanocny to bylo..

teraz to by mnie i jedno piwo obuliło :-D
 
Do góry