reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Dziewczyny czy któraś z Was nazywa się Magdalena P.........-W...... i zaproszenie na naszej klasie mi wysłała? bo znowu mam wrażenie,że mnie ktoś wkręca:szok:

Byliśmy w PL na usg bioderek i podobno są 1a i 1a czyli najlepiej jak może być...pan doktor powiedział,że może być piłkarzem :):):):) ( coś dzisiaj o tym pisałyście..;))
ja poproszę:) mam słabość do piłkarzy ;-)

Nie jestem Magdalena P
I ja mam słabość do piłkarzy :sorry: ale dziwny mój gust :-D swego czasu podziwiałam kapitana reprezentacji Anglii :cool2:


...a ja myślę,że sie śni jednak....mój Synus często przez sen się uśmiecha albo nawet śmieje na głos :tak::tak::tak:

Dzieciom juz się coś w brzuchach śni podobno:-p
I jestem pewna, że alek śni na 100% On potrafi płakać przez sen, usmiechać się, machać nogami i rękami, rzucać się nawet:-D

ja równiez lubię ten zespół :tak:
Myślisz, że takiemu maluszkowi już coś się śni? zastanawiałam się kiedyś nawet nad tym, ale moja mama twierdzi, że chyba nie bardzo .. u mnie pewnie będzie stała liczba pobudek czyli 5.., no przy dbrych wiatrach 4, choć wto wątpię, bo mały coś marudny był pod wieczór, no ale zobaczymy ;)

Ja zawsze chodzę na koncerty COMY w Toruniu :tak::tak::tak: nawet w ciąży byłam raz:-) Mój T ma bzika na ich punkcie:-D zawsze mi śpiewa 'A dziewczyny piękne i młode oraz zawsze można je zaprosić na sooooook' :-D:-D:-D:-D:-D sokiem niech się wypcha:-D

Witamy się ;-)
Pogoda jako taka...kasę dostałam, to na zakupy pójdę, bo Alusiowi się pokończyły zapasy, muszę coś na Dzień Dziecka mu wyczarować itd.
No i coś dla siostrzeńca T trzeba znaleźć - Boże laski co się noworodkowi kupuje, bo zapomniałam:szok::-D nie no wiem, ale ubranka odpadają, bo ma ich już teraz za dużo...
 
ja równiez lubię ten zespół :tak:
Myślisz, że takiemu maluszkowi już coś się śni? zastanawiałam się kiedyś nawet nad tym, ale moja mama twierdzi, że chyba nie bardzo .. u mnie pewnie będzie stała liczba pobudek czyli 5.., no przy dbrych wiatrach 4, choć wto wątpię, bo mały coś marudny był pod wieczór, no ale zobaczymy ;)

Dziewczyny czy któraś z Was nazywa się Magdalena P.........-W...... i zaproszenie na naszej klasie mi wysłała? bo znowu mam wrażenie,że mnie ktoś wkręca:szok:

Byliśmy w PL na usg bioderek i podobno są 1a i 1a czyli najlepiej jak może być...pan doktor powiedział,że może być piłkarzem :):):):) ( coś dzisiaj o tym pisałyście..;))
ja poproszę:) mam słabość do piłkarzy ;-)

To nie sa sny:no:im sie po prostu w mozgach uklada caly dzien ktory minał:tak:wszystkie wydarzenia:tak:co sie do nich mowi.
 
luuzna ja moze szalu nie mam ale bardzo lubie kawalki COMY zwlaszcza z pierwszej plyty !!

hehe a moje dziecko jeszcze spi !! ostatnio budzila sie regularnie o 7-7.30 a dzis obudzila sie na kupe o 5 i jak zasnela t spi do teraz :)
 
Witam sie.....
moja pociecha slodko spi i dala mamie napisac ten wniosek do sądu..zaraz sie musze szykowac i leciec tam znow......
a takie ciemne cmury nad nami ze pewnie deszcz nas zastanie jak znam zycie!
 
Dziewczyny czy któraś z Was nazywa się Magdalena P.........-W...... i zaproszenie na naszej klasie mi wysłała? bo znowu mam wrażenie,że mnie ktoś wkręca:szok:

Byliśmy w PL na usg bioderek i podobno są 1a i 1a czyli najlepiej jak może być...pan doktor powiedział,że może być piłkarzem :):):):) ( coś dzisiaj o tym pisałyście..;))
ja poproszę:) mam słabość do piłkarzy ;-)

He he ja też mam słabość do piłkarzy..A żadnego meczu nie odpuści:-D
Jak czekaliśmy na Hanię..to gdyby był chłopak to wszyscy śmiali się że będzie Ebi..od Euzebiusza Smolarka bo wtedy super grał:-D Dobrze że była dziewczynka!
A teraz jak wymyślałam imię..to jeżeli chodzi o piłkarza to strasznie podoba mi się Tomasz Kłos:-D


Ech a my dziś na szczepienie..ale przynajmniej bęę wiedziała ile mały mierzy i waży:tak:
 
witam sie i ja
pogoda u nas jak zwykle do kitu, meza brak:-(
mam juz powoli dosc tego wszystkiego
za 2 tyg wracam do pracy:dry:a strasznie mi sie nie chce:no:
zna sie ktos na lakierowaniu aut?
 
reklama
Do góry