reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Mi tez sie wydaje ze z ty nocniczkiem to ciut za wczsnie. Mysle ze wrecz fizycznie niemozliwe.
moj starszy syn mial 1,5 roku jak z rzucil pampersy a i tak zdarzaly sie mokre wpadki przez kilka kolejnych miesiecy.
 
reklama
Mi tez sie wydaje ze z ty nocniczkiem to ciut za wczsnie. Mysle ze wrecz fizycznie niemozliwe.
moj starszy syn mial 1,5 roku jak z rzucil pampersy a i tak zdarzaly sie mokre wpadki przez kilka kolejnych miesiecy.

Moja córa jak skończyła 2 LATKA to dopiero zaczeła na nocnik siadać:-)
Wczesniej probowalismy ale nic z tego..
 
Cześć dziewczyny:) Odkąd moje dziecko przewraca się na brzuch na nic nie mam czasu. Dosłownie. Wcześniej a to na macie sam się bawił, a to na leżaczku, a teraz od razu na brzuch i po 5 min ma dość. Zawsze gdy robiłam coś w kuchni, siedział grzecznie w foteliku, teraz też nie chce;(
Nie wiem czy w ogóle pamiętacie, ale czekaliśmy na wyniki badań. Wyszły ok, także krzywica wykluczona:) :) :) cieszę się ogromnie!
a co do nocnika... w życiu bym nie pomyślała, że ktoś takie maleństwo sadza na nocniku;) myslę, że to nie szkodzi, ale też nie nauczy niczego, bo dzidziuś jest za mały.
 
a moja przyjaciolka nauczyla mala robic kupke do nocnika w wieku 9 miesiecy ... mala wolala eeeee i wiadomo bylo ze kupa ... teraz ma 2 lata i juz od 2 miesiecy sa bez pampersa w dzien !! na noc jest pampers i w podrozy kiedy nie da sie zareagowac natychmiast !! i wcale nie uwazam ze jest w tej kwestii wytresowana!!
ja patrze po mojej agatce ktora mi nie zrobi za nic na swiecie kupy do pieluchy !! do momentu az jej nie odwine to nie wycisnie nic ... odwijam pampersa i od razu idzie kupa !! i chce to wykorzystac zeby ja pozniej wysadzac na nocnik zamiast robic kupe na pieluche !! ale musi troszke jeszcze dorosnac :) nie bojcie sie nie zamierzam robic tego za miesiac czy dwa :D
 
Dziewczyny czy ktoras wie co dzieje sie z Anoola????!!!
cos dlugo jej nie ma i nic nie dala znac ze cos szie dzieje u nich!
no chyba ze cos przegapilam!
 
a moja przyjaciolka nauczyla mala robic kupke do nocnika w wieku 9 miesiecy ... mala wolala eeeee i wiadomo bylo ze kupa ... teraz ma 2 lata i juz od 2 miesiecy sa bez pampersa w dzien !! na noc jest pampers i w podrozy kiedy nie da sie zareagowac natychmiast !! i wcale nie uwazam ze jest w tej kwestii wytresowana!!
ja patrze po mojej agatce ktora mi nie zrobi za nic na swiecie kupy do pieluchy !! do momentu az jej nie odwine to nie wycisnie nic ... odwijam pampersa i od razu idzie kupa !! i chce to wykorzystac zeby ja pozniej wysadzac na nocnik zamiast robic kupe na pieluche !! ale musi troszke jeszcze dorosnac :) nie bojcie sie nie zamierzam robic tego za miesiac czy dwa :D

no ja tak sobie pomyslalam ze jednak po roku zaczne po malu Julke uczyc na nocniku sadzac.. poki co dam je spokoj jeszcze:)
ona bardzo roztrzepana wiec nie zjarzy o co mi chodzi!:):):):)
 
a dałam jej już 4 razy za namową mojej mamy i nic jej nie jest :/ koleżanka tez podaje swojej małej i mała je i nie placze no ale ten wanioliowy ... bałam zsie ale mama mowila ze mozna a wychowala 4 dzieci i 3 wnuków więc jej zaufalam :) nie daje czesto ale od czasu do czasu a mała za nim przepada


:szok::szok::szok:jestem w szoku:tak:co do nocnika rowniez:tak:
Hmm..co do nocnika
CZEKAM AŻ TE MAMY KTÓRE NA MNIE "WRZESZCZAŁY";-) JAK PRÓBOWAŁAM 1,5 ROCZNĄ hANIĘ UCZUĆ NOCNIKA SIĘ WYPOWIEDZĄ!

A tak na serio..dla mnie to za wcześnie..ale to moje zdanie!
Położna jak zobaczyła u mnie nocnik..a Hania miała już 20 miesięcy to powiedziała że tak małe dziecko to idzie jedynie wytresować ! Ono i tak nie rozumie że sika czy robi kupkę! Ja się z Hanią męczyłam co jakiś czas od 1,5 roku..a jak skończyła 2 latka to w tydzień się nauczyła!
Ale jeżeli komuś się chce takiego malucha odsadzać to ja nie mówię że to jest źle:tak:

Dla mnie to przesada:tak:rozumiem sadzac takie dziecko co juz chodzi ale nie niemowlaka ktory jeszcze dobrze nawet nie umie siedziec:sorry2:no ale kazdy robi jak uwaza:tak:mi to nawet na mysl nie przyszlo:no:

Dziewczyny czy ktoras wie co dzieje sie z Anoola????!!!
cos dlugo jej nie ma i nic nie dala znac ze cos szie dzieje u nich!
no chyba ze cos przegapilam!

Ja wczoraj tez sie zastanawialam gdzie ona sie podziewa:tak:nie odezwala sie od mometu jak miala pojawic sie u Mei na spotkaniu:tak:
 
reklama
Do góry