reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Wszystkim solenizantom stówka :*

Dafi dla Julki buziak od Igora w koncu razem sie umówili kiedy wychodza na świat :)

Wspołczuje Cherie ... ta powodz... masakra...:confused:

Mika Ty masz uprzedzenie do Nabiału bo skaza itd.. ja tez bym co prawda nie podala tak wczesnie bo niby pedistra stwierdzila alergolog wykluczyla ale do konca niewiem...
Ale skoro dziecku nic nie jest.? to czemu nie?2
luuuzna skoro pisze ze robia od 6 miesiaca to napewno sklad jest taki ze dziecku nic nie bedzie moim zdaniem... wiadomo kazde inaczej reaguje.... no ale ja sie wstrzymuje z nabiałem ...z w.w powodu...
 
Oj moja to gorsza niż sam diabeł-dąży do tego zebym sie rozstała z moim-kiedys mi to pow przez telefon-żmija:wściekła/y:
 
Czyżby wrócił temat teściowych? Moja jest taka sobie trudno ją rozszyfrować, raczej mi jeszcze nie zaszła za skórę, na szczęście mieszkamy po przeciwnych stronach miasta więc nie muszę poznawać jej bliżej...
 
dziwne uczucie na początku, ale teraz ja już nic nie czuję przy zakładaniu. Oczy się przyzwyczaiły:)
Laski chce kupić Aleksowi takie siedzisko do kąpieli w dużej wannie bo chlapie niemiłosiernie i zaczyna mi się nie mieścić w dużej wanience dziecięcej? Polecicie coś?

http://www.allegro.pl/item1007964314_krzeselko_fotelik_foczka_do_kapieli_noworodka.html

http://www.allegro.pl/item1043642421_krzeselko_do_kapieli_ok_baby_przesylka_gratis.html
 
Ostatnia edycja:
Hmm..co do nocnika
CZEKAM AŻ TE MAMY KTÓRE NA MNIE "WRZESZCZAŁY";-) JAK PRÓBOWAŁAM 1,5 ROCZNĄ hANIĘ UCZUĆ NOCNIKA SIĘ WYPOWIEDZĄ!

A tak na serio..dla mnie to za wcześnie..ale to moje zdanie!
Położna jak zobaczyła u mnie nocnik..a Hania miała już 20 miesięcy to powiedziała że tak małe dziecko to idzie jedynie wytresować ! Ono i tak nie rozumie że sika czy robi kupkę! Ja się z Hanią męczyłam co jakiś czas od 1,5 roku..a jak skończyła 2 latka to w tydzień się nauczyła!
Ale jeżeli komuś się chce takiego malucha odsadzać to ja nie mówię że to jest źle:tak:
 
widzę , że ja jedna z nielicznych tutaj mam fajną teściową;)

hej hej ja też ;))


Ale skoro dziecku nic nie jest.? to czemu nie?2
luuuzna skoro pisze ze robia od 6 miesiaca to napewno sklad jest taki ze dziecku nic nie bedzie moim zdaniem... wiadomo kazde inaczej reaguje.... no ale ja sie wstrzymuje z nabiałem ...z w.w powodu...


wiesz ja zgłupiałam i nie dałam...cyknęło mnie to mleko pełne w składzie ;/;/
 
reklama
A mój T rowerem do sklepu pojechał - szalony!!!!!:szok:

Aluś gada jak nakręcony:-D:-D:-D zaraz się posikam:-D jak próbuje nowe rzeczy gadać i mnóstwo śliny mu leci :-D:-D
 
Do góry