reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Zapytać chyba mogę... Dziewczyny, czy Wy teraz piszecie tak ogólnie na tym Waszym zamkniętym? Jakoś wydaje mi się tu pusto...

Tu więcej jestem, bo też nie chce mi się otwierać tysiąca kart i zaglądać...

tak sie rozmarzylam z tym morzem ... ech spacer po plazy, z mezem za reke, maluchem na plecach, Agatka za raczke i labradorkiem biegajacym pod nogami ... do tego wybudowany dom, splacony kredyt i tesciowa w swoim mieszkanku z dala od nas ...


DOBRA DOBRA ZAGALOPOWALAM SIE W TYCH MARZENIACH :D

pomarzyć zawsze można!:-D:-D

nie nadrobie was,.,,,,, nie ma mowy:0

wiecie co??????/bylam na tych kreglach-milo i wogole tylko mnie dzis tylek i plecy bola,.,,, moje dziecie spalo...do 1 9 my wrocilismy ok 0:15... i co?? i znow jakas masakra..moj do tego wypil piwko i chrapal ze hej a mnie szlag trafial............ wiec ok 5:30 kiedy moje dziecie juz na amen wstalo,,,zbudzilam go i powiedzialam ze teraz ja sie przespac musze ,, i niech sie nia zajmie........

a pozniej mnie tak wkurzyla jedna sprawa ze,,,,,,,,,,, szkoda gadac,,, chodzi o mojego meza i tesciowa a mianowicie o to ze nawet jak cos sami postanowimy on koniecznie musi mamusie pytac o zdanie czy o rade jak maminsynek!!!!!!! -sama nie wiem i nie wiem tez po co........ ale dokladniej opisze innym razem o co chodzilo... bo jestem tak padnieta po ostatnich 2 nocach ze ide spac..... dobranoc:)

eh faceci - mój np o wszystko siostry pyta, bo ona jakaś wyrocznia czy co:dry:

A mnie R humor zepsuł, bo powiedział, że słyszał prognozy, że cały miesiąc ma być deszczowy.

zaje....!!!! trzeba dziś chyba małego opatulić i na spacer iść

Moja mama umarła 3 lata temu (w sierpniu będzie) i bardzo mi smutno, że nie doczekała mojego dzidziusia.

Moj tata zmarl 2 tygodnie przed szymcia narodzinami a tak na niego czekal :((((((((((( Na drugie ma Stasiu po nim...

Przykro mi laski :-( Moi ukochani dziadkowie też nie żyja :((

NO witam sie!!!!!!!!!!!!!

Wiecie co ! Moje dziecko bedzie gadac na mszy PODZIEKOWANIE DLA RODZICOW! Piekne slowa skierowane do rodzicow ,normalnie bede ryczec w kosciele!Juz wylam dzisiaj jak mi to mowil z pamieci!Jestem na maxa dumna z mojego syna!
Filip doslownie ma takie ssanie jak odkurzac pochlania wsio !Wczoraj jadl z dziadkiem pierogi !!!!!!! A dzisiaj ze mna ziemiaki ,no musialam dac bo tak sie darl jak widzial talerz ze ja jem ze masakra ,patrzyl co se wkladam do dzioba i krzyczal ze on tez chce! i co ????? ZJADL poltora ziemiaka !a za pol godziny wyciagnol 220 ml mleka i zasnol !!!!!!!!!!!!! po 2 godzinach po kapaniu dobil sie 160ml mleka i teraz spi jak zabity w lozeczku!
Zreszta przesypia cala nocke w lozeczku bez budzenia sie.

jarek mi gadal ze wczoraj gadalam przez sen i go budzilam! TAAAAA JASNEEEEEEEE! sciemia cos aahhaha !
Nabija sie czy rzeczywiscie gadam ? hahah kurde ale znajac moje mozliwosci zapewne cos tam se gadam pod nosem ,w ciazy to gadalam "zdrowas maryjo" wiec i teraz moge sie popisac !

Ale ma apetyt:szok::szok: niech odda chociaż pół z tego co je Alusiowi!!:-D
No i nie płacz w kościele:-D bądź dumną mamą!!
ZDROWASKI odmawiałaś? no ładnie ładnie:-D:-D

Czesc laski ale dawno mnie nie bylo :( ale jak sobie przypomne zdjecia brzuszków a teraz juz takie panny i przystojniaki, my tez juz jestesmy niezłe klocuszki.
Chłopaki śpią, ja wyprasowałam juz cały stos ubranek, pozmywałam, zjadłam coś i mam chwilę dla siebie... Bartek w pracy wiec siedze sama. 26 maja juz mam pierwszy egzamin i wiecie co mam defaaaaa bo od 15ego maja do 5 lipca bedziemy sie bardzo mało widziec z naszymi synkami bo beda na "wygnaniu" u jednej i u drugiej babci troche bo my musimy zdac te wszytskie egzaminy terazz... :(( I tak sobie mysle ze to jest strasznie długo i przegapie tyle ich nowych umiejętności buuu :(((((((
Pozdrawiam Was wszystkie i całuję Bąbelki w karczki ;)

zdasz i będzie cacy:tak: buziaki dla chłopaków!!:-):-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
A mój właśnie zasnął ;-)
Obudził się o 5 :dry: ale ile śmiechu z nim było do tej godziny :-D Chichrał jak opętany :-D
Trudno mi było wstać, ale jak już wstałam ,bo gaworzenie jego już mnie rozbudziło do reszty, to :szok: Alus leżał w poprzek łóżeczka na kołderce zwiniętej i oglądał swoją książeczkę ze zwierzątkami :szok: i rozmawiał z nimi :-D No zdjęcie zrobiłam, zaraz wrzucę :-D
On to ma pomysły na poranne nudy, zanim mama tyłek ruszy z wyra :-D
 
Laski dostajecie co miesiąc darmowy numer 'Twojego Maluszka'?? Ja właśnie ze skrzynki znów wyciągnęłam kolejny numer ;-)
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zabije się przez tą łazienkę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Czytam na bierząco ale czasu nie mam żeby odpisywać..zreszta wczoraj używałabym tylko niecenzuralnych słów...więc lepiej nic nie piszę:-(
 
NO witam sie!!!!!!!!!!!!!

Wiecie co ! Moje dziecko bedzie gadac na mszy PODZIEKOWANIE DLA RODZICOW! Piekne slowa skierowane do rodzicow ,normalnie bede ryczec w kosciele!Juz wylam dzisiaj jak mi to mowil z pamieci!Jestem na maxa dumna z mojego syna!
Filip doslownie ma takie ssanie jak odkurzac pochlania wsio !Wczoraj jadl z dziadkiem pierogi !!!!!!! A dzisiaj ze mna ziemiaki ,no musialam dac bo tak sie darl jak widzial talerz ze ja jem ze masakra ,patrzyl co se wkladam do dzioba i krzyczal ze on tez chce! i co ????? ZJADL poltora ziemiaka !a za pol godziny wyciagnol 220 ml mleka i zasnol !!!!!!!!!!!!! po 2 godzinach po kapaniu dobil sie 160ml mleka i teraz spi jak zabity w lozeczku!
Zreszta przesypia cala nocke w lozeczku bez budzenia sie.

jarek mi gadal ze wczoraj gadalam przez sen i go budzilam! TAAAAA JASNEEEEEEEE! sciemia cos aahhaha !
Nabija sie czy rzeczywiscie gadam ? hahah kurde ale znajac moje mozliwosci zapewne cos tam se gadam pod nosem ,w ciazy to gadalam "zdrowas maryjo" wiec i teraz moge sie popisac !

Ale bedzie cie duma rozpierac;-)

Czesc laski ale dawno mnie nie bylo :( ale jak sobie przypomne zdjecia brzuszków a teraz juz takie panny i przystojniaki, my tez juz jestesmy niezłe klocuszki.
Chłopaki śpią, ja wyprasowałam juz cały stos ubranek, pozmywałam, zjadłam coś i mam chwilę dla siebie... Bartek w pracy wiec siedze sama. 26 maja juz mam pierwszy egzamin i wiecie co mam defaaaaa bo od 15ego maja do 5 lipca bedziemy sie bardzo mało widziec z naszymi synkami bo beda na "wygnaniu" u jednej i u drugiej babci troche bo my musimy zdac te wszytskie egzaminy terazz... :(( I tak sobie mysle ze to jest strasznie długo i przegapie tyle ich nowych umiejętności buuu :(((((((
Pozdrawiam Was wszystkie i całuję Bąbelki w karczki ;)

Witam:-)dawno cie tu nie bylo:tak:mam nadzieje ze jakos ten lipiec szybko zleci i potem juz bedzie troche wiecej luzu;-)

Laski dostajecie co miesiąc darmowy numer 'Twojego Maluszka'?? Ja właśnie ze skrzynki znów wyciągnęłam kolejny numer ;-)

Ja nie:no:

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zabije się przez tą łazienkę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Czytam na bierząco ale czasu nie mam żeby odpisywać..zreszta wczoraj używałabym tylko niecenzuralnych słów...więc lepiej nic nie piszę:-(

Co sie znowu stalo????
 
Dzień dobry:) ja nie dostaję żadnej gazetki, dostałam 2 paczki i to wszystko. Mój obudził się dziś o 5:30 i koniec spania... a za oknem znowu beznadziejnie;(
 
reklama
Dzień dobry:) ja nie dostaję żadnej gazetki, dostałam 2 paczki i to wszystko. Mój obudził się dziś o 5:30 i koniec spania... a za oknem znowu beznadziejnie;(

Ja też dostałam dwie:tak: no i gazetki zawsze:-)
a pogoda u mnie cudna:szok: już 17 st jest i slonko - na spacer niedługo:-)
 
Do góry