reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Dzien dobry ja dzis wyspana na maxa poszlam spac przed polnoca bo T mnie nie chcial puscic ale pospalam do 8;30 maly cos tam w lozeczku robil jak sie obudzil a ze juz przeniesiony jest do swojego pokoiku to go nie slyszalam dopoki glosniej nie dal znac o sobie u nas tez ponuro...
 
U nas piękna pogoda i jak tylko Tomek się obudzi to mam zamiar iść na dwór..Hania do piasku a Tomek na koc!

Kopciuszku...no ja już jestem całkiem załamana....ściany ok..płytki na szczęście się trzymają..ale teraz kłopot z podłoga..pięknie zafugowana wczoraj..a dziś fuga popękała i płytki lekko się ruszają....nie wiem czy to przez to że są połpżone na płycie pcv(czy jakaś taka) bo wylewki nie mamy..bo za bardzo nie szło zrobić..wiesz stary dom..podłoga z desek i h.. wie co pod spodem:no:
ale w sklepie doradzili nam super klej na te płyty..wiaderko 70 zł..poszły 2!
Znając moje szczęście to jak w poniedziałek pojedziemy po kabinę to albo jej nie będzie..albo trzeba będzie długo czekać..albo przywiozą uszkodzoną!:-:)-:)-:)-(
Jeszcze wam tego posta przypomnę w przyszłym tygodniu jak znów będę walić przekleństwami:no::no::no:
 
U nas piękna pogoda i jak tylko Tomek się obudzi to mam zamiar iść na dwór..Hania do piasku a Tomek na koc!

Kopciuszku...no ja już jestem całkiem załamana....ściany ok..płytki na szczęście się trzymają..ale teraz kłopot z podłoga..pięknie zafugowana wczoraj..a dziś fuga popękała i płytki lekko się ruszają....nie wiem czy to przez to że są połpżone na płycie pcv(czy jakaś taka) bo wylewki nie mamy..bo za bardzo nie szło zrobić..wiesz stary dom..podłoga z desek i h.. wie co pod spodem:no:
ale w sklepie doradzili nam super klej na te płyty..wiaderko 70 zł..poszły 2!
Znając moje szczęście to jak w poniedziałek pojedziemy po kabinę to albo jej nie będzie..albo trzeba będzie długo czekać..albo przywiozą uszkodzoną!:-:)-:)-:)-(
Jeszcze wam tego posta przypomnę w przyszłym tygodniu jak znów będę walić przekleństwami:no::no::no:

ej no nie bedzie tak zle !! spokojnie !!

a pogoda rewelka ...


ja juz jakis czas przed kompem ale siedze na stronce Ratujmy Trójkę i podnosze ekipe na duchu ... dzis miala byc manifestacja na mysliwieckiej i ludzie sie nie pojawili ... masakra ...
 
Ja mam dzis luzik sprzatniete z wczoraj obiadu nie robie bo jedziemy na jakis festyn czy cos takiego i zjemy na miescie no wiec zaraz umyje glowe i czekam na T lubie takie soboty:)
 
reklama
dzizas.. moje dziecko dzisiaj nie marudzilo w nocy ale jadla prawie jak w dzien.. otoz.. o 19 zjadla i od razu odpadla potem 22:00 nastepnie 01:30 pozniej 3:00 pozniej 5:00 i od 6 nie spala...ale zabralam ja do siebie bo normalnie piszczala.. przytulilam i tak do 9:30 kimalysmy :-D

małżonek szanowny do domu wrocil przed 4 .. o_O
i juz go nie ma..

mi sie nie chce obiadu robic... pogoda piekna.. pranie sie pierze.. wczoraj sprzatalam wiec dzisiaj moge sie obijac.. jakis spacerek z bułcia zaliczymy pewnie.. ;)
 
Do góry