reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

miarka sie w koncu przebrala..
fakt ze moze troche za ostro pojechalam ale nie zaluje.. normalnie az mi sie humor poprawil !! :-D no i bartek poszedl do pracy a ja w razie czego pozamykalam sie na 4 spusty i pindole france a cooo!
moze bede miala chociaz na tydzien spokój..

wczesniej tez odpalila ze powinnismy w niedziel postawic jakas flaszke z racji naszej drugiej rocznicy.. zanim zdarzylam cos powiedziec Bartek ją zgasil .. powiedzial jej ' a masz jakis udzial w tym ze jestesmy razem? ' :-D

ahahah dobrze jej pwoiedzial!!!!!!
 
reklama
:no:Jeśli Anoola użyła takich słów to ja nie pochwalam :no:
Trzeba się bronić ale nie obrażaając innych i nie zniżając się do ich poziomu. Lepiej wykazać się kulturą niż chamstwem, wtedy dopiero ma się przewagę!
 
:no:Jeśli Anoola użyła takich słów to ja nie pochwalam :no:
Trzeba się bronić ale nie obrażaając innych i nie zniżając się do ich poziomu. Lepiej wykazać się kulturą niż chamstwem, wtedy dopiero ma się przewagę!

ale niektórzy kulturalnych slow nie rozumieja!
jak nie rozumieja prostego nie wchodzic nie wolno!!!
to o czym my tu rozmawiamy!!!!
 
haha jestem z siebie dumna..
odbyłam wieczorem pogawedke z moim lubym.. myslalam ze mu jednym uchem weszło a drugim wyszlo.. no ale...
poszedl dzisiaj z mała na dół.. a ze te spasiony drugi syn tesciowej akurat wrocil ze szkoly to tam ide..
a ten wieprzek mi moje dziecko dotyka.. to grzecznie pytam czy chociaz rece umyl jak przyszedl ze szkoly..a ten ze NIE!!!!
to ja grzecznie zeby nie dotykał małej..a bartek w tym momencie do swojej mamy ze powinnismy zaszcepic Majke na pneumokoki jak on ma zamiar tak po 100 razy na minute przychodzic na góre albo dotykać majkę brudnymi łapami.. i sie zapytal czy da na polowe szczepionki a w sumie wychodzi to kolo tysiaca złotych
a ona mu na to ze zwariowal ze nie kazdego stac a maja mlodsze dzieci i nic sie nie dzieje..
no to ja wtedy ze gdybym miala tak myslec to wymazu na GBS tez moglam nie robic bo przeciez nie kazde dziecko moze sie zarazic przy porodzie..
tylko ze gdyby sie mała zarazila mialabym pretensje do siebie..
i na dokladke jej ze jesli mala bedzie chora..to moze czuc sie wspol winna temu ze pozwala smarkaczowi tak latac na góre..:-D
sie wQrzyla jak nie wiem heheheeh
to w odwecie sie mnie pyta czy sciagam juz brzuch .. a ja jej ze nie
a ona 'to Ci bedzie flak wisial zamiast brzucha'
wtem Bartek do niej ze nic mi nie wisi i ze i tak jestem najladniejsza babka :-D
to ona ze przeciez ona PO CC od razu sie sciagala..a ja tymbardziej powinnam bo przeciez mnie tylko z dolu moze bolec
to ja jej 'no i widzisz babo jak teraz wygladasz, mi tak nawet w dzien po porodzie bas nie wisial i sciagac sie nie zamierzam bo mozna dostac krwotoku'
ale miala mine :-D
no i wtem zawinelismy sie na górę :-D

miarka sie w koncu przebrala..
fakt ze moze troche za ostro pojechalam ale nie zaluje.. normalnie az mi sie humor poprawil !! :-D no i bartek poszedl do pracy a ja w razie czego pozamykalam sie na 4 spusty i pindole france a cooo!
moze bede miala chociaz na tydzien spokój..

wczesniej tez odpalila ze powinnismy w niedziel postawic jakas flaszke z racji naszej drugiej rocznicy.. zanim zdarzylam cos powiedziec Bartek ją zgasil .. powiedzial jej ' a masz jakis udzial w tym ze jestesmy razem? ' :-D

wcale nie pojechalas za ostro ... uwazam ze czasem trzeba walnac bo jak sie grzecznie mowi to nie dociera !!

:no:Jeśli Anoola użyła takich słów to ja nie pochwalam :no:
Trzeba się bronić ale nie obrażaając innych i nie zniżając się do ich poziomu. Lepiej wykazać się kulturą niż chamstwem, wtedy dopiero ma się przewagę!

niestety czasem trzeba sie znirzyc do poziomu idioty bo wersji bardzie zawoalowanej po prostu nie zrozumie !!! ja tez czasem musze ostro bo jak nie krzykne to mi wlezie nsa glowe i za przeproszeniem jeszcze tam nasra !!!
 
my juz po szczepieniu ... mala byla bardziej dzielna jak mamusia ... tatus uciekl - wolal nie widziec !!

no wiec zaszczepilismy 5w1 i WZW ... mala po szczepieniu padla i spi ale bardzo jest niespokojna !! musze patrzec czy goraczki nie ma !!

acah wlasnie laduja sie na chomika kolysanki ... sorki ze tyle to trwalo ale za to macie tam 5 plyt :) /2 juz sa a 3 jeszcze sie laduja/ z kolysankami ... polecam mozarta dla bobasa i klasyke bobasa :) my je uwielbiamy :)

Mea a jest gdzieś jakiś link bo ja chyba nie w temacie a chętnie bym też ściągnęła:-)

mi przy wypisie powiedzieli ze moze tak byc ... nie ma sie co martwic !!
a mi zaginela karta szczepien !!! szpital wyslal 7 stycznia a w przychodni twierdza ze nei ma i ze mamy dowiezc duplikat !!! burdel na kolkach w tej przychodni !!!

kolejny juz raz twierdze ze nasza pani doktor w przychodni jest o Dupe rozczas !!!! mowie jej ze dziecku ropieje oczko a ta mi na to "tak sie czasem zdarza" !!! no qrwa czy ona czeka na lapowke ?? bo naprawde co jej nie powiem to mnie zlewa !!! dzis jej powiedzialam ze dziecko ma katarek a ona mi ja zaszczepila bo stwierdzila "z noska sie nie leje!!"


Lekarka niezbyt...ale nasz pediatra przy samym katarze też szczepi:tak:

a wlasnie co do picia...to nawet jak bedzie duza przerwa w karmieniu to przeciez to i tak sie dostanie do mleka wiec nie wazne kiedy bedzie nasepne karmienie..czyz nie???
tak mi sie wydaje...

Alkohol ponoć wyparuje do 3 h:-)

Ja też nie mam problemu aby karmić przy innych, szczególnie przy teściowej. Natomiast teść jak wie, że karmie to nawet nie wchodzi, albo przechodzi koło mnie w taki sposób aby przypadkiem na mnie nie spojrzeć, a zazwyczaj i tak nic nie widać ;-)

Mam taki mały problem z karmieniem... Ogólnie mala jak jest głodna to łapie pierś i je może 5 minut i potem płacze i mam straszny problem żeby ją znowu przystawić. Na początku myślałam, że to pleśniawki, ale już prrawie sie z nimi uporałam, a poza tym w nocy potrafi łądnie jesc. potem myslalam ze to kwestia odbicia, ale to tez nie pomaga bo nawet jak odbije sie jej to i tak jak tylko zblizam jej buzke do piersi to zaczyna plakac:eek: czy jej nie smakuje moje mleko czy co? w 5 minu to chyba sie nie najada?

Ja mam z Tomkiem to samo:szok::szok::szok: A jak już wypluje cyca to nie da rady mu wcisnąć bo od razu go dźwiga:no:
Ale przybiera ladnie więc chyba wie co robi;-) Tylko to że tak krótko pije skutkuje tym że pije często:confused2:

Asia ja mu dam z chęcią ale kiedy:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::eek::eek:
Mi też już chyba wali od tej abstynencji..to jest nienormalne:no:Już chyba z pół roku bez seksu:wściekła/y:
 
miarka sie w koncu przebrala..
fakt ze moze troche za ostro pojechalam ale nie zaluje.. normalnie az mi sie humor poprawil !! :-D no i bartek poszedl do pracy a ja w razie czego pozamykalam sie na 4 spusty i pindole france a cooo!
moze bede miala chociaz na tydzien spokój..

wczesniej tez odpalila ze powinnismy w niedziel postawic jakas flaszke z racji naszej drugiej rocznicy.. zanim zdarzylam cos powiedziec Bartek ją zgasil .. powiedzial jej ' a masz jakis udzial w tym ze jestesmy razem? ' :-D
ha ha ha dobre ! trzeba się stawiać w takich przypadkach ,bo babsko by na głowe weszło ! bardzo jej tak dobrze ..
 
Może za grzeczna jestem.
Jak mnie kiedyś teściowa obraziła to jej grzecznie odpowiedziałam, że przesadziła i że wyjeżdżam. Czuję się mega wygrana a ją gryzą wyrzuty sumienia. Jestem pewna, że więcej z jej ust takie słowa nie padną.
Zresztą wychodzę z założenia, że jak się ze mną skłóci to ja jej więcej nie odwiedzę ani do siebie nie zaproszę, co wiąże się z niewidywaniem wnuków i raczej syna też, bo żony i dzieci nie zostawi. Trzeba im to tylko grzecznie uświadomić.
 
AnOoLa88 i dobrze ze wkoncu cos z tym zrobilaś ja tez bym chciala ale brak mi odwagi ,bywa tak ze para mi z nerwow z uszu idzie;-)
to jest tak ze one mysla ze my nie mamy pojecia o niczym i trzeba nam uwage zwracac na karzdym kroku.
po1 to sa nasze dzieci i wychowujemy je i robimy z nimi to co uwarzamy za słuszne one swoje dzieci wychowały i nara ,mozna byc dobra kochajaca babcia pomagac ale bez cyrku i poprawek na kazdym kroku.:-p
 
Mea to sa te plyty od kasiek na chomiku???

klasyka bobasa
kolysanki od kasiek
mozart dla bobasa
turnau i umer

ja pobralam narazie ta kolysanki od kasiek

te kolysanki mnie sama uspia..a bardzo mi sie podoba dla elizy julka ja tez lubi bo ma w karuzelce tylko tam jest znacznie bardziej piszczaca a tu takie delikatne melodie:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja mam z Tomkiem to samo:szok::szok::szok: A jak już wypluje cyca to nie da rady mu wcisnąć bo od razu go dźwiga:no:le
Ale przybiera ladnie więc chyba wie co robi;-) Tylko to że tak krótko pije skutkuje tym że pije często:confused2:

Hania pije tak co 2,5-3 godziny wiec wyglada na to ze sie najada, ale na wadze to tak srednio przybiera bo wazy ok 5kg czyli przy waszych dzieciaczkach to bez rewelacji.
 
Do góry