reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

eee, to te rozpuszczalne szwy odpadaja jakoś? o_O
mi normalne wyciagneli w szpitalu jeszcze..


Mam do was pytanie.. Czy wypicie kompotu z jablek może miec jakiś wpływ na małą? w szpitalu wypiłam mała bolał brzuszek.. pozniej tez wypilam tez ja bolał , wczoraj wieczorem też wypiłam i noc miałam z głowy.. łapnełam tylko 3h snu miedzy 24 a 3 ;/
dopiero teraz sie uspokoiła i śpi..
ale za to jak ją potarmosilam to tak sie zwaliła ze az plecy miała brudne

a ja zasypiam na stojąco..
 
reklama
właśnie mi Macius zasnał na brzuchu wiec pisze jedna reka :-)



Ale spioch z tego Alusia :-)
zycze powodzenia na usg ... najwazniejsza jest dobra diagnoza
a co do połogu - ech, no trzeba przez to przejsc, juz niedługo sie skonczy...



wspolczuje problemow
ja tez sama, bez babć, ale za to mój P. jest przecudowny i zajmuje sie zakupami itp.
oby te kolki minely zebys mogla sie wyspac choc raz!

Ma to po mamusi i tatusiu:-D:-D
ale kasiekkrk mogę oddać parę godzin, żeby się kobita wyspała!!
dzięki;-) mam nadzieję, że nie będzie tak najgorzej...
a połóg skończył mi się z przenoszeniem ostatniej wkładki:-D
teraz na okres czekam...:-D
 
dziewczyny czy ktorejs z was zostalonadcisnienie po ciazy..
ja mam caly czas...kurde 150/110...
chyba czas sie wybrac do lekarza z tym zwlaszcza ze u mnie pol rodziny nadcisnieniowcy..;/

tak kasiu mi zostalo nadcisnienie i ciagle biore dopegyt !! 3 tyg bralam 2 tabletki a teraz przeszlam na 1 dziennie ... widze ze to wlasciwie nie ma wplywu na cisnienie wiec nie wiem jaka bedzie decyzja gina ... wiem ze mi powiedzial ze do miesiaca po porodzie moze jeszcze wystapic rzucawka i zapobiegawczo trzeba leki brac !! wiec nei protestuje tylko biore !!

no dokładnie tak - odpadaja jeden po drugim. to sa niby te rozpuszczalne szwy
trwa to juz 5. tydzien u mnie, zostały jeszcze 2 szwy i mnie wkurzaja maksymalnie

mi te szwy posciagala polozna jak tu byla pierwszy raz ... wkurzaly mnie maksymalnie !! no i niestety ciagle ze mnie leci i juz mie to wpieprza ... teraz co prawda taka zolto rozowa wydzielina ale leci ...
 
szwy posciagala polozna jak tu byla pierwszy raz ... wkurzaly mnie maksymalnie !! no i niestety ciagle ze mnie leci i juz mie to wpieprza ... teraz co prawda taka zolto rozowa wydzielina ale leci ...

no i dobrze zrobiła bo widocznie wiedziała, jak to wygląda później
niby mają odpaść w ciągu 2 tygodni, ale przeczytałam gdzieś, że może to trwać nawet kilka miesięcy! Dobrze, że mi już większość odpadła, ale chyba się wybiorę do gin, żeby mi resztę ściągnęła
z moją położną środowiskową już nie chcę mieć do czynienia
 
wiece co...
zalamka..
butelka sie nie sprawdzila pluje glodny jak nie wiem ale z nij nie zjadl...
przelalam do aventu i wszamal wsio..;/
 
Apropo ulewania to mój przestał ulewać jak zaczełam go po karmieniu układać na prawy bok :) (zalecenia połoznej) i najwazniejsze działają :)

Wlasnie niedawno nakarmilam polozylam na drugi bok i misio ulał ze hej.... lipka z tym ulewaniem:( nie ulewal tylko przy nanie AR ale jakos przeszlismy na nan1 i teraz niewiem//

Witam sie i ja!!
nie bylo nas bo w weekend mamusia wykorzystwala tatusia i odpoczywala...

tyle ze teraz tatus zachorowa; i mam dyzur 24h/dobe!!
noc byla straszna..wstak o 12 i usnal po jedzeniu potem o 3 i nie chcial spac...wzielam o na rece a ten fontanne puscil na mnie na iebie i na lozeczko...
i potem juz do rana nie chcial spac..lezal gaworzyl a mamusia grala w kuki na kompie...
zjadla o 6 i pospal do 8 a ja nawet nie pospalam bo pranie, sprzatanie i obad nastawic..
i od 8 znow nas mecza kolki...;/


ehhh byle do wiosny!!kolki mina, beda spacery....
ehhh tez pragne wiosny i koniec tych kolek :(:(:( ciagle sie meczymy i rowniez lacze sie z ami z bolu KOLKOWYCH DZICIAKOW I ICH MAM

Cherie jednak urodzilysmy w ten sam dzien moj Kubus ur sie 17 wazy juz 6kg-szok!!!!! moje biedactwo ma straszne kolki :-(zamowilam juz sab simplex i czekam jak na zbawienie:tak::tak:

tez czekalam jak na zbawienie i nie pomogl w sumie nic...:-(

Cherie, kala83, Wika_20 i eliza80 ucałujcie swoje kruszyneczki od Julci:-) ta nasza elitarna piątka skończyła dziś miesiąc:-)

Buziaczki rowniez dla Julci :D:D:D:D:D :-):-)

mozliwe ze kolka..

i teraz pytanie do lasek ktore zasuszaly..
jakie sa skutki uboczne po tych lekach?
czy wali w glowe??czy sie tyje? bo to w koncu hormony chyba??

Ja odciaglam i co raz mniej co raz mniej i pokarm sam zanikl .... tzn zostalo ledwie pare kropel ...

zawsze cos ale pozazdroszcze tego snu w dzien... choc mimo wszystko lepeij zeby mi dziecko spalo w nocy niz w dzien jak juz bym miala wybierac... bo jednak meczyc sie w nocy to nic milego sama przeszlam przez to kilka razy moze z 4 ale nie chcialabym juz powtorek.
a czy wasze maluszki tez chodza tak pozno spac??? moja julka dopiero o 23 mimo ze caluski dzien z wyjatkiem dzisiejszego rozrabia i nie spi!

Moj tez zaypia dopiero o 23 jakiejs... ehh :cool:

Dziewczyny może Wy bedziecie umiały pomóc mi w rebusie ?

- dziecko prezy się podgina nózki do góry, postękuje, krzywi się ...
- nie ma twardego brzucha!
- nie puszcza bączków, od godz. 14:00 zero kupek, w tym czasie było 5 karmień na żądanie.
- nie płacze
jakieś pomysły ? :-(


U mnie tak zaczelo sie wszystko ..... :-( tez nie plakal na poczatku....
 
a ja mam dziś już doła maksymalnego przez te moje bolące brodawy:-( wszytsko doprowadza mnie do szału, z moim pokłóciłam się sama nie wiem o co...mam dosyć...Dusze się już siedząc tylko w tym domu ...na dworzu -10 więc nawet na spacer wyjść nie można...chyba oszaleje normalnie:-:)-:)-(
 
wiece co...
zalamka..
butelka sie nie sprawdzila pluje glodny jak nie wiem ale z nij nie zjadl...
przelalam do aventu i wszamal wsio..;/

szkoda:-( mój tak ładnie je z tej butli:tak: nie krztusi się i nie tak szybko wcina wszystko jak na reszcie butli!

a ja mam dziś już doła maksymalnego przez te moje bolące brodawy:-( wszytsko doprowadza mnie do szału, z moim pokłóciłam się sama nie wiem o co...mam dosyć...Dusze się już siedząc tylko w tym domu ...na dworzu -10 więc nawet na spacer wyjść nie można...chyba oszaleje normalnie:-:)-:)-(
A my musimy dziś wyjść z małym:dry: nie mamy wyboru! do lekarza trzeba iść....
 
reklama
tak wogole witam sie:-) NESSII ten art.. a w sumie rozmowa wit K a bol brzuszka wiesz co ??? tak sie zastanwiam bo u nas kolki i problemy z brzuszkiem sie zaczely nastepnego dnia jak wyszlismy ze szpitala!!! a nastepnego dnia jak wyszlismy ze szpoitala zaczelam mu podawac wit Ki D....i od tad zaczely sie problemy ... w sumie ja juz chce nie powinnam podawac skoro karmie z butli ale pediatra mi mowila ze mam podawac... ale sprobuje eksperyment i nie podam mu jutro i pojutrze i zobaczymy co z tego ebdzie....
 
Do góry