reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja się melduję na chwilkę, bo już się długo nie odzywałam. U mnie jak na razie cisza. Wczoraj rozpoczęłam 41 tydzień. Byłam wczoraj w szpitalu na ktg i zero skurczy, zero akcji porodowej, rozwarcie na 2 cm. Czyli jakiś 2 miesiące chyba jeszcze pochodzę :-D. Później mnie lekarz zbadał i już wszystkiego się spodziewam, taki był kurna delikatny :wściekła/y::szok:. Jak nic się do jutra nie wydarzy to jutro mam znowu ktg.
 
Nie pogadam z Tobą Madziara, bo lecę trochę odgruzować chałupę :tak:
Może później. Widzę, że już większość towarzystwa się rozpadłą skoro już nie ma z kim gadać.

Pozdrawiam wszystkie mamusie te rozpakowane i jeszcze nie :tak:
 
ta cisza jest przejsciowa :) teraz wiekszosc mamus albo z malenstwami i jeszcze dochodzi do siebie albo szykuja sie do "wylotu" ... poza tym swieta !! trzeba wszystko jednak ogarnac i jakos porobic zeby w miare wygladalo !!! ja moze popoludniu ubiore choinke :)
 
A mnie teściowa w bambuko zrobiła:wściekła/y: miała przyjść i zostać z piotrusiem a ja chciałam na zakupki skoczyć, no i Młody spi, ja gotowa a jej ciagle nie ma, juz pół godz sie spóźnia:wściekła/y:
 
A jak sciągniesz na nockę pokarm to nie masz później nawału???
Sama zastanawiam sie nad wprowadzeniem w nocy jednego karmienia z butli, dla mnie to zawsze o jedno wstawanie mniej.
A Nan sama kupiłas czy konsultowałas to z pediatrą?
W sumie mam wiecej tylko z samego rana ale maly i tak sciaga wszystko ,a w dzien juz normalnie dostaje cycka.
Ja jeszcze w szpitalu dokarmialam go jeden raz Nanem bo glodny byl a mi brakowalo pokarmu i tam pediatra zalecila nam Nan1 i tak juz zostalo ,w ksiazeczce zdrowai dziecka mam wpisane karmienie mieszane i tak juz zostalo ,ja sie wysypiam w miare bo ja dam np butle wieczorem tak wypije mi ok 130-140 ml i spi ok 4 godzin nawet 5 bez karmienia ,pozniej jest juz cycek albo jak jest jarek to moj pokarm z butli.
wogole ja mam wrazenie ze to co ja mam w cyckach a sciagam naprawde 120 zl w 5 minut laktatorem recznym nie sytarcza Fifolkowi ...i niewiem ile jeszzce potrwa moje karmienie ...ale poki mam mleka a wydaje mi sie ze mam sporo karmie !!! I nie przstane dopoki dajemy rade a malemu to odpowiada ...mam szczescie jak powiedziala pediatra bo Fifi nie widzi roznicy miedzy butelka a cyckiem ,butle dobralam idealnie przynajmniej mojemu snkowi odpowiadaja ...wazne jest aby dziecko nie czulo roznicy miedzy cyckiem a butla - mi jest o wiele lzej !
 
Boże... alez mam podły humor.. sie rano poryczałam.. o_O

a teraz nie wiem co ze sobą zrobić..
no ale cóż...
i ten tekst w suwaku to jakos wcale mnie nie bawi.. pfff

KOPCIUSZKU trzymam kciukasy ! :)
Mea ja Ci nie wybacze ze mnie tak chcesz zostawić.. :(
a cały czas mówie do mojej Niuni ze czekamy bo ciocia Monika bedzie z nami rodzić a Ty mi taki wałek.. fooooch z przytupem,O !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Asko a jakie ty masz w koncu butle kupione ??

mea mam z Lovi butle kupialm na sprobowanie a juz przy nich zostane.Narazie sie sprawdzaja super ,maly je i cycka i butle i nie ma roznicy.z Patrykiem nie dalam rady bo nauczyl sie z butli w szpitalu ( a lezal tam dluzej niz ja wiec donosilam swoj pokarm i ciagnol z butli) i juz mojego cycka nawet do buzi nie chcial wziasc !!!!
Ciekawa jestem czy jezeli bedzie mial kolki ( a wierze ze nie bedzie mial:eek: ) czy sobie poradza ,(z Patrykiem przeszlam 4 miesieczny koszmar - dzien w dzien po 3 bite godziny wycia )...oby mnie to ominelo.Jezeli sobie nie poradza kupie dr brown.

Butelka LOVI CANPOL 250ml SAMOSTERYLIZUJĄCA A.1 (839248907) - Aukcje internetowe Allegro

i to tez chce kupic

BEZPIECZNA BUTELKA Z ŁYŻECZKĄ LOVI 120 ml 4m+ (846643671) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry