reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Ja się melduję na chwilkę, bo już się długo nie odzywałam. U mnie jak na razie cisza. Wczoraj rozpoczęłam 41 tydzień. Byłam wczoraj w szpitalu na ktg i zero skurczy, zero akcji porodowej, rozwarcie na 2 cm. Czyli jakiś 2 miesiące chyba jeszcze pochodzę :-D. Później mnie lekarz zbadał i już wszystkiego się spodziewam, taki był kurna delikatny :wściekła/y::szok:. Jak nic się do jutra nie wydarzy to jutro mam znowu ktg.
 
Nie pogadam z Tobą Madziara, bo lecę trochę odgruzować chałupę :tak:
Może później. Widzę, że już większość towarzystwa się rozpadłą skoro już nie ma z kim gadać.

Pozdrawiam wszystkie mamusie te rozpakowane i jeszcze nie :tak:
 
ta cisza jest przejsciowa :) teraz wiekszosc mamus albo z malenstwami i jeszcze dochodzi do siebie albo szykuja sie do "wylotu" ... poza tym swieta !! trzeba wszystko jednak ogarnac i jakos porobic zeby w miare wygladalo !!! ja moze popoludniu ubiore choinke :)
 
A mnie teściowa w bambuko zrobiła:wściekła/y: miała przyjść i zostać z piotrusiem a ja chciałam na zakupki skoczyć, no i Młody spi, ja gotowa a jej ciagle nie ma, juz pół godz sie spóźnia:wściekła/y:
 
A jak sciągniesz na nockę pokarm to nie masz później nawału???
Sama zastanawiam sie nad wprowadzeniem w nocy jednego karmienia z butli, dla mnie to zawsze o jedno wstawanie mniej.
A Nan sama kupiłas czy konsultowałas to z pediatrą?
W sumie mam wiecej tylko z samego rana ale maly i tak sciaga wszystko ,a w dzien juz normalnie dostaje cycka.
Ja jeszcze w szpitalu dokarmialam go jeden raz Nanem bo glodny byl a mi brakowalo pokarmu i tam pediatra zalecila nam Nan1 i tak juz zostalo ,w ksiazeczce zdrowai dziecka mam wpisane karmienie mieszane i tak juz zostalo ,ja sie wysypiam w miare bo ja dam np butle wieczorem tak wypije mi ok 130-140 ml i spi ok 4 godzin nawet 5 bez karmienia ,pozniej jest juz cycek albo jak jest jarek to moj pokarm z butli.
wogole ja mam wrazenie ze to co ja mam w cyckach a sciagam naprawde 120 zl w 5 minut laktatorem recznym nie sytarcza Fifolkowi ...i niewiem ile jeszzce potrwa moje karmienie ...ale poki mam mleka a wydaje mi sie ze mam sporo karmie !!! I nie przstane dopoki dajemy rade a malemu to odpowiada ...mam szczescie jak powiedziala pediatra bo Fifi nie widzi roznicy miedzy butelka a cyckiem ,butle dobralam idealnie przynajmniej mojemu snkowi odpowiadaja ...wazne jest aby dziecko nie czulo roznicy miedzy cyckiem a butla - mi jest o wiele lzej !
 
Boże... alez mam podły humor.. sie rano poryczałam.. o_O

a teraz nie wiem co ze sobą zrobić..
no ale cóż...
i ten tekst w suwaku to jakos wcale mnie nie bawi.. pfff

KOPCIUSZKU trzymam kciukasy ! :)
Mea ja Ci nie wybacze ze mnie tak chcesz zostawić.. :(
a cały czas mówie do mojej Niuni ze czekamy bo ciocia Monika bedzie z nami rodzić a Ty mi taki wałek.. fooooch z przytupem,O !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Asko a jakie ty masz w koncu butle kupione ??

mea mam z Lovi butle kupialm na sprobowanie a juz przy nich zostane.Narazie sie sprawdzaja super ,maly je i cycka i butle i nie ma roznicy.z Patrykiem nie dalam rady bo nauczyl sie z butli w szpitalu ( a lezal tam dluzej niz ja wiec donosilam swoj pokarm i ciagnol z butli) i juz mojego cycka nawet do buzi nie chcial wziasc !!!!
Ciekawa jestem czy jezeli bedzie mial kolki ( a wierze ze nie bedzie mial:eek: ) czy sobie poradza ,(z Patrykiem przeszlam 4 miesieczny koszmar - dzien w dzien po 3 bite godziny wycia )...oby mnie to ominelo.Jezeli sobie nie poradza kupie dr brown.

Butelka LOVI CANPOL 250ml SAMOSTERYLIZUJĄCA A.1 (839248907) - Aukcje internetowe Allegro

i to tez chce kupic

BEZPIECZNA BUTELKA Z ŁYŻECZKĄ LOVI 120 ml 4m+ (846643671) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry