reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Czesc dziewczyny !

Kopciuszku
- kochana trzymam mocno kciukasy !!!!!!

Czekam na wiadomosci id Daffi oby bylo juz po wszystkim ! napisalam do niej zobaczymy czy odpisze ! jak cos bede wiedziec dam info!
Jarek przejoł nocke z Fifolem wiec jestem zeska :) hahahah
Dzis mamy w planach zapakowac Fifiego i pojechac porobic prezenty pozostałe ,wiec dzis dzien we Wrocławiu :baffled:
 
reklama
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zaciśniete kciuki:tak:


Asiu to Fifiego butlą karmisz??

Udanych zakupów!!!
Na nocki dla tatusia sciagam pokarm ,bo juz na zesach chodze! tatus zapodaje z butli moj pokarm no i na 2 karmienia brakuje nam pokarmu wiec dokarmiam nanem1 ,ale tak na jedziemy na cycku ,bo fifi nie ma problemu sciagac z cyca i z butli :)
 
witam babeczki cieplutko w ten mroźny dzionek:-)
Po wczorajszej wizycie u ginki jestem jakas podbudowana psychicznie i jakos mam wiecej sily w sobie na wszystko:) Dziś zamierzam wysprzatac generalnie cala lazienke,tak aby w plytkach przejrzec sie dalo :))) normalnie energia mnie rozpiera!!! Chcialam wyjsc sobie na male zakupki ale chyba nie zaryzykuje,bo tak mrozno i slisko boje sie jakiegos upadku,bo ostatnio zgrabnoscia nie grzesze hehe

kopciuszku dplaczam do dziewczyn i mocno trzymam kciuki:)

joasiu widze ze przed toba tez pracowity dzien,bo bedziesz sie bawic w sw. mikolaja:)))
 
Na nocki dla tatusia sciagam pokarm ,bo juz na zesach chodze! tatus zapodaje z butli moj pokarm no i na 2 karmienia brakuje nam pokarmu wiec dokarmiam nanem1 ,ale tak na jedziemy na cycku ,bo fifi nie ma problemu sciagac z cyca i z butli :)

A jak sciągniesz na nockę pokarm to nie masz później nawału???
Sama zastanawiam sie nad wprowadzeniem w nocy jednego karmienia z butli, dla mnie to zawsze o jedno wstawanie mniej.
A Nan sama kupiłas czy konsultowałas to z pediatrą?
 
reklama
Do góry