reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ehhh wolalabym zeby swirowal....
bylabym spokojniejsza...

a na pewno to nie jest cisza przed burza..zadnych objawow..
chyba mea miala racje 3 dni po odstawieniu fena skurcze bole i biegunka..a teraz wszystko zaniklo...
chcialabym rodzic w terminie..
albo w Wigilie:-)

to nie martw sie urodzimy razem:-)
 
reklama
Witam,
wstałam , nadal w dwupaku i nic w najbliższych godzinach nie zapowiada zmian, wyprawiłam facetów i idę położyć się jeszcze na godzinkę- może uda się zasnąć. Niewiele czasu pozostało mi do spania, a pogoda strasznie senna, więc jak się dobrze nie wyśpię to potem nic nie zrobię, tylko będę się snuć po domu :-)
Trzymajcie się
 
hej

mój się wczoraj nie ruszał 11 godzin- nic, zero. Ale wieczorem po 22-00 lekko się przeciągał ;-) coraz mniej miejsca. Nawet jak pukam to nie odpowiada.
Przed pierwszym porodem Oskar chyba 3 dni siedział cicho i się przygotowywał do natarcia ;-)

Galerianki ???? nie widziałam tego filmu- dobry jest.
Co do tych dziewczyn- hmmmm niestety w naszym mieście jest Gateria Centrum i te małolaty faktycznie siedza w knajpie i tylko widac jak wychodzą z facetami i idą na parking. Rodzice nie chcą dac na szmaty, wiec znalazły inny sposób. A normalnych chłopaków wyzywaja o frajerów- jakas masakra.
 
ku..a wchodze na gg a juz kilka dni nie bylam a tam same wiadomosci wyszedl juz maluszek?
urodzilas juz?
ku..a myslalam ze mnie to nie dotyczy...

w dodatku to ludzie ktorzy przez cala ciaze sie nie odezwali ani nie zapytali jak sie czuje...:wściekła/y:
 
Hej Kobietki u nas jakoś leci pełne ręce roboty z maluszkiem, nocny marek z niego a w dzień aniołek;-). Ja powoli dochodzę do siebie ale szwy jeszcze na dole ciągną i cięzko mi siedzieć.
 
Ja bym odpisała: ''wyszedł, pobiegł, skonczył studia i wrócił do brzunia znowu'' ;)

Ja to nawet gg nie odpalam...:cool2:
ehhh ludzie sa posrani...za przeproszeniem..
najgorsze sa te kolezanki co nie byly w ciazy ani nie sa i stanely na etapie zycie to jedna wielka impreza...

ja dzis chyba padne...
jest mi niedobrze...glowa mi peka...
nie moge wstac z lozka zeby cos zrobic...
 
Witam się z rana!!
Mnie też już dobijają takie pytania czy urodziłam. A najbardziej to mnie drażni jak ktoś mnie na ulicy widzi i pyta: "co tam urodziłaś już" - jakby kur...a brzucha nie było widać:wściekła/y: Jedno co mnie jeszcze przeraża to siostra mojego M - ma 18 lat i czeka na to dziecko jak na swoje a jest tak nieodpowiedzialna że ja jej nawet małej na ręce nie dam i będzie wojna bo ona jest pupilkiem teściowej - ale to będzie nasze dziecko a mój M ma takie same zdanie jak ja. Wczoraj jak byliśmy u nich to nie poszła do szkoły bo się lekuteńko przeziębiła ale musiała zostać w domu bo jak to powiedziała: musi się wykurować bo jakby się mała urodziła to nie będzie mogła do nas chodzić. A mój M jej na to że i tak przez 2 tyg on nikogo na odwiedziny nie będzie przyjmował bo się dzidzia musi zaaklimatyzować w domu i nie trzeba jej zbędnych zarazek.

A mnie dzisiaj od rana skurcze męczą dosyć reguralne - ale brzunio nie boli, ból raczej koncentruje się na krzyrzach jak przy okresie. Na razie czekam czy się będą utrzymywać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja jak ktos tylko zapyka do drzwi to zamykam sie z dzieckim w sypialni i maz mowi ze spimy...i koniec nie ma zadnych odwiedzic dopoki sama nie bede gotowa na to zeby kogos przyjac...

i sral wszystkich pies niech sie obrazaja....moja rodzina i tak nie przyjedzie..
oprocz rodzcicow, ale to inna bajka...


jej jaka ja dzis jestem wulgarna:-D
na szczescie jestem sama w domu bo bym wojne tu rozpetala dzis:-D
 
Do góry