reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Wika powodzenia na wizycie!!

ja zamykam tego zlodzieja czasu ide sie wykapac, uloze sobie wlosy, wyreguluje brwi i moze bede wygladac jako tako....


No juz sie doczekac niemoge :):):) ale wiecie teraz od paru dni Igorek caly czas daje o sobie znac jak nigdy w zyciu jestem taka szczesliwa i jak tak daje o sobie znac moge go nosic pod sercem nawet do stycznia (nie dluzej) jak tak daje o sobie znac... bo on przez cala ciaze cicho siedzial ateraz daje tak slodko o sobie znac i jestem taka szczesliwa ze hej :-):-):-):-):-):-) ciesze sie jakby niewiadomo co sie dzialo :-) ale naprawde cala ciaze moja zawsze ledwo co mnie muskał :-(a teraz tak slodko ze hej :)
 
Matko w Niebiesiach !!! 37 tydzień dziś ...:cool2:

Na dniach prawie można odliczać picie kawy, wcinanie słodyczy, smażonych kuraków, ostro doprawionych potraw ehhh....
 
reklama
Do góry