reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

My zakupiliśmy wózek dla małej ze śpiworkiem i fotelik samochodowy i teraz już mam wszystko- mam nadzieję ;-).
No i prawdopodobnie zdecydowaliśmy się w końcu na imię dla małej- piszę prawdopodobnie, bo póki jej jeszcze nie ma, to może się zmienić, ale przynajmniej mamy typ, który obojgu nam się spodobał :-D.

Mam pytanie- ktoś tu miał wysokie leukocyty w moczu- mi też znowu wyszły podwyższone (po powtórzonych badaniach) i nie wiem o co chodzi. Ja nie czuję, żebym miała jakąś infekcję pęcherza. Co to może być?????


pochwal sie wozkiem !! wklej jakas fotke na cudenkach albo watku zakupowym !!
my juz tez kupilismy ale ze to JEDO to troche bedziemy czekac na dostawe !!

co do leukocytow to ja sie nie wypowiadam bo sie nie znam ;(

Mamo Stacha i Franusia trzymamy kciuki żeby wszystko się jak najszybciej ułożyło po Twojej myśli. Masz rację - nie wolno tracić nadziei choćby nie wiem co- a na pwno wszystko się ułoży.

Mea bidulko wiem co przeżywasz ja z nockami mam tak już od 3 tygodni - nie dość że z boku na bok nie mogę się obrócić to zasypiam dopiero ok 24 potem pobudka o 3 lub 4 w nocy i przerwa do 5-6 a potem czasem zasnę jeszcze na godzinkę lub dwie i wstaję ok 7-8 rano. Ale już tak się do tego przyzwyczaiłam że nawet wyspana jestem.

Georginę już tak wzbierało kilka dni - czop jej odpadł, skurczy miała dosyć dużo to może się dzisiaj Martynka pojawi :)

ja zazwyczaj dobrze spie !! a dzis byl koszmarek !! no i najlepiej mi sie spi rano a wtedy to juz musze wstawac bo tabletki musze brac w miare o czasie ...

no i zobaczymy co z Georgina ... no i vii i lilijka dzis ida do szpitala :)
 
reklama
Monia jeden z Twoich suwaczków zaczął odliczać na nowo - i tam do porodu zostało Ci jedyne... 364 dni

Mea mam nadzieję że to taki jednonocny problem... a co do porodów to madziarena też coś o 5 rano pisała że jej coś poleciało - tak że też możliwe że coś będzie, nie znam Aniusi21_01 ale u niej też mi się wydaje że coś będzie. Więc może być niezły wysyp dzieciaczków dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
"Czynnik krytyczny", ja kiedyś , chyba z 10 lat temu kilka jego książek czytałam, ale strasznie nie lubię czytać książki tego samego autora w krótkim czasie

ee to to jest jeszcze z tych fajnych !!! ja teraz czytalam "cialo obce" i na 30 stronie wszystko bylo jasne ... chyba sie pan cook popsul ... tak to zawsze ksiazki trzymaly w napieciu do przedostatniej strony !!!
 
no i mamy juz kolejnego Maluszka !! Martynka juz przyszla na swiat !!!

Georgina pisala ze troche ja nacinali, ale mala ma sliczne niebieskie oczka i blad wloski :)
 
Witam:-)widze ze nowy tydzien sie niezle zaczyna:-)
U mnie dzis znowy taki galaretkowaty sluz:tak:tylko za cholere nie jest podbarwiony i to mnie zastanawia.
Jestem dzisiaj padnieta,mimo ze spalac cala noc (oj nie musialam wstac w nocy na siusiu-a dla mnie to bardzo dziwne)to jestem spiaca jak nie wiem.Cora obudzila mnie dzisiaj o 8:05 ale do 9:00 jeszcze sobie podrzemalam.
Dziewczyny właśnie wstałam bo obudziło mnie chlusnhięc czegoś ciepłego ... kurczę było to jednorazowe i nic nie boli, ma słonawy zapach i tyaki przezroczysty sluz ... może to wody ... zaraz po tym dostałam biegunki ... ehs ... niewiem co robić

Ja uwazam ze to wody:tak:cos sie zaczelo;-)

A i jeszcze przekażę co nieco od Luuuznej.
Wczoraj dostała w szpitalu prezent Mikołajkowy i wupuscili ja i Alusia ze szpitala:-)
Mały przed wczoraj obudził się tylko raz na karmienie i dał jej pospać w nocy... jest zdrowy jak ryba!!:-)ma tylko drobne problemy by go uśpić bo płaczliwy jest. Sama Luuuzna mówi że czuje sie lepiej i nie ejst tak zle tylko troche wiadomo rana boli i ciagnie:-) ale z dnia na dzien bedzie coraz lepiej.
to chyba wszystko jak cos wiecej sobie przypomne to dopisze:-)

No to sie ciesze ze sa juz w domku:-)i ze wsio jest ok;-)

Witam z rana już tak bardziej szczerbata :)

Dwie godzinki spedziłam wczoraj na fotelu, wszystko było super póty - póki znieczulenie działało, w drodze powrotnej niestety przestało i mój M miał niezłe dzwięki wydawane przez Mua, coś ala nucenie świątecznych kawałków :) męczyłam się z bólem do 1:00 w nocy, oczywiście latałam po domu jak głupia z poduszką (jak wiadomo przykładana poduszka do policzka nie ma działania przeciwbólowego, ale w jakiś tam sposób działała na mnie kojąco) :)dziś czuję braki po 8/ce ale nie tęsknię.Troszku napuchłam ale nieznacznie. Zaraz po 10:00 muszę zrobic posiew na paciorkowce .....

Tak było kiedyś ->:-)
A tak jest teraz->:-D

Pozdrawiam :)

Dobrze ze teraz jest tak:-D

Cześć dziewczyny,
ja tylko z informacją, że żyję, kiepsko, ale żyję.
Daffi chyba wam pisała co się u mnie wydarzyło, ja opiszę jak będę na siłach, bo ciągle nie jestem, w domu sama, mały w szpitalu. Wybaczcie.
Wszystko się normuje, jak będziemy już razem w domu to się wtedy uśmiechnę i wam wszystko ze szczegółami opiszę.
Motto dzisiejszego mojego dnia, jak i 5 ostatnich to : CESARKA JEST BARDZO BLEEEEE!!!!!!!!!!!!!!
Nadzieja w sercu utrzymuje mnie przy życiu.
Mea, Franek miał 56cm, można uzupełnić na liście.

Trzymamy kciuki;-)bedzie dobrze:tak:juz niedlugo bedzie Franus w domu;-)

no i mamy juz kolejnego Maluszka !! Martynka juz przyszla na swiat !!!

Georgina pisala ze troche ja nacinali, ale mala ma sliczne niebieskie oczka i blad wloski :)

No i pieknie:-)szybko,sprawnie i mamy Martynke:-)czyli z pokoikiem zdarzyli na czas:-)
 
reklama
przynajmniej będziesz wiedziała, czy masz czy nie masz- niestety jest to wirus którego ma wiele ludzi:-( i on ich powoli zabija,:-(bo albo jak się zarazisz to od razu dostajesz żółtaczki albo powoli niszczy twoją wątrobę:-(

jeszcze na poczatku ciazy nie mialam..
a zarazic sie moglam tylko w spzitalu..ale nawet nie chce o tym myslec...
to badanie to tylko formalnosc mam nadzieje..

no ale nie trafilam do labo..:-D
poszlam zalatwic skierowanie bo jak wyliczylam to wyszlo za badania 130zl...
wiec stwierdzilam ze poczekam do jutra i jutro zrobie w przychodni....
w koncu za taka kaske to moge cos innego kupic...


Mama Stacha trzymam kciuki i zycze wiele zdrowka dla Ciebie i mlaenstwa!!


ale jaja Georgina urodzila...;-)
niezle zaskoczenie;-)

ja sie nie moge za nic zabrac wypilam capucino i nic mi sie nie chce...ani na nic nie mam ochoty...
w szafie posprzatalam, w domu tez....
na tv mi sie patrzec nie chce...
nie mam nic do prania ani prasowania...
moglabym rodzic z nudow ale sie nie zapowiada:-D
 
Do góry