reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
auc ... jak mi cie zal !! ja doskonale wiem jaki to bol i ze wtedy idzie poduszke wtranzolic !!!! ale teraz juz mozna dac znieczulenie wiec moze powinni ci go wyrwac ?

Boją się, że urodze :sorry: wczoraj przy okazji wizyty u dżina wziełam zaświadczenie, że mogę rwać tego zęba ,ale każdy się stracha ...... i mnie tylko odsyłali. Dzisiaj robię jeszcze raz podejście tylko w Siedlcach może tam na nocnym pogotowiu stomatologicznym się odważą ..... bo ja ocipieje , w dzien nie boli ale w nocy to mi daje tak popalić, że poduszkę to ja dosłownie z bólu gryzę, 8/ka mi na pół pękła :crazy:
 
Wika - nie bede komentowala w szczegolach Twojego postu bo sie zapedzimy w kozi rog. I nadal uwazam ,ze jest tu bledne rozumowanie - w tym wypadku moich wypowiedzi i intencji.
Oczywiscie jesli dziewczyny chcecie sie tak bardzo nakrecac to sie nakrecajcie - chcialam jedynie przedstawic swoj punkt myslenia i moze pomoc zobaczyc cos z innej strony (zreszta nie tylko ja) . Widac jednak , ze ja nie moglam wyrazic wyrazic swojego zdania bo spotkalam sie z jeszcze wieksza niewyrozumialoscia niz zostala zarzucona mi.
I w wiekszosci postow zwracalam sie bezposrednio do Was czyli Nas bo nie widze tu podzialu na grupy typu wielorodnki, pierworodki. Uwazam wiec ,ze ta kwestia to czepianie sie szczegolow.
Skonczylam tez drazliwy temat i juz do niego nie wracam.

To ze tak cicho tu dzisiaj z rana to i mnie zaskoczylo. Ciekawe czy wszystkie sie jeszcze lenia czy ciezko pracuja. Ja jeszcze w lozku ale musze wyskakiwac bo dzisiaj robie za taksowke dla wlasnego syna:cool:.

Martwi mnie wczorajszy post Mamy Stacha. Jak tylko cos bedziesz wiedziala (nawt jak Mama Stacha sie pojawi i sama napisze to skopiuj) Mea to wrzuc info do wiadomosci ze szpitala bo tam latwiej znalezc niz tu miedzy nawalem postow.
 
dobry dzien;-)

ja od 7 na nogach... po sniadanku polegiwalam i teraz czas na kawke...
ale glowa mi strasznie dzis peka...
pogoda u mnie beznadziejna...
we mgle rano mozna bylo siekiere zawiesic...

wogole jakis mam humor ze nic tylko plakac...
 
dobry dzien;-)

ja od 7 na nogach... po sniadanku polegiwalam i teraz czas na kawke...
ale glowa mi strasznie dzis peka...
pogoda u mnie beznadziejna...
we mgle rano mozna bylo siekiere zawiesic...

wogole jakis mam humor ze nic tylko plakac...

Ja mialam dola wczoraj . Na szczescie dzis mi minal.
Od rana mam dobry humor...la la la la la
Musze isc pod prysznic.
Glowa do gory - jutro bedzie lepiej.
 
reklama
Roznica jest taka ,ze jak boli 8 to rozsadza glowe a jak jest porod to rozsadza dupe :-).

Tylko po 8 dostajesz kawalek bialej kosteczki a po porodzie mieciutka, cieplutka , kochana kluseczke :)


kowałek białej kosteczki wywalają a dziecko dają dożywotnio, w dodatku dziecku kiedyś też mogą dać biała kosteczkę lub dziecko ..... cięzki dylemat :D
 
Do góry