reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

to ta co mialas link to jest wlasnie ta wieksza - 102 cm ... mniejsze maja 80 !! ponoc zdarzaja sie jeszcze wieksze ale prostokatne ... ja takich narazie nie spotkalam wiec kupie taka zwykla 102cm :)
No ja ci powiem ze objechalam duzo sklepow i hurtowni w Gdansku i nie ma takich co by mialy wszystko i chyba juz sie zdecyduje i zamowie ta tutaj chociaz nie wiem kto ja odbierze jak ja juz do szpitala ide a maz ciagle w pracy moze podam adres do sasiadki
 
reklama
Laski a czytalyscie moze Kezyk niemowlat ja wlasnie przerabiam i mysle zeby przydalo sie podsunac to naszym mama i tesciowym co by sie nie wpierniczaly do wychowania,ja wiem ze ciagle mi bedzie ktos gadal ze jestem bez sercas itp
 
Laski a czytalyscie moze Kezyk niemowlat ja wlasnie przerabiam i mysle zeby przydalo sie podsunac to naszym mama i tesciowym co by sie nie wpierniczaly do wychowania,ja wiem ze ciagle mi bedzie ktos gadal ze jestem bez sercas itp

Moja mama to już dawno przy Antku przeczytała i bunt dwulatka też:tak: bardzo ceni te lektury!
 
to ta co mialas link to jest wlasnie ta wieksza - 102 cm ... mniejsze maja 80 !! ponoc zdarzaja sie jeszcze wieksze ale prostokatne ... ja takich narazie nie spotkalam wiec kupie taka zwykla 102cm :)
Jejku... z Wiktorkiem mielismy wieksza wanienke i cos dla nas byla za duza i teraz patrzymy na malutka... i przez was zaczelam sie zastanawiac czy dobrze patrzymy ;)
 
No ja ci powiem ze objechalam duzo sklepow i hurtowni w Gdansku i nie ma takich co by mialy wszystko i chyba juz sie zdecyduje i zamowie ta tutaj chociaz nie wiem kto ja odbierze jak ja juz do szpitala ide a maz ciagle w pracy moze podam adres do sasiadki

wystarczy ze listonoszowi od paczek powiesz zeby sasiadka odbierala - oczywiscie po uzgodnieniu :) albo zamow kuriera i niech mezowi zawiezie to do pracy :)
 
No nareszcie Was nadrobiłam.
Georgina przykro mi z powodu prawka, zdasz następnym razem. Ja zdałam za trzecim.
akozka a musisz się zgadzać na to odwracanie dziecka?
Co do cesarek to u mnie można wybrać rodzaj znieczulenia (moja kuzynka akurat wolała ogólne), poza sytuacją, gdzie cesarka jest musi być robiona natychmiast. Ja osobiście nie wiem, które znieczulenie bym wybrała.
Świńska grypa trochę mnie niepokoi, ale na pewno bym się nie zaszczepiła. Mam nadzieję, że na Ukrainie jakoś się sytuacja poprawi, bo z Ukrainy do Lublina wcale nie tak daleko. No i podejrzewam, że jak tak dalej pójdzie to kwestią czasu jest zamknięcie szpitali dla odwiedzających. No ale zobaczymy, może nie będzie tak źle.
Lajtway jak już wypytasz profesora o te szczepionki dla dzieciaczków, to podaj nam co się dowiedziałaś. Ja osobiście jestem zielona w tym temacie. Jedynie słyszałam, że te skojarzone wcale nie są takie rewelacyjne, coś tam im brakuje chyba, ale nie jestem pewna.
Język niemowląt przeczytałam. I choć mam zastrzeżenia do kilku kwestii, to ogólnie fajna książka. Autorka zaskoczyła mnie stwierdzeniem, że nie jest prawdą, że to co jemy nie przedostaje się do mleka kobiecego i że dieta w przy karmieniu piersią nie jest potrzebna. Hmm..no nie wiem może coś źle zrozumiałam.
A u nas tak ponuro, że szok!!!
 
Laski zajrzyjsice na watek Grudniuweczki:) ten drugi...... i pomyslcie co o tym sadzicie .......... tzn nie pomyslcie tylko napiszcie .........!!!!
 
marzenie scietej glowy zeby moja tesciowa to przeczytala !!! mama juz sie kiedys za to wziela - ale powiedziala ze ja ciarki przechodza jak to czyta ale ze ma to sens !!

No a moja mama chetna na nowosci, to samo dotyczylo żywienia niemowląt. Sama powiedziała ze kiedys to inne normy były, teraz sie dużo zmieniło i popiera nowości.
A co do metod wychowawczych to chwali mnie, ze udało sie wychowac grzeczne dziecko i to bez bicia i krzyku. Dlatego super niania u niej na topie:tak:
 
reklama
Do góry