reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

ja na sam poród jakąs w lumpku kupię a na pozostały czas przebywania w szpitalu kupiłam 2 nowe z rynku, zapłaciłam prawie 40 zł, no ale cuż... myślicie że 3 mi wystarczą?
Ja mam 3. Miałam mieć 2, ale koleżanka mi daje jedną co ona ją miała. Do porodu mam nadzieję, że mi dadzą, ale to się popytam jak pójdę salę porodową oglądać.
 
reklama
ja o dziwo nie:-)


a ja mam pytanie do tych ktore biore zelzo...
macie przy tym z zaparciami lub biegunka?? bo mnie meczy to drugie i to od drugiego dnia brania zelaza....i nie wiem czy mam to wiazac z zelazem??

Ja nie mam nic z tych rzeczy ale na poczatku tez mialam biegunke:tak:no i kolor tez sie zmienil.

Kurde jeszcze znow 2 kg przytylam w 3 tygodnie super!!!!!!!
Jeszcze mam dzis stresa bo bede miala cytologie bo ostatnio mi wyszly jakies nieprawidlowe nieokreslone komorki i wskazanie ze za pol roku musze powtorzyc ginka mowila ze nieraz tak w ciazy wychodzi bo ma takie pacjentki ale sie strasznie denerwuje dzis chyba bede miala cisnienie 180:( NO ale musi byc dobrze nie bede sobie wkrecala:/
Tunia duzo szczescia Wam zycze!!!!!!!!!!


Ja slyszalam ze cytologii w ciazy sie nie robi:no:podobniez nie ma ona sensu:no:
Sorry za takie dziwne pytanie, ale pakuję torbę do szpitala i trafiłam na smoczuś co ginka dała. Smoczek też się do szpitala bierze? Nigdzie o tym nie czytałam.

Pewnie ze wez:tak:butelki nie trzeba.

NO i ja niemiło wspominam golenie na sucho:no: a cewnikowanie- koszmarrrrrr!!!!
Teraz zamierzam sama się ogolić,są kremy więc no problem.

Ja tez jak sobie to przypomne to az mnie skreca:tak:ja bylam wygolona ale z paseczkiem a pani pielegniarka jak zobaczyla ze mam paseczek to go zgolila.
Cewnikowanie tez wspominam niemilo.

Ja już teraz golę się tylko do gina:-D bo nie chce mi się co chwilę kombinacji alpejskich z lusterkiem robić:laugh2: więc mąż narzeka, że dla niego to już się nie golę a dla przystojnego Pana Czarka to już tak:-DNo fakt nawet fajny jest i nie taki stary ale to w końcu ginekolog i na nim już ogolone cip... wrażenia raczej nie robią:cool2:

Tak jak ja:tak:ja mam po goleniu taka podrazniona skore ze nie robie tego czesto:no:tylko przed wizyta.

Mi zawsze tak trafia, że do gina nie jestem mocno zarośnięta bo Mój mnie goli tak z tydzień przed wizytą (zawsze tak zabawnie wypada) i nie jestem wtedy u ginki ani łysa ani mocno zarośnięta. Taki meszek hehe:-)

Ja po tygodniu to mam juz niezly zarost:tak:na drugi dzien juz sie zaczyna pojawiac:-(

A pdobno z mojego to taki miglanc, że ma kobitkę w dwóch miejscach i obie o sobie wiedzą, więc mu chyba cipek nigdy nie za wiele:laugh2::eek:(wiem bo moja ciotka dobrze go zna) tyle widzi w pracy a tu jeszcze dwie czekają na obrobienie:szok::-Djak on się wyrabia to nie wiem.:-D:-D:-D harem zakłada:laugh2:


Moj tez:tak:jakis rok temu sie rozwiódł a teraz ma jakas mlodsza partnerke.A co do wieku to ja dalabym mu tak nie wiecej ja 43 lata.I przystojniak niezly,choc teraz sie troche pogorszylo.
 
ja mam 3 plus jedna przeznaczona spejalnie do porodu...taka ktora potem zwine i walne do kosza...
nigdy nie wiadomo co sie stanie..ale zawsze maz moze wziac do domu i uprac i na drugi dzien przywiezc czysta...o ile umie nastawic pralke:-D
 
No dobra, ale po co wam 2 albo 3 koszule? Pytam bo nie wiem ile powinnam wziac.
Ja myslalam o 1+ cos do porodu. A koszula do porodu nie może byc dluga z tego co wiem, dlatego dobrze się sprawdzaja zwykle t-shirty:-)
 
reklama
mi brakuje majtow jednorazowych wacikow jalowych i spirytusu...
reszte juz mam...przynajmiej tak mi sie wydaje..bo pewnie w praniu wyjdzie ze brakuje jeszcze mnostwo rzeczy...
 
Do góry