reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

A ja jestem z siebie taaaaaka dumna :-) Wlasnie odmowilam jednemu z szefow wykonania pewnej pracy (w ktora zreszta chcial mnie wmanewrowac jeden z moich kolegow) uzywajac argumentu ze jestem w 8 miesiacu ciazy i nie jestem pewna czy byloby to bezpieczne dla mnie i dla dziecka (i naprawde nie wiem). Nie wiem czy beda wyciagac tego konsekwencje ale bez przesady - sa pewne granice!
 
reklama
a wszystko mnie wkurza!moja waga!facet wogolejest taki zimny w stosunku co do mnie!a chyba ajbardziej to ze jestem w tym paryzu sama przez caly dzien w domu i nawet nie mam do kogo buzi otwozyc!o przepraszam do mojej fretki ktora jest przekocha!

Moze sprobuj mu o tym powiedziec - banalne ale moze pomoc. Faceci czesto nie zdaja sobie sprawy z pewnych rzeczy. Jak dlugo mieszkasz w Paryzu?
 
witam
a mnie sie dzisiaja snił porod /za wszelka cene nie chciałam sie dac naciac choc połozna przekonwywała mnie ze to konieczne bo juz pekam i nacieła i wcale tak nie bolało:eek:
a nastepnie akcja porodowa sie zatrzymała bo ja nie umiałam przec dalej i połozna sie na mnie zezłosciła ze nie chcem przec i sobie poszła a ja musiałam isc za nia i ja prosic zeby mi dalej pomogła:oo2: po tym snie sie wybudziłam po czwartej i bolało mnie krocze ... chyba wychodza moje wszystkie obawy o ktorych głosno nie mowie ale po głowie chodza.
 
witam
a mnie sie dzisiaja snił porod /za wszelka cene nie chciałam sie dac naciac choc połozna przekonwywała mnie ze to konieczne bo juz pekam i nacieła i wcale tak nie bolało:eek:
a nastepnie akcja porodowa sie zatrzymała bo ja nie umiałam przec dalej i połozna sie na mnie zezłosciła ze nie chcem przec i sobie poszła a ja musiałam isc za nia i ja prosic zeby mi dalej pomogła:oo2: po tym snie sie wybudziłam po czwartej i bolało mnie krocze ... chyba wychodza moje wszystkie obawy o ktorych głosno nie mowie ale po głowie chodza.
:szok::szok::szok::no:lepiej o tych porodach nie myslec
 
reklama
Do góry