reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
ja jem zawsze a`la hades:)
duzo sera szynki boczki czarne oliwki papryka i cebula...
mniami....
tez niestety juz sobie nie odpuszcze...a obiad bede jadla bez smaku myslac i pizzy na kolacje;-)
 
czesc dziewczyny a ja mam dola nic mi sie niechce chodze po mieszkaniu i poplakuje!wszystko mnie denerwuje a zwlaszcza moj facet
pamietaj ze nie masz sie czym martwic to chyba normalny objaw ciazy:-)
ja ma takie dni ze widze juz koniec naszego zwiazku..choc nic sie nie dzieje:-Di placze ze chce do mamy:-D chociaz wiem ze nie ma powodu..
ale my czasami chyba tak musimy;-)
 
a wszystko mnie wkurza!moja waga!facet wogolejest taki zimny w stosunku co do mnie!a chyba ajbardziej to ze jestem w tym paryzu sama przez caly dzien w domu i nawet nie mam do kogo buzi otwozyc!o przepraszam do mojej fretki ktora jest przekocha!
 
reklama
Do góry