reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

nic lece umyc włosy................ jeju wy tez macie problem z umyciem glowy ??? ciezko troche .... a bruszek z dnia na dzien co raz wiekszy,.,,,, :-)
ja o dziwo nie:-)


a ja mam pytanie do tych ktore biore zelzo...
macie przy tym z zaparciami lub biegunka?? bo mnie meczy to drugie i to od drugiego dnia brania zelaza....i nie wiem czy mam to wiazac z zelazem??
 
reklama
Ja biorę żelastwo ale problemy z zaparciami miałam wczesniej już, więc cięzko mi jakoś to połaczyć :tak: jak zjem 3, 4 jabłuszka to nie mam problemów :)
 
Hej dziewczyny,
Boziu co mysle ze Was nadrobilam to znow 30 stron.Wl.asnie kurier przyniosl mi posciel.Fajna taka slodziutka:)

Boze czy Wam tez tak niedobrze mi ciagle w nocy nie moge spac bo jak nie mdlosci to mi tak bardzo skora na pepku sie napina ze swedzi i tez nie moge wytzymac.

MEA moje pytanie to czy moge jeszcze wplacic pieniazki dla Jutki bo caly weekend mialam zajety i dopiero teaz moge sie tym zajac.
 
Witam z rana. oj coraz więcej z nas ma jakieś kłopoty z brzuszkami:-( Ale jak tak czytam o nieprzespanych nocach to się zastanawiam jak to będziemy narzekać jak nasze kruszynki nie dadzą nam sie wyspać. Mój maluch na razie ma ładne pory aktywności bo pomiędzy północa a 5 rano jest grzecznie w brzuszku:-) Ciekawe czy tak zostanie.
Ostatnio mam wrażenie że synka jednak pod serduszkiem noszę, nie wiem dlaczego ale jak przeglądam ubranka to właśnie tylko chłopięce;-) No i 2 razy mi sie śniło- na samym początku- że to właśnie chłopiec. Czyzby miała być córeczka? hihi, bo zazwyczaj te przeczucia się właśnie nie sprawdzają
Zjadłam płatki ale to chyba za mało jak dla mnie, zbiorę się do sklepu po jakis serek i pieczywko. Miłego dzionka

Natalko, ja miałam identycznie - i sny o chłopczyku (nawet teraz!) i ciuszki chłopięce... a niby jest córa :tak:
 
a ja mam pytanie do tych ktore biore zelzo...
macie przy tym z zaparciami lub biegunka?? bo mnie meczy to drugie i to od drugiego dnia brania zelaza....i nie wiem czy mam to wiazac z zelazem??
Żelazo powoduje zaparcia, plus leżący tryb życia niestety ja też mam z tym problem. A biegunki mogą być następstwem zaparć jak juz za duża masa w jelitach się nagromadzi ale to tylko moje wnioski;-)
 
Żelazo powoduje zaparcia, plus leżący tryb życia niestety ja też mam z tym problem. A biegunki mogą być następstwem zaparć jak juz za duża masa w jelitach się nagromadzi ale to tylko moje wnioski;-)
tyle ze nawet nie zdazylam miec zaparc po tym zelazie...


wlasnie zmierzylam brzucho...i caly zeszly tydzien (nawet wczoraj) bylo 93 cm na wys. pepka....
a dzis patrz a tu 97,5cm:szok:
co mu sie stalo??:-D
 
reklama
Do góry