reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Noo Kochana to dopiero byłby Kalinek hehe


Lepiej unikać wysokocukrowych owoców jak np winogrono, arbuz niż mięsko, nie zabielać zup, nie pić soków 100% tylko skoncentrowane jednodniowe etc. Pułapki w postaci cukrów czychają w takich miejscach ,że w życiu czlowiek by się nie spodziewał :szok:
Dokladnie ja tak testuje zjem cos i poznie po 1h sobie mierze i wychodzi czy ma duzo cukru czy nie.Najbardziej bylam zszokowana mlekiem zrobilam sobie zupke mleczna z platkami owsianymi a tu po 1h 140 a normalnie po snadaniu mam 100.Masakra jakas:szok:
 
reklama
Noo Kochana to dopiero byłby Kalinek hehe


Lepiej unikać wysokocukrowych owoców jak np winogrono, arbuz niż mięsko, nie zabielać zup, nie pić soków 100% tylko skoncentrowane jednodniowe etc. Pułapki w postaci cukrów czychają w takich miejscach ,że w życiu czlowiek by się nie spodziewał :szok:
No proszę, a ja piłam soki 100%:-p Winogronka też uwielbiałam. I banany - ale ile one mają cukru tego nie wiem.
 
ja mam tipsy na rekach i zamierzam do konca miec !! potem przed samym porodem zrobie na krotko zeby malenstwa nie pokaleczyc ale wole tipsy bo moje pazury to sa tak ostre ze szok !!

Ja też wolę i stąd te dylematy

a nie ma tak, że przy porodzie musisz mieć swoje, niepomalowane niczym paznokcie?! :eek:

a no właśnie, chodzi o to że stan paznokci jest jednym z pierwszych sygnałow że coś idzie nie tak (jak zaczynają sinieć, zbyt blednać...)

Tak, sinieją, ale jak masz przeźroczyste żele, to widać, więc zakazane nie są. A krótkie zalecają, by estetyczne były i aby matki nie zadrapały łóżek porodowych heheheh:-D
 
Mea - dowiedz sie czy twoj szpital gdzie bedziesz rodzic toleruje tipsy na rekach ,Z tego co wiem ,moj gin tak mowil przynajmniej ( ale co lekarz to inna opinia wiec wiesz jak to jest) ze paznokcie musza byc odsloniete w ostatnich tygodniach ciazy aby lekarze mogli widzieic czy plytka paznokcia nie sinieje co swiadczy o niedotlenieniu ,a przy porodzie to bardzo wazne .ja wiem sama jak mialam cesarke ciagle anestozjolog patrzyl mi na rece ! Niewiem ja teraz jest !

no juz wlasnie to pisalam ze lekarz kazal zeby bylo widac plytke paznokcia a ja mam zele przezroczyste i plytka w calosci jest widoczna !! mam tylko koncowki na bialo zrobione a to niczemu nie przeszkadza ... w szpitalu tez nie maja nic przeciwko bo kumpela mowila ze dzien przed porodem robila sobie tipsy i nikt slowa nie powiedzial tylko jak ja na cesarke przygotowywali to anestezjolog popatrzyl i powiedzial ze wystarczy jak widac pod paznokciem
 
Ja też mam swoje i hoduję dosyć długie i dobrze mi się trzymają. Jak mam zbyt krótko obcięte to boli mnie opuszka palca tak, że nic nie mogę zrobić.
 
reklama
Cholera od wczoraj jakos tak mi brzuszek twardnieje ,kilka razy dziennie , na chwile łapie ,zrobi sie twardy i przestaje ,pozniej spokoj i znowu na chwile ,nie boli ,ale jaos tak dziwnie sie robi ,maly buszuje po calym brzuchu .
Mam nadzieje ze to skurcze B-H przygotowujace "moja mała " do porodu !

Ide robic to nieszczesne leczoooooo ,bo zas zasiadlam i wielkie "G" zrobie.
 
Do góry