reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Madziarena wejdz do albumu tam wkleiłam foty z ostatniego wlasnie 3d .25 tydzien i 3 dzien jak mialam robione usg .Wiec sobie mozesz zobaczyc miej wiecej jak to wyglada.Wrazenia niesamowite.Ja bede szla jeszcze raz za 4 tygodnie!!!!!!!!!!! W ok. 30 tyg.ciazy!
A ile płacicie za3d, no i czy macie filemik nagrany czy tylko zdjęcia ??? Napiszcie ;)
 
reklama
witam.jak uznacie mojego posta za rekalme to oczywiscie rozumiem to i moderatorzy pewnie go usuna.Tez jestem forumowiczka i sprzedaje ubranka po swojej corci,moz ktos bedzie zainteresiwany?

PAKA zestaw komplet 56-62 62-68 0-3 3-6 firmówki (726112455) - Aukcje internetowe Allegro

MINI PAKA ZESTAW KOMPLET 0-3 50-56-62 JESIEŃ ZIMA (723234311) - Aukcje internetowe Allegro

jak rowniez po jej kuzynie:

MINI PAKA DLA CHLOPAKA 3-6 6-9 9-12 12-18 JESIEŃ (723270217) - Aukcje internetowe Allegro

zapraszam na moje aukcje,te i inne;-)
 
hej Piękne,

Ja właśnie wróciłam ze szpitala :-:)-:)-( Miałam skurcze nieregularne od rana a potem nagle sie to nasiliło - dosłownie co 2 minuty. No i pędem na izbe przyjęć. :-( Zbadali mnie, szyjka 4 cm twarda ale łożysko bardzo nisko. Dostałam zastrzyk z nospy, recepte na jakieś czopki i mam leżeć. Jutro wizyta u mojej ginki o 14 i zobaczymy co powie. :-(
 
hej Piękne,

Ja właśnie wróciłam ze szpitala :-:)-:)-( Miałam skurcze nieregularne od rana a potem nagle sie to nasiliło - dosłownie co 2 minuty. No i pędem na izbe przyjęć. :-( Zbadali mnie, szyjka 4 cm twarda ale łożysko bardzo nisko. Dostałam zastrzyk z nospy, recepte na jakieś czopki i mam leżeć. Jutro wizyta u mojej ginki o 14 i zobaczymy co powie. :-(
o boze dobrze ze sie to tak skonczylo,dbaj o siebie lez bo pewnie to ci jest zalecane
 
hej Piękne,

Ja właśnie wróciłam ze szpitala :-:)-:)-( Miałam skurcze nieregularne od rana a potem nagle sie to nasiliło - dosłownie co 2 minuty. No i pędem na izbe przyjęć. :-( Zbadali mnie, szyjka 4 cm twarda ale łożysko bardzo nisko. Dostałam zastrzyk z nospy, recepte na jakieś czopki i mam leżeć. Jutro wizyta u mojej ginki o 14 i zobaczymy co powie. :-(
Boze dobrze ze juz sie czujesz lepiej i bardzo wazne ze szyjka 4 cm twarda ( 4 cm to bdb jak gin mi mowil ) Lez i odpoczywaj ,staraj sie nie przemeczac !!! A jutro po wizycie daj znac co i jak ! Trzymam kciuki i bedzie dobrze :)
 
reklama
hej Piękne,

Ja właśnie wróciłam ze szpitala :-:)-:)-( Miałam skurcze nieregularne od rana a potem nagle sie to nasiliło - dosłownie co 2 minuty. No i pędem na izbe przyjęć. :-( Zbadali mnie, szyjka 4 cm twarda ale łożysko bardzo nisko. Dostałam zastrzyk z nospy, recepte na jakieś czopki i mam leżeć. Jutro wizyta u mojej ginki o 14 i zobaczymy co powie. :-(

no to obie leżymy... trzymaj się! :tak:
 
Do góry