reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Leżę sobie w łóżeczku pod kołderką a malutka tak wojuje, że nawet po pościeli to widać :-)
jedyny jak dla mnie plus przymusu leżenia w ciąży to jedzonko i herbatki do łóżka, przygotowane przez męża :tak:

Asia, jeśli Patryś nie ma żadnych bóli gardła czy katarku to pewnie żadna choroba. obserwuj czy czy nie zacznie kaszleć lub kichać. wysoką ma temperaturę? może podasz mu paracetamol na spadek? albo niech weźmie chłodną kąpiel?
 
reklama
ja dopiero zaczynam was nadrabiac za wczoraj i tak sobie mysle charie ze tobie to juz tak przyjdzie lezec do konca !! nieciekawie z tym lozyskiem!! i nie wiem czy nie mialas sobie odpuscic tego wesela ale teraz trudno gdybac ... grunt zeby bylo coraz lepiej !!

asko synus jest sliczny /widzialam zdjecia/ a co do badan to powiem ze moj lekarz bardzo malo ich zleca ale jak twierdzi "zleca te ktore sa w danej ciazy konieczne" moze on albo nie pamieta o tym gronkowcu albo uwaza ze jest wyleczony ... ale jesli masz byc spokojniejsza i ty i maz to przeciez mozesz swojego lekarza poprosic o zrobienie takiego badania !!
 
Komentarz lekarza do badania :
"Pojedynczy płód w jamie macicy w połozeniu głowkowym.Akcja serca płodu miarowa Łozysko w dnie macicy i na scianie przedniej.II stopien Grannuma.Prawidłowa ilosc płynu owodniowego_Obrys czaszki prawidłowy.Struktury wewnetrzne czaszki prawidłowe.warga górna prawidłowa.Kregosłup o gladkim obrysie bez zmian.Serce czterojamowe ,wielkosci prawidłowej po lewej stronie o prawidłowo skierowanej osi.Przepona w normie.Zoładek wypelniony.Pecherz moczowy pełny.Obie nerki prawidłowe.Pępowina 3 naczyniowa.Długosc kanału szyjki macicy 4 cm !"

Czego chciec wiecej ? Jestem szczesliwa !!!!!!
Extra!:-)
 
Cześć dziewczyny, wróciliśmy wczoraj z Cieszyna nad ranem - o 4. I pierwsze gdzie pojechaliśmy to pogotowie... :-( Znowu się potworzyły przestrzenie hipoechogenne w łożysku, znowu chwilowe krwawienie, strach i stres. Nie chciałam zostać w szpitalu, znowu mam Duphaston i No-spę 3x dziennie (cholera, nie uwolnię się od nich :-D) i całkowity zakaz chodzenia. Mój gin (akurat miał dyżur) lekko się uśmiechnął i powiedział, że moje łożysko przypomina ser szwajcarski :tak:
Z malutką dobrze wszystko (znowu nic nie znalazło się między nóżkami!!! albo się dobrze chowa, albo to 100% kobietka :-)), tylko boję się strasznie, że łożysko nie wytrzyma :no:
Trzeba być dobrej myśli Kochana. Będzie dobrze!!
 
Leżę sobie w łóżeczku pod kołderką a malutka tak wojuje, że nawet po pościeli to widać :-)
jedyny jak dla mnie plus przymusu leżenia w ciąży to jedzonko i herbatki do łóżka, przygotowane przez męża :tak:

Asia, jeśli Patryś nie ma żadnych bóli gardła czy katarku to pewnie żadna choroba. obserwuj czy czy nie zacznie kaszleć lub kichać. wysoką ma temperaturę? może podasz mu paracetamol na spadek? albo niech weźmie chłodną kąpiel?
Juz mu podałam ibufen jak tylko zobaczylam ze podejzany jest ,teraz juz mu przeszlo pewnie po podaniu syropu ...i juz marudzi ze mu sie nudzi i chce do kolegow !! Ma zakaz wychodzenia dzisiaj i tyle - pech- załamany gra w fife z Jarkiem !A ja sie nudzeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!
 
Cześć dziewczyny, wróciliśmy wczoraj z Cieszyna nad ranem - o 4. I pierwsze gdzie pojechaliśmy to pogotowie... :-( Znowu się potworzyły przestrzenie hipoechogenne w łożysku, znowu chwilowe krwawienie, strach i stres. Nie chciałam zostać w szpitalu, znowu mam Duphaston i No-spę 3x dziennie (cholera, nie uwolnię się od nich :-D) i całkowity zakaz chodzenia. Mój gin (akurat miał dyżur) lekko się uśmiechnął i powiedział, że moje łożysko przypomina ser szwajcarski :tak:
Z malutką dobrze wszystko (znowu nic nie znalazło się między nóżkami!!! albo się dobrze chowa, albo to 100% kobietka :-)), tylko boję się strasznie, że łożysko nie wytrzyma :no:

Wesele było super oryginalne! Zaślubiny w kościele ewangelickim (pierwszy raz w czymś takim uczestniczyłam wynajdując różnice między katolickim), później młoda para pojechała dorożką (w deszczu...) do restauracji, gdzie odbył się uroczysty obiad. Po 3 godzinach impreza przeniosła się do domu młodych.
Pan młody (jako, że jest strażakiem) wystąpił w mundurze strażackim (zamiast garnituru) a pani młoda w ludowym stroju szwajcarskim (rodzinne korzenie). No świetnie to wyglądało i jestem dla nich pełna podziwu, bo wszystko zaplanowali i opłacili sami, bez niczyjej pomocy. Pani młoda ma już elikatny brzuszek (4miesiąc ciąży), badania prenatalne póki co wychodzą badzo dobrze (ma 34 lata) - zatem tylko się cieszyć z ich szczęścia.

Lecę Was nadrabiać.
Ty lepiej juz lez i odpuszczaj sobie wszystko !!!!! Z tym lozyskiem to nie zaciekawie ,a przeciez musi jeszcze troche wytrzymac do konca ! Kochana nie rob nic!!!!!!!!! I odpoczywaj wydaje mi sie ze juz tak ci zostanie z tym lezeniem ,ale madra dziwczyna z ciebie i dla maluszka wszytko !!!
 
ja dopiero zaczynam was nadrabiac za wczoraj i tak sobie mysle charie ze tobie to juz tak przyjdzie lezec do konca !! nieciekawie z tym lozyskiem!! i nie wiem czy nie mialas sobie odpuscic tego wesela ale teraz trudno gdybac ... grunt zeby bylo coraz lepiej !!

asko synus jest sliczny /widzialam zdjecia/ a co do badan to powiem ze moj lekarz bardzo malo ich zleca ale jak twierdzi "zleca te ktore sa w danej ciazy konieczne" moze on albo nie pamieta o tym gronkowcu albo uwaza ze jest wyleczony ... ale jesli masz byc spokojniejsza i ty i maz to przeciez mozesz swojego lekarza poprosic o zrobienie takiego badania !!
Mea zrobie ten posiew bede spokojniejsza :) Mam nadzieje ze problemu nie bede widziec aby to zrobic ot co !
 
Mea, pewnie trzeba było, ale mądry Polak po szkodzie... :no:
Georgina, mam nadzieję, dziękuję
cmok.gif

Asia, dla malutkiej to wszystko zrobię :tak:
 
reklama
kurde a ja sie cos dzis nienajlepiej czuje ... bola mnie oczy /u mnie to grypowy objaw/ jestem slaba i wogole bleee ... marzna mi stopki co tez raczej na jakas grype wskazuje ... nie wiem czy cos brac zapobiegawczo czy jak ... wczoraj objadlam sie czosnkiem wiec cos tam moze z tego zostalo :)
 
Do góry