reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

kurde a ja sie cos dzis nienajlepiej czuje ... bola mnie oczy /u mnie to grypowy objaw/ jestem slaba i wogole bleee ... marzna mi stopki co tez raczej na jakas grype wskazuje ... nie wiem czy cos brac zapobiegawczo czy jak ... wczoraj objadlam sie czosnkiem wiec cos tam moze z tego zostalo :)
Mea a moze walnij sie do wyrka i wygrzej dobrze!!!!Ciepla herbatka z sokiem z malin !!
Moja niedziele tez zapowiada sie bombowo w łózku z laptopem lub jakis filmik z mezulkiem ....nudy!!!!!
 
reklama
Hej dziewczynki jestem od niedawna z wami ale czytam codziennie nie udzielam sie jeszcze zbyt czesto bo chcialam sie troszke o was dowiedziec i tak poki co tylko doczytywalam co u ktorej laseczki sie dzieje no i widze ze u jednych lepiej u drugich troszke gorzej wszystkim mamusiom z problemikami zdrowotnymi zycze duzo zdrowka powolutku a do celu na pewno wytrwacie:) Ja poki co czuje sie ok mialam jakis slad bialka w moczu ale teraz pije duuuuuuzo wody i mam zamiar to cholerstwo wyplukac poki to tylko slad hihi poza tym ja musze byc zdrowa bo jestem sama w domku ciagle moj facet w morzu a rodzice w innym miescie wiec sama sobie radze poki co na szczescie na ostatnie 2 miesiace bede z moim ukochanym i wtedy niech nadrabia i sie mna ladnie zajmie hihi. Milej niedzieli zycze wszystkim ja na weekendzik przyjechalam sobie do rodzicow do swinoujjscia pogody plazowej w prawdzie nie ma ale na spacerki idealna wiec wdycham jodzik i laduje akumulatorki. Do uslyszenia:))))
 
Hej dziewczyny! Jestem w 25tygodniu mam pytanko - warto iść na usg 3d ??? kusi mnie, żeby się wybrać ale chciałabym znać plusy tego badania, co mogą wykryć, czy poznam płeć itp. wy już pewnie po więc napiszcie jakie macie przeżycia
 
A ja dopiero wstałam-masakra totalna:tak:
Misia śpi a mąż umiera po wczorajszym grillu u kolegi:tak:
idę coś wszamać:tak:

o to się wyspałaś :-D
ja dziś w nocy może odeśpię, póki co w ogóle nie mogę zmrużyć oczu, jeszcze mnie trzymają nerwy. muszę męża namówić do zrobienia mi gorącej czekolady :tak: i zgłodniałam też trochę.
 
Hej dziewczyny! Jestem w 25tygodniu mam pytanko - warto iść na usg 3d ??? kusi mnie, żeby się wybrać ale chciałabym znać plusy tego badania, co mogą wykryć, czy poznam płeć itp. wy już pewnie po więc napiszcie jakie macie przeżycia
Madziarena wejdz do albumu tam wkleiłam foty z ostatniego wlasnie 3d .25 tydzien i 3 dzien jak mialam robione usg .Wiec sobie mozesz zobaczyc miej wiecej jak to wyglada.Wrazenia niesamowite.Ja bede szla jeszcze raz za 4 tygodnie!!!!!!!!!!! W ok. 30 tyg.ciazy!
 
reklama
o to się wyspałaś :-D
ja dziś w nocy może odeśpię, póki co w ogóle nie mogę zmrużyć oczu, jeszcze mnie trzymają nerwy. muszę męża namówić do zrobienia mi gorącej czekolady :tak: i zgłodniałam też trochę.
Wstałam rano bo musiałam jechać po zegar do gołębi-później ściemniałam i z tych nudów wkońcu zasnęłam:tak:
 
Do góry