reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Hehe a ja lubię o duchach, wtedy napięcie mnie trzyma jescze tydzien po filmie jak chodzę po ciemku w domu :D

Dziewczyny.. A ja tak wyciskam sobie z cycków ten płyn i wyciskam.. I dziś poleciał brązowy, boję się troche czy to nie krew..;/ Co wy myślicie? 10 września mam wizytę poczekać czy iść od razu z tym.. ?

mi tez tak sie dzialo tylko bez wyciskamia krew zamiast siary 3 dni mi kapala a teraz ropieje- lekarka powiedziala ze to zapalenie i jesli samo sie nie zagoi to bedziemy dzialac
 
reklama
Ja wczoraj byłam na horrorze!!!!:-):-)
Na 'Ostatni dom po lewej";-)
Dobry horror! polecam.
No ja jestem fanką horrorów i nawet w ciąży mnie nic nie powstrzyma, żeby je oglądać - ja się ich nie boję, tylko mnie śmieszą zazwyczaj, interesują zawsze:tak:
wczoraj np. tak się śmiałam z jednej sceny, że mój T. przesiadł się o 2 miejsca:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:sorry2:
 
mi tez tak sie dzialo tylko bez wyciskamia krew zamiast siary 3 dni mi kapala a teraz ropieje- lekarka powiedziala ze to zapalenie i jesli samo sie nie zagoi to bedziemy dzialac

Czyli nie panikować i poczekać do 10? Kurczaki, może nie powinnam tak naciskać tych cycków tylko mi się ciągle wydawało, że za mało tego leci.. :-D
 
reklama
The Uninvited może być. Teraz muszę się jakimś cudem wykąpać (hmmm, pewnie męża pomęczę, żeby poszedł ze mną do łazienki :-D) i oglądnę The Oxford Murders.

I ja się wpisuję na 1000 stronie!
 
Do góry