reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

hej ciezarowki,
Witam nowe mamy:)
Asiu trzymamy kciuki za ciebie:)
Ale zescie od wczoraj naskrobaly. Mi sie wczoraj ryby zachcialo i jezdzilismy po calym trojmiescie w poszukiwaniu dobrej smazalni.W koncu pojechalismy 20 km i zjadlam takiego prawie pol kilo dorsza i do tego fryteczki i surowka.A pozniej myslalam ze pekne i tak mnie znow wytrzeslo w tym samochodzie ze w duchu sama na siebie bylam wsiekla.
 
reklama
A jak wy te ginterki wstawiacie.Ja sie zarejesteowalam na tej stronie ale tam chyba trzeba placic za stworzenie czegokolwiek. Czy macie jakis pomysl aby pobrac za darmo?
 
dzien dobry!
czuje sie rewelacyjnie dzisiaj. spac nie moglam, wiec wcisnelam sie do lozka Rozalki w srodku nocy i smacznie spalam do rana :-). rano otworzyla oczy patrzy i nie wierzy wlasnym oczom i mowi: Mamo co ty, napadlo cie cos w nocy, jakies straszydlo, czy co?!ale widzisz uratowalam cie, bo co bys bez Rozusi zrobila? chyba bys sie poplakala!
za uratowanie musialam jej masowac i calowac plecki i karczek:-D.

Joanna, czekamy, czekamy! A do ktorego lekarza ty chodzisz?

marta ten krem na P, co babka w aptece mowila, to Pharmaceris Foliacti, sklad jak mustela,rewelacyjny naprawde uzywam i jestem bardzo zadowolona, a szczegolnie z kremu do biustu tej serii Bustfirm. a nie wiem czy mustela taka dobra, calutka ciaze z Rose sie nia klepalam i rozstepy wylazly, na biuscie i udach.

witam nowe mamusie!
 
Czy wasze maluchy też reagują na wasz głos ???
Mój strasznie! wystarczy ,że się odezwę i już dostaję kopniaka hehe .....

a co się wyprawia jak sobie śpiewam przy sprzątaniu hahaha :-D
 
reklama
Do góry