reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja też już bym chciała wiedzieć czy będzie synuś czy córcia:-) mam nadzieje że dowiem się za tydzień, bo 12 mam usg połówkowe. O ile oczywiście niunia się nie odwróci;-) ostatnio tak się wierciła,że nawet ni dała się zmierzyć:blink: więc pani doktor stwierdziła że ma charakterek ;-)
 
reklama
no to wspolczuje u mnie takich problemow nie ma ale tylko dlatego ze 5 rok i mam juz samo seminarium magisterskie... podejrzewam z gdybym musiala sie uzerac z doktorkami z pierwszego czy drugiego roku to tez bym wolala dziekanke...
a jak bym uslyszala ze "ciaza to nie choroba" to chyba bym im wlosy powyrywala z glow:-D
nie wiem jak Wy ale ja strasznie nerwowa jestem w ciazy:-D

Witam się i ja:-)
hormony buzują!!
nie wiem jak mój mąż mnie znosi ale ja jestem przeokropnie wredna:tak:
ale tylko jak się źle czuję i nie mogę się położyć:tak:

Ja swoje dziecko będę mogła bez obaw zostawić z teściową bo to super babeczka-szwagierkom też pilnowała dzieci i wyrosły na pracowite i mądre. Samym szwagierkom i mężowi też nie można nic zarzucić:-)

kopniaczki-tak człowiek czekał na nie a teraz czasami mam ich dość-jestem bombardowana przez dziecko w każdym możliwym miejscu do tego mój biedny żołądek też:-( małego Smolarka noszę w brzuchu bo córcia chyba by tak brutalnie mamusi nie skopała:cool2:


czytam dalej:-)
 
Laseczki gratuluje córeczek!!!
Po słodkim moja dzidzai się także uaktywnia podobnie jak się najem albo opije-jak już któraś pisała-walczy o miejsce:-)
Ja może poznam płeć 22.08 na 3d póki co czekam jeszcze tydzień na prawko:tak::tak:już nie mogę się doczekać jednego i drugiego:-D
byłam dzisiaj na zakupach i zakupiłam zarąbistą tuniczkę-gdzyby nie ciąża to mogłaby robić za sukienkę mini;-) i spodenki krótkie pod brzuch a do tego dostałam dyszkę zniżki. Spodenki to tylko na ciążę bo raczej nie wskoczę po ciąży z xs na l:-Dale z tuniczki jestem bardzo zadowolona;-)

Mea-masz genialny opis na gg:-):-):-)
 
Przybylam:-)

Dzisiaj postawilam na zdrowa zywnosc - cole i pizze:sorry2:
Ale bylo przepyszne:-D

Dziewczyny gratuluje coreczek:tak:

Czy Wam tez sie tak nic nie chce jak mnie? No masakra jakas! Niby znajomi mi mowia odpoczywaj i leniu**** ile sie da, bo potem nie bedzie kiedy, ale ja jakos tak nie moge bezczynnie, normalnie mnie juz trafia:baffled:
 
Przybylam:-)

Dzisiaj postawilam na zdrowa zywnosc - cole i pizze:sorry2:
Ale bylo przepyszne:-D

Dziewczyny gratuluje coreczek:tak:

Czy Wam tez sie tak nic nie chce jak mnie? No masakra jakas! Niby znajomi mi mowia odpoczywaj i leniu**** ile sie da, bo potem nie bedzie kiedy, ale ja jakos tak nie moge bezczynnie, normalnie mnie juz trafia:baffled:

Mnie osobiście ta bezczynność dobija bo wcześniej wszędzie mnie było pełno a teraz trzeba jednak trochę zwolnić:-(

Ja też mam pizzę-italianę mniam!!!
 
MAZIA gratuluje córeczki;-)fajnie ze wszystko jest ok:-)

Ja mam obawy co do jutrzejszej wizyty,mam przeczucia ze z moja szyjka bedzie cos nie tak,mam wrazenie ze zaraz brzuch mi wypadnie dolem i do tego zaczely mnie bolec plecy tylko nie wiem czy dlatego ze troche posprzatalam czy z innego powodu:-(brzuch mnie nie boli,nie jest napiety ani twardy ale jakos tak dziwnie go nisko czuje:-(
 
Coraz więcej grudniowych dziewuszek na forum- ciekawe czy potem będzie wysyp chłopaków??:) Gratuluję wszystkich córeczek. Ja dalej upieram się nad porodową niespodzianką;-)
 
Witam ;) Wróciłam z usg ;) Wszystko w porządku - dzidzia waży 465 g. cudnie, ale niestety tak skrzętnie ukrywała to co ma pomiędzy nóżkami, że lekarz nie mógł dojrzec czy dziewczynka czy chłopczyk ;( ... może 2 września się dowiemy, najwazniejsze, że wszystko ok! Od początku ciąży przytyłam 5 kg. - dużo ;( ... no i biorę tylko folic, nic więcej mi lekarz nie zalecił. Aha badania robiłam też tylko raz - na początku i z tego co wiem drugi raz będe robiła gdzieś pod koniec ciaży. Pozdrawiam mamuśki
 
Witam ;) Wróciłam z usg ;) Wszystko w porządku - dzidzia waży 465 g. cudnie, ale niestety tak skrzętnie ukrywała to co ma pomiędzy nóżkami, że lekarz nie mógł dojrzec czy dziewczynka czy chłopczyk ;( ... może 2 września się dowiemy, najwazniejsze, że wszystko ok! Od początku ciąży przytyłam 5 kg. - dużo ;( ... no i biorę tylko folic, nic więcej mi lekarz nie zalecił. Aha badania robiłam też tylko raz - na początku i z tego co wiem drugi raz będe robiła gdzieś pod koniec ciaży. Pozdrawiam mamuśki

malo jakos tych badan ... ale lekarze wiedza lepiej :)
a o ruchach cos mowil ?? czy za szybko czy jak ...
 
reklama
Przybylam:-)

Dzisiaj postawilam na zdrowa zywnosc - cole i pizze:sorry2:
Ale bylo przepyszne:-D

Dziewczyny gratuluje coreczek:tak:

Czy Wam tez sie tak nic nie chce jak mnie? No masakra jakas! Niby znajomi mi mowia odpoczywaj i leniu**** ile sie da, bo potem nie bedzie kiedy, ale ja jakos tak nie moge bezczynnie, normalnie mnie juz trafia:baffled:
Ja też dziś postawiłam na Colę i pizzę:-)
 
Do góry