reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

i brać paracetamol jak tylko boli głowa - nie przetrzymywać bólu tylko od razu ciach tabletkę (dziwne, nie??).

ja czytałam artykuł, że wiele ciężarnych tak bardzo boi się leków, że nie bierze żadnych leków i woli cierpieć, ale wiele leków nie jest szkodliwych dla dziecka - szczególnie w 2 i 3 trym, a ból i złe samopoczucie mamy jest gorsze dla dziecka - było to dość mądrze wytłumaczone
jeśli chodzi o mnie to ja jak mnie boli głowa biorę paracetamol- najmniejszą dawkę, z tego co pamiętam nie wolno brać ibupromu
 
reklama
witam!
cos mi internet dzisiaj nawala i juz trzeci raz pisze tego posta!
a wiec bedziemy miec druga CORECZKE! poza tym wszystko gra, mala zdrowa i wazy 380gr, termin przesuniety o jeden dzien wiec na 20 grudnia tak jak moje obliczenia. nowa pani dr idealna, rewelacyjna, konkretna rzeczowa babka!

Rozalinka dziekuje za troske, ma sie juz troche lepiej.

milego wieczoru!

Zmieniłam już SURPRISE:-) na córeczkę :-)
 
Dzień dobry,

Miłego dnia :-)

p.s. A ja miałam być od wczoraj na mazurkach - i co?? - i nic z tego nie wyszło.
 
Ostatnia edycja:
Witam!
U mnie wyczekiwany dzien nastał:-)WIZYTA U GINA ktorej sie jakos boje:-(najgorsze to czekanie na swoja kolej ale jakos przezyje;-)mnie dzis nowu boli w dole plecow i to mnie martwi.
 
co sie stalo ??

Aaaaaaaa, mój kochany psiak (jamnik szorstkowłosy) się pochorował. To już staruszek. Robiły mu się brodawczaki i jeden zmienił się w jakiś wielgaśny ropień. :-( No i weterynarz musiał się tym zająć. Teraz ma założony dren i trzeba z nim siedzieć i go pilnować. A że rodzice ciągle w pracy, brat za granicą, to ja z nim siedzę.

A przy okazji to ja też sobie kuku zrobiłam. Chyba mnie coś ugryzło czy coś bo zbiera mi się ropa, wokół tego mam strasznie czerwone i spuchnięte i ledwo łażę bo to akurat na łydce.

kopciuszku - o której ta wizyta? Nie bój się bo będzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Aaaaaaaa, mój kochany psiak (jamnik szorstkowłosy) się pochorował. To już staruszek. Robiły mu się brodawczaki i jeden zmienił się w jakiś wielgaśny ropień. :-( No i weterynarz musiał się tym zająć. Teraz ma założony dren i trzeba z nim siedzieć i go pilnować. A że rodzice ciągle w pracy, brat za granicą, to ja z nim siedzę.

A przy okazji to ja też sobie kuku zrobiłam. Chyba mnie coś ugryzło czy coś bo zbiera mi się ropa, wokół tego mam strasznie czerwone i spuchnięte i ledwo łażę bo to akurat na łydce.

kopciuszku - o której ta wizyta? Nie bój się bo będzie dobrze.

Do gina wyjezdzam okolo 12:00,zaczyna przyjmowac o 15:00 wiec juz trzeba sie nasiedziec ale znajac zycie to bede zonu jakas 7-8 w kolece wiec zobacz ile czekania,pewnie do domu wroce nie wczesniej jak po 17:00:-(co jest norma.

MEA tak tylko ze ten bol jest taki sam jak podczas tamtej nieudanej ciazy i czlowiek mysli o głupich rzeczach:-(
 
reklama
kopciuszku - trzeba myśleć pozytywnie!!

Kurcze to czekanie na swoją kolej jest najgorsze. No ale na to niestety chyba nie da się nic poradzić.
 
Do góry