reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Marta ja sie zastanawiam nad modelem Peg Perego Duette SW.Podobno miesci sie do Mercedesa A klasy a ja takiego mam wiec chyba nie bedzie taki wielki a i czytalam kilka pochlebnych opini
Masz juz upatrzone łózeczko bo mi wlasnie brat obiecal zebym wybrala do 1000 dwa to on zaplaci no i zastanawiam sie nad tymi ŁÓŻECZKO KLUPŚ RADEK VII SOSNA+SZUF+MAT G-P-K (691578404) - Aukcje internetowe Allegro
wiesz co na razie oglądam, ale tak jeszcze konkretnie na cos sie nie decysuje, fajne to łóżeczko, tylko ja chciała bym coś w ciemniejszym kolorze :)

Wiesz co ja nie chcialam drogiego wozka, poniewaz te wymyslate sa straszne w prowadzeniu, manewrach, ze o wlozeniu tego do auta nie wspomne:wściekła/y:

Poza tym to sa ciezkie wozki i na dluzsza mete kiepsko bedzie z ich prowadzeniem i uzeraniem sie. Dlatego chcialm wozek zwrotny, na pompowanych kolach, ktory bedzie dobrze sie prowadzil, a przy tym bedzie wygladal i malo kosztowal, bo jak dzieci zaczna siadac to napewno kupimy duzo lzejsza spacerowke typu parasolka.

Kupilismy wiec wozek Tako to masz linka Producent wózków i artykułów dziecięcych - TAKO - wózki dziecięce, wózki lalkowe, spacerowe...

kosztuje ok 1100 - 1200 zł. Ja kupilam uzywany od innej mamy blizniakow i ona tez radzila, zeby potem zmienic na spacerowke, bo to bardzo ulatwia zycie:tak:

wiesz ja tez fortuny na wozek nie chce wydac, bo generalnie czytałam ze na krotko taki gleboko-spacerowy starcza, bo jak dzieci podrosna to sie juz nie mieszcza w te spacerówki... dlatego tak w ogole sie zastanawiam ile razy ja gdzies z tymi dziecmi w tym głębokim wózku wyjde, jak sie urodza powiedzmy w listopadzie, zimą chyba srednio bede z nimi spacerowac, a na szczepienia czy gdzies to do fotelika i w samochód, a w domu nie zamierzam ich jakois bujac zbytnio w tym wóżku... A od jakiego wieku mozna dzieci wozić w spacerówce? Bo jak myslicie kiedy bedziemy chodzic na pierwsze spacerki??
Tez ogladalam te wozki co Ty wybralas
 
\
Mogę zadzwonić do lekarza, ale on przez telefon nigdy nic nie doradzi zawsze karze przyjechac i to prywatnie a ciągnie za to sporo więc już sama nie wiem czy czekać ...

Słuchaj ja lekarzem nie jestem ale mnie ciagle cos boli i lekarz mi powiedzial ze jezeli to nie sa ciagle bole tylko przechodza to nic zlego nie powinno sie dziac a przechodzi jak wezmiesz nospe?
 
Karolak ja bym chciala wózek zeby dzieci siedzialy kolo siebie, nie wiem czy to prawda ale czytalam ze lepiej sie manewruje i w tych tramwajach to pozniej to dziecko co siedzi z tyłu nic nie widzi i kopie to z przodu po plecach
Karolak, Jutka prosze zapodać zdjecia Waszych brzuszków bo chyba nie kojarze zebyscie wklejały, z trójpaków to chyba tylko ja wkleiłam, a chce zobaczyc jak innym mamusiom z dwójeczka w środku rosną bebzonki ;)
 
Madziarena najlepiej zadzwoń. U mnie to była inna bajka-brzuch na całej długości i szerokości zrobił się okropnie twardy a za kilka minut miękki. i tak co kilka minut. Nie mówiąc już o bólu który był okropny.
 
Karolak ja bym chciala wózek zeby dzieci siedzialy kolo siebie, nie wiem czy to prawda ale czytalam ze lepiej sie manewruje i w tych tramwajach to pozniej to dziecko co siedzi z tyłu nic nie widzi i kopie to z przodu po plecach;)

Tylko ze ten wozek ma opcje jazdy twarza przodem pleckami tez slyszalam ze moga sie kopac a z drugiej strony obok siebie to nie daja sobie spac bo ciagle jeden drugiego stuka. Ja sama jeszcze nie jestem pewna jaki wybrac ale dla mnie troche plusem jest to ze miescilby sie do mojego malego samochodu

Karolak, Jutka prosze zapodać zdjecia Waszych brzuszków bo chyba nie kojarze zebyscie wklejały, z trójpaków to chyba tylko ja wkleiłam, a chce zobaczyc jak innym mamusiom z dwójeczka w środku rosną bebzonki ;)

Az wstyd sie przyznac ale nie mam zadnego zdjecia z brzuchem bo mi sie aparat popsul i nie ma mi kto zrobic:zawstydzona/y:
 
Nie wydawajcie majątku na łóżeczko. Bartek jak miał 8 m-cy przestał spać, bo już jak się budził,podnosił to obijał głową szczeble i się ciągle budził. Wymieniliśmy na turystyczne i to było dobre rozwiązanie. A że jeszcze go nie sprzedałam, więc mam i dla malucha :tak:. Możesz zabrać na jakiś wyjazd, szybko się składa, więc same plusy. Wybór należy do Was :-)
 
reklama
Do góry