reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Ja wlasnie nie chce wozka typu jeden za drugim, bo moim zdaniem to jest krzywdzace dla jednego dziecka, ciagle ma ograniczona przestrzen widzenia. Poza tym jak to z przodu zasnie to to z tylu ma kompletnie przechlapane:baffled:

Dzieki za pomoc:) Jest tylko jeden problem, wlasnie chcialam ja przymierzyc i chyba troszke sie skurczyla!!!! aaaaaa jeszcze przed chwila byla dobra:dry:

To chyba nie mam innego wyjscia, ehhh

Tylko w tym wozku jest opcja ze jada buzkami do siebie i oczywiscie moga tez pleckami ale mysle ze to dobre rozwiazanie zeby mogly na siebie patrzec i w dodatku miec oko na wszystko co sie dzieje do okola

Rozumiem co z ta sukienka mi brzuch rosnie w takim tępie ze ja mnie bratowa zobaczyla to mowi boze masz brzuch jak na 8 miesiac;-)
 
reklama
Rozumiem co z ta sukienka mi brzuch rosnie w takim tępie ze ja mnie bratowa zobaczyla to mowi boze masz brzuch jak na 8 miesiac;-)
Miesiac temu dostalam sukienke i byla jakby dopasowana - no i dzis rano przymiarka - dalej jest dopasowana i poszlam w niej do pracy! Czyli brzusio cos nie rosnie... No i bardzo dobrze, bo obawialam sie ze w 8-9 mies. bede go wozic taczka...
 
Miesiac temu dostalam sukienke i byla jakby dopasowana - no i dzis rano przymiarka - dalej jest dopasowana i poszlam w niej do pracy! Czyli brzusio cos nie rosnie... No i bardzo dobrze, bo obawialam sie ze w 8-9 mies. bede go wozic taczka...

Boze a ja jestem przerazona bo juz sie nie mieszcze w ciuchy ciazowe co sobie kupilam i:-( nie dziwie sie ze mnie tak wszystko boli jak mi tak brzuchol rosnie ale bede miala wielkich chlopow;-)
 
Łóżeczko super!!

Ja tam dostanę łóżeczko od znajomych którzy kupowali w Belgii w zeszłym roku dla synka, wózek od koleżanki z pracy odkupuję bo ona rodziła pod koniec stycznia i też musiała wszystko dla synka nówka kupić-od niej też fotelik i wanienkę więc mi w sumie zostanie tylko garderoba:-)

co do tycia to ja jeszcze w tamtym tygodniu mieściłam się we wszystko sprzed ciąży a teraz zaczynają się wałki. W tydzień mnie wybrzuszyło:-D
 
Mi łóżeczko kupuje mama, wózek - bratowa i rodzice męża, wanienkę mam po siostrzeńcu, chodzić i inne duperele też ;) brat się zdeklarował, że kupi mi matę edukacyjna - kochany :p. Wczoraj przniosłam worki ciuszków dziecięcych, posegregowałam, kupiłam proszek do dzidziusiowych lumpków i dzisiaj zajmę się praniem ;)
Mam problem ... od jakiegoś czasu tak może ze dwa razy dziennie, po 2 minuty góra pobolewa mnie dół brzucha - ale tak boli, że aż do kręgosłupa promieniuje ... co to może być|? Wizytę mam w środę i nie wiem czy jest sens jechać prywatnie czy jeszcze poczekać ... kurczę ...
 
Boze a ja jestem przerazona bo juz sie nie mieszcze w ciuchy ciazowe co sobie kupilam i:-( nie dziwie sie ze mnie tak wszystko boli jak mi tak brzuchol rosnie ale bede miala wielkich chlopow;-)
I mnie boli, ciagle cos trzeszczy w srodku, wzdyma, w ubrania nie-ciazowe dawno nie wchodze, ale w ciazowki jeszcze sie mieszcze i mysle ze sie ze mna rozciagna...
Przegladalam wlasnie prawo dla kobiet w ciazy i mnie oswiecilo ze maciezynskie mamy 20 tyg a potem ew.wychowawcze i 0 na koncie. moze to jeszcze wczesnie o tym myslec, ale to oswiecenie mnie napadlo tak nagle...
 
Mam problem ... od jakiegoś czasu tak może ze dwa razy dziennie, po 2 minuty góra pobolewa mnie dół brzucha - ale tak boli, że aż do kręgosłupa promieniuje ... co to może być|? Wizytę mam w środę i nie wiem czy jest sens jechać prywatnie czy jeszcze poczekać ... kurczę ...
A mozesz zadzwonic do lekarza?
 
reklama
Ale to nie robi problemu - Jesli macierzyński mamy w 2010 to obowiązują nas nowe przepisy nie zależnie czy urodzimy w grudniu czy listopadzie. Ma być zamiast 20t. - 22t. - przy pierwszym dziecku np, ale tych dodatkowych 2 tyg. nie trzeba wziąć - można sobie wydłużyć o nie urlop a nie jest to konieczne.

Mogę zadzwonić do lekarza, ale on przez telefon nigdy nic nie doradzi zawsze karze przyjechac i to prywatnie a ciągnie za to sporo więc już sama nie wiem czy czekać ...
 
Do góry