reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
U mnie jest tak, że gdyby nie to, że mały najczęściej mi buszuje baaardzo wysoko pod cyckami- to też bym pewnie nie czuła, a tak wpycha się tam póki co dość mocno i czasami wydaje mnie się, ze to obiad chce wracać hahaha:-p:-D
Któraś z Was też czuje tak wysoko?
Kurde mac wrociłąm ze sklepu !!!! i co i z sił i z natchnienia do mycia okien opadłam...hahahah ale jak czytam jak ty sie wzielas to siły wracaja i checi tez ahahhah

Reve ja ostatnio to tez jakos tak wysoko czułam ,prze jeden dzien chyba nawet wczoraj ,cos normalnie nad cycami mi przejechało ,polozyłam reke i znowuu pukało...
BYlam w szoku ,chociaz dzisiaj znowu czuje na wysokosci pepka czasmai pod ,czasami nad nim ....
Wogole dzidzia juz jest na tyle duza ze czuje ja codzinnie bardzio czestooooo( mam wrazenie ze spi bardzo małoooo ) ,jak leze,jak chodze,jak stoje jak siedze normalnie w kazdej pozycji ...
 
Kurde mac wrociłąm ze sklepu !!!! i co i z sił i z natchnienia do mycia okien opadłam...hahahah ale jak czytam jak ty sie wzielas to siły wracaja i checi tez ahahhah

Reve ja ostatnio to tez jakos tak wysoko czułam ,prze jeden dzien chyba nawet wczoraj ,cos normalnie nad cycami mi przejechało ,polozyłam reke i znowuu pukało...
BYlam w szoku ,chociaz dzisiaj znowu czuje na wysokosci pepka czasmai pod ,czasami nad nim ....
Wogole dzidzia juz jest na tyle duza ze czuje ja codzinnie bardzio czestooooo( mam wrazenie ze spi bardzo małoooo ) ,jak leze,jak chodze,jak stoje jak siedze normalnie w kazdej pozycji ...

ja tez myslalam o mhyciu okna dzis ale troche sie boje ... jak mi wczoraj tak twardnal brzuszek to dzis odpuszcze i poczekam ... moze jutri umyje... o ile bedzie taka pogoda ze sie bedzie dalo bo w upale nie zamierzam !!
 
Ja już ruchu dzidziuśka dość długo czuję ale nie ma się co dziwić jeszcze dobrze pamiętam pierwszą ciążę!:-)
Ale wczoraj uśmiałam się w poczekalni u gin z mojego M.!!!
Siedzę sobie i czuję że kopie pod pępkiem! Więc nic tylko porwałam jego rękę kładę na brzuchu i mówię kiedy kopnie!!! I w końcu trafił na tą chwilę!!! Tylko boroczek się speszył bo siedziało tam kilka "ciężarówek" i uśmiechały się miło! A wiecie jak to chłopy:-):-):-) Dobra dobra już czułem!!! I uciekł z ręką
A moj w ogole nie dotyka brzuszka. Mowi, ze dziwnie sie czuje kiedy tak pod reka cos mu lata i szybko ucieka. Synek tez sie w niego wdal. Tylko ja caly czas macam i glaszcze...
 
Cześć Dziewczyny,
Troszkę późno dołączam do Waszego grona, ale dopiero Was znalazłam:-p
Jest to nasze pierwsze maleństwo a synek zawita do nas 11.12.2009 wg. OM:tak:
Ruchy chyba zaczęłam wyczuwać wczoraj, ale nie jestem jeszcze pewna czy to jest właśnie to:sorry:
Pozdrowienia dla Was :-)
 
Hejka:)
Co do burzy to padłam wczoraj jak kafka i przespałam całą noc, nie słyszałam żadnej burzy a podobno taka wielka była:D
Co do ruchów to moja Mała dziś nie kopnęła jeszcze, ale czułam ją rano. A co do ruchów pod piersiami.. ja czuję czasem nad pępkiem jakieś burkania, ale wątpię by to miało związek z dzidzią choć kto tam wie. Moja jak kopie to w podbrzuszu albo pod pępkiem:) Zjem zaraz batona to może się ożywi a jak nie to liczę, że podczas smarowania brzuszka balsamem.
Byłam na zakupach rano i opadłam z sił. Dziś mnie wsjo męczy.
Na obiad dziś robię makaron z cukrem i białym serem bo po prostu na nic więcej nie mam siły!:)
 
Cześć Dziewczyny,
Troszkę późno dołączam do Waszego grona, ale dopiero Was znalazłam:-p
Jest to nasze pierwsze maleństwo a synek zawita do nas 11.12.2009 wg. OM:tak:
Ruchy chyba zaczęłam wyczuwać wczoraj, ale nie jestem jeszcze pewna czy to jest właśnie to:sorry:
Pozdrowienia dla Was :-)

Witamy gorąco:-) Gratulacje:-)
 
Hej dziewczyny,
Moje dzidzie jak kopia to tez albo pod pepkiem albo w podbrzuszu.Czasami sie martwie czy to nie za nisko.A dzisiaj mnie brzuch tak kłuje po lewej stronie i w ogole jakos caly boli.
 
reklama
I ja różnie ruchy odczuwam:tak: Czasmai bardzo wysoko a czasmi nisko:tak:
A jak się maleństwo rozbryka to az brzuch cały się rusza:-D
 
Do góry