reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Czesc Karolak - jestes naszym kolejnym trzypakiem. Gratuluje . Nie martw sie - wszytsko bedzie dobrze. A u nas biadolic mozesz ile tylko dusza zapragnie :).

Jak juz pewnie zauwazylas wszytkie biadolimy - a co? nie wolno nam ? :)
 
Hejka!
Rany, dziewczyny... ile Wy piszecie! Miałam szczery zamiar przeczytać wszystko (no, chociaż ostatni tydzień) ale chyba nie dam rady tak szybko :-(
U mnie wszystko super, Teściowie pojechali (HURA!), Rodzice pojechali (HURA!) i nareszcie jesteśmy sami (2+1 ;-)). Tak że wracam powoli do życia, odpoczywam i przestaję się stresować co znowu zrobiłam nie tak ;-)
W środę byliśmy na USG i już wiemy wszystko :-) Będzie córka! Michalina Konstancja :-) I planowany poród 8.12, więc dokładnie w środku wszystkich dotychczasowych wyliczeń. To tak, żeby się pochwalić, bo jakoś wszyscy słysząc "dziewczyna" reagują jakby chlopak był lepszy. U Was na pewno znajdę zrozumienie dla mojej radości z posiadania dziewczyny :-)
No dobra, to tyle chwalenia się, zabieram się za czytanie. Może choć trochę nadrobię... ;-)
Miłego słonecznego poniedziałku!


Super, ze juz wiecie i ze wreszcie zostaliscie sami, odetchniecie troche od wizyt:tak:
Gratuluje coreczki:-)


Witajcie Dziewczynki!
Udało mi się nadrobić zaległości po weekendzie, ale łatwo nie było:) Jesteście niesamowite pod względem produktywności!
mea_osi świetna była ta akcja w poczekalni, usmiałam się serdecznie:)
jutka tak bym chciała Ci coś mądrego poradzić, tylko że to takie trudne. Trzymaj się dzielnie Kochana i wierzę, że znajdziecie z mężem dobre rozwiązanie!
dagmar super, że operacja synka się udała, na pewno poradzicie sobie z rekonwalescencją!
lajtway witaj wśród nas!
Gogana każda z nas ma gorsze dni, do tego dochodzą hormony i płacz gotowy. Tak jak radziła emwu wypłacz się raz a dobrze a powinno Ci ulżyć. Wszystko musi się ułożyć, więc głowa do góry.
akozka gratuluję córeczki!
Co do kremów przeciw rozstępom to tak jak joanna82 smaruję się kremem z ziaji, dodatkowo jeszcze czasami oliwką dla dzieci. Także uważam, że to czy pojawią się rozstępy zalezy w dużej mierze od genetyki. Ale jak posmaruję się kremem to mam przynajmniej czyste sumienie, że zrobiłam coś, aby im zapobiec:)
Weekend zleciał mi tak szybko, pooddychałam świeżym powietrzem. No i mąż trochę odpoczął od kompa. Pogoda zrobiła się całkiem przyzwoita i u nas nie jest już tak gorąco.
Dziewczynki trzymajcie za mnie kciuki, bo niedługo uciekam na usg połówkowe. Jak zwykle się denerwuję, ale chyba wszystkie tak mamy. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.
Jak wrócę, podzielę się najświeższymi informacjami:) Do napisania!

Tez mam taka nadzieje, ze cos madrego wymyslimy:sorry: Dzis przyjezdza moja mama, to madra kobieta jest i zawsze ma racje, mysle, ze pomoze nam cos wykombinowac:tak:

Czesc dziewczyny,
Chcialam sie przedstawic i moze dolaczyc do ?Waszego grona.Czesto czytam wasze posty ale jakos tak brak mi bylo odwagi zeby cos pisac o sobie.
Otoz jestem w 20 tyg z bliznietami jednojajowymi i juz wiadomo ze chlopcy.Ciaze przechodze nie za dobrze od 12 tyg leze najpierw 2 tyg w szpitalu bo mialam nisko osadzone lozysko i plamilam a jak to sie uspokoilo to od 3 tyg miewam skurcze i twardnieje mi brzuch.Niby jak bylam w zeszlym tyg u lekarza to powiedzial ze nic sie nie dzieje ale ja i tak sie strasznie boje tym bardziej ze dwie pierwsze poronilam bardzo wczesnie. Do tego ciagle mnie cos boli i musze lezec tylko na lewym boku bo jak poleze na prawym to mnie strasznie boli.
No ale coz dosc biadolenia strasznie sie ciesze ze istnieje takie forum na ktorym mozesz zawsze liczyc na wsparcie psychicze(niektorzy mowia ze popadam w depresje)
Pozdrowienia dla was wszystkich:-)

Witaj! Jestes juz 3 z blizniakami:tak:
Ja rowniez spodziewam sie blizniat tyle, ze dwujajowych:-) Plci niestety jeszcze nie znamy. Badz dzielna i wytrzymaj te ciezkie chwile. Jak malenstwa sie urodza to zobaczysz jeden ich usmiech wszystko Ci wznagrodzi:tak:
 
emwu
dziękuję ci słonko jak nie znajdę czegoś takiego to napiszę :-)
akozka
gratuluję jak nie wiem co, naprawdę to super, że już wiecie kto tam sobie bryka i super, że to dziewczynka :-D
karolak
witamy serdecznie, zapraszamy do marudzenia ;-) i nie tylko :-D
 
dzieki dziewczyny za serdeczne powitanie.
Jutka bardzo sie ciesze ze ty tez z blizniakami i ze w ogole tyle nas tu jest bo ja mam tak strasznie duzo watpliwosci czy to tylko w mojej ciazy blizniaczej takie objawy czy wy tez odczuwacie twardy brzuch i czeste klucia.
 
Hej dziewczęta, rano było tu pusto po weekendzie....
emwu76 mamy chyba podobną budowę ciała bo ja też mam chude nóżki i rączki a brzuszek robi się wydatny....
karolak12 witam cię na forum, narzekaj do woli....
akozka gratuluję dziewczynki, ja dowiem się dopiero 7 sierpnia jaka płeć dzidzi choć większość obstawia chłopaka...
dagmar cieszę się że wszystko OK z synkiem, powodzenia...
mea_osi oby babcia była uparta jak osiołek to problem będziesz miała z głowy, ja mam dziadków po 90-tce mieszkają razem w domku i dzięki nim cała moja rodzina ma "rozrywkę" bo "umilają" nam życie jak się da....dostarczając rozrywek w postaci telefonów o różnej porze dnia i nocy...
moka83 powodzenia na USG czekamy na wieści....:-)
 
Czesc dziewczyny,
Chcialam sie przedstawic i moze dolaczyc do ?Waszego grona.Czesto czytam wasze posty ale jakos tak brak mi bylo odwagi zeby cos pisac o sobie.
Otoz jestem w 20 tyg z bliznietami jednojajowymi i juz wiadomo ze chlopcy.Ciaze przechodze nie za dobrze od 12 tyg leze najpierw 2 tyg w szpitalu bo mialam nisko osadzone lozysko i plamilam a jak to sie uspokoilo to od 3 tyg miewam skurcze i twardnieje mi brzuch.Niby jak bylam w zeszlym tyg u lekarza to powiedzial ze nic sie nie dzieje ale ja i tak sie strasznie boje tym bardziej ze dwie pierwsze poronilam bardzo wczesnie. Do tego ciagle mnie cos boli i musze lezec tylko na lewym boku bo jak poleze na prawym to mnie strasznie boli.
No ale coz dosc biadolenia strasznie sie ciesze ze istnieje takie forum na ktorym mozesz zawsze liczyc na wsparcie psychicze(niektorzy mowia ze popadam w depresje)
Pozdrowienia dla was wszystkich:-)
Witaj z nami kochana :) No patrzcie i mamy kolejna mamuske z blizniakami ale fajnie !!!!!!!!!!Marudz ile wlezie hahaah kazda tak z nas robie hahah a co !!!!

mea- nie daj sie !!!! I szykuj pokoj dla dzidiz co by nikt go nie zajoł ;)
 
reklama
Mea nie rozumiem, tzn. mieszkacie u teściowej, tak?
Ile tam jest pokoi i ile osób mieszka?
Bo ja nie bardzo rozumiem szczerze mówiąc, ale też uważam że dziecko powinno mieć osobny pokoik.
 
Do góry