reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Hejka!
Rany, dziewczyny... ile Wy piszecie! Miałam szczery zamiar przeczytać wszystko (no, chociaż ostatni tydzień) ale chyba nie dam rady tak szybko :-(
U mnie wszystko super, Teściowie pojechali (HURA!), Rodzice pojechali (HURA!) i nareszcie jesteśmy sami (2+1 ;-)). Tak że wracam powoli do życia, odpoczywam i przestaję się stresować co znowu zrobiłam nie tak ;-)
W środę byliśmy na USG i już wiemy wszystko :-) Będzie córka! Michalina Konstancja :-) I planowany poród 8.12, więc dokładnie w środku wszystkich dotychczasowych wyliczeń. To tak, żeby się pochwalić, bo jakoś wszyscy słysząc "dziewczyna" reagują jakby chlopak był lepszy. U Was na pewno znajdę zrozumienie dla mojej radości z posiadania dziewczyny :-)
No dobra, to tyle chwalenia się, zabieram się za czytanie. Może choć trochę nadrobię... ;-)
Miłego słonecznego poniedziałku!
gratuluję córeczki ;)
sama bede się ogromnie cieszyć jesli bd miała dziewczynkę ;-D
 
reklama
Hejka!
W środę byliśmy na USG i już wiemy wszystko :-) Będzie córka! Michalina Konstancja :-) I planowany poród 8.12, więc dokładnie w środku wszystkich dotychczasowych wyliczeń. To tak, żeby się pochwalić, bo jakoś wszyscy słysząc "dziewczyna" reagują jakby chlopak był lepszy. U Was na pewno znajdę zrozumienie dla mojej radości z posiadania dziewczyny :-)
No dobra, to tyle chwalenia się, zabieram się za czytanie. Może choć trochę nadrobię... ;-)
Miłego słonecznego poniedziałku!
NO to ja sie ciesze razem z toba !!!! Ja tez bym bardzo chciała corcie ,ale dlatego ze juz chłopaczka mam ,pierwsze mi bylo obojetne co bedzie ahhaha :)
Musze wspomniec oczywiscie ze czuja na chlopaka mam od poczatku ciazy ,a gin nie chcial na ostatnim usg powiedziec kto tam sie ukrywa w brzuszku .NO nic musze czekac do 10 sierpnia buuuuuuu !!!!!Tylko to przeczucie na chlopaka spokoju mi nie daje ! Mysle ze bedzie mały Kuba :)
 
Ostatnia edycja:
emwu - Ty nasza zabko kochana ze spuchnietym brzuszkiem i chudymi łapkami i noziami ahahahhahahahah.

Boze jaki ja mam apetyt , toż to szok !!!! Zjadłam paczka - precla ,wiedzac ze juz sie zupka grzeje pomidorowa ,no i co??? Wrabałam wielgasnego precla ,zjadlam talerz zupy i 3 kromki chlebka z maslem do zupki !!!!! Wiem ze bede z godzinke miala spokoju i zaraz bede cos szukała na "przegryzienie" przed 2 daniem ktore zwykle robie ok 15-16 !!!! Dzis bede miała pierozki z jagodami i ze smiatenka !!!!!!! MNIAM.
 
akozka, gratuluje coreczki! masz racje tez sie spotkalam z taka reakcja. zupelnie niezrozumiala. u nas problem inny, mamy coreczke, wiec teraz wszscy wymagaja by byl chlopak, no przeciez zwariowac mozna.

jakich kosmetykow p rozstepom uzywacie, ja ostro klepie foliacti i tocoreduct forte pharmaceris, niby ok ale moze jakis super polecicie. niestety troche rozstepow mam, niewidoczne, ale pewnie sie uwidocznia pozniej. boje sie jak nie wiem czego.
w pierwszej ciazy dopiero w ostatnim miesiacu mi wylazly, fioletowe krechy, na biuscie, biodrach i troche na udach. na brzuchu ani jednego naszczescie nie mialam. smarowalam sie cala ciaze kremami mustela sadzilam ze najlepsze.
 
jakich kosmetykow p rozstepom uzywacie, ja ostro klepie foliacti i tocoreduct forte pharmaceris, niby ok ale moze jakis super polecicie. niestety troche rozstepow mam, niewidoczne, ale pewnie sie uwidocznia pozniej. boje sie jak nie wiem czego.
w pierwszej ciazy dopiero w ostatnim miesiacu mi wylazly, fioletowe krechy, na biuscie, biodrach i troche na udach. na brzuchu ani jednego naszczescie nie mialam. smarowalam sie cala ciaze kremami mustela sadzilam ze najlepsze.
Haaa ja maiłam to samo ,nic nic ,az nagle bach i sa ! blee. Wyskoczyly mi w pierwszej ciazy na cycach ,i tyłku .Całe szczescie ze brzuszek mi ocalał nie naruszony !
W pierwszej ciazy smarowałam sie krem przeciw rozstepom z gerbera ...o dupe rozbic !Teraz sie smaruje intensywnie :tak:Kremem z ziaja mamma mia - i jak narazie jestem zadowolona nic nawet nie swedzi ! Lecz nie oszukuje sie ze rozstepy mimo smarowania moga mi wylezc ! :baffled:
 
emwu - Ty nasza zabko kochana ze spuchnietym brzuszkiem i chudymi łapkami i noziami ahahahhahahahah.

Boze jaki ja mam apetyt , toż to szok !!!! Zjadłam paczka - precla ,wiedzac ze juz sie zupka grzeje pomidorowa ,no i co??? Wrabałam wielgasnego precla ,zjadlam talerz zupy i 3 kromki chlebka z maslem do zupki !!!!! Wiem ze bede z godzinke miala spokoju i zaraz bede cos szukała na "przegryzienie" przed 2 daniem ktore zwykle robie ok 15-16 !!!! Dzis bede miała pierozki z jagodami i ze smiatenka !!!!!!! MNIAM.

Ja od kilku dni też mam wilczy apetyt:-) Podobno to normalne w 2 trym. Ostatnio na śniadanie 6 kromek chleba zjadłam:-D
 
Witajcie Dziewczynki!
Udało mi się nadrobić zaległości po weekendzie, ale łatwo nie było:) Jesteście niesamowite pod względem produktywności!
mea_osi świetna była ta akcja w poczekalni, usmiałam się serdecznie:)
jutka tak bym chciała Ci coś mądrego poradzić, tylko że to takie trudne. Trzymaj się dzielnie Kochana i wierzę, że znajdziecie z mężem dobre rozwiązanie!
dagmar super, że operacja synka się udała, na pewno poradzicie sobie z rekonwalescencją!
lajtway witaj wśród nas!
Gogana każda z nas ma gorsze dni, do tego dochodzą hormony i płacz gotowy. Tak jak radziła emwu wypłacz się raz a dobrze a powinno Ci ulżyć. Wszystko musi się ułożyć, więc głowa do góry.
akozka gratuluję córeczki!
Co do kremów przeciw rozstępom to tak jak joanna82 smaruję się kremem z ziaji, dodatkowo jeszcze czasami oliwką dla dzieci. Także uważam, że to czy pojawią się rozstępy zalezy w dużej mierze od genetyki. Ale jak posmaruję się kremem to mam przynajmniej czyste sumienie, że zrobiłam coś, aby im zapobiec:)
Weekend zleciał mi tak szybko, pooddychałam świeżym powietrzem. No i mąż trochę odpoczął od kompa. Pogoda zrobiła się całkiem przyzwoita i u nas nie jest już tak gorąco.
Dziewczynki trzymajcie za mnie kciuki, bo niedługo uciekam na usg połówkowe. Jak zwykle się denerwuję, ale chyba wszystkie tak mamy. Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.
Jak wrócę, podzielę się najświeższymi informacjami:) Do napisania!
 
Powiedzial ,ze wygladam w ciazy wspaniale. Nic nie przytylam a brzuszek jest sliczny i okraglutki . I teraz najlepsze.....;-). Mowi:
Z tymi szczuplutkimi nozkami i brzuszkiem wygladasz jak........ZABA......:baffled:

hm....mile to czy nie? Zaczelam sie tak smiac bo kto by chcial byc zaba w ciazy . hi hi. Wiem ,ze on kochany i chcial byc mily. Sam sie smial z siebie.
Caly wieczor mu kumkalam :)
Oj Ci faceci - oni to potrafia podbudowac kobiete na duchu.

Ja jestem Żabą w Ciazy !!!! ale to z nazwiska :)
 
Hejka!
Rany, dziewczyny... ile Wy piszecie! Miałam szczery zamiar przeczytać wszystko (no, chociaż ostatni tydzień) ale chyba nie dam rady tak szybko :-(
U mnie wszystko super, Teściowie pojechali (HURA!), Rodzice pojechali (HURA!) i nareszcie jesteśmy sami (2+1 ;-)). Tak że wracam powoli do życia, odpoczywam i przestaję się stresować co znowu zrobiłam nie tak ;-)
W środę byliśmy na USG i już wiemy wszystko :-) Będzie córka! Michalina Konstancja :-) I planowany poród 8.12, więc dokładnie w środku wszystkich dotychczasowych wyliczeń. To tak, żeby się pochwalić, bo jakoś wszyscy słysząc "dziewczyna" reagują jakby chlopak był lepszy. U Was na pewno znajdę zrozumienie dla mojej radości z posiadania dziewczyny :-)
No dobra, to tyle chwalenia się, zabieram się za czytanie. Może choć trochę nadrobię... ;-)
Miłego słonecznego poniedziałku!

a mi dla odmiany tesciowa przyjechala i biadoli jaka to ona nie jest biedna bo bedzie musiala znowu do swojej mamy jechac bo vabcia uparta i do nas nie zjedzie !!
swoja droga ja chce jak najszybciej zaczac robic pokoj i w jakims stopniu dac tesciowej do zrozumienia ze jak bedzie dzicko to sorki ale nie mamy dodatkowego miejsca na to zeby jeszcze mieszkala z nami babcia !! to bedzie bardzo ciezki temat ale mysle ze mam racje i zdania nie zamierzam zmieniac !!! z reszta babcia jest na tyle uparta ze nie zgodzi sie na przeprowadzke :)
 
reklama
Czesc dziewczyny,
Chcialam sie przedstawic i moze dolaczyc do ?Waszego grona.Czesto czytam wasze posty ale jakos tak brak mi bylo odwagi zeby cos pisac o sobie.
Otoz jestem w 20 tyg z bliznietami jednojajowymi i juz wiadomo ze chlopcy.Ciaze przechodze nie za dobrze od 12 tyg leze najpierw 2 tyg w szpitalu bo mialam nisko osadzone lozysko i plamilam a jak to sie uspokoilo to od 3 tyg miewam skurcze i twardnieje mi brzuch.Niby jak bylam w zeszlym tyg u lekarza to powiedzial ze nic sie nie dzieje ale ja i tak sie strasznie boje tym bardziej ze dwie pierwsze poronilam bardzo wczesnie. Do tego ciagle mnie cos boli i musze lezec tylko na lewym boku bo jak poleze na prawym to mnie strasznie boli.
No ale coz dosc biadolenia strasznie sie ciesze ze istnieje takie forum na ktorym mozesz zawsze liczyc na wsparcie psychicze(niektorzy mowia ze popadam w depresje)
Pozdrowienia dla was wszystkich:-)
 
Do góry