reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Z tym bolem nogi odchodzacym od kregoslupa no normalne nawet przy ciazy pojedynczej. Czytalam i slyszalam o tym. Niestety nie zakodowalam szczegulow bo mnie problem nie dotyczy. Pogrzebcie w internecie cos na ten temat znajdziecie. Moze pozycje spania zmienic. To pewnie jakis ucisk na nerwy.
Moze zalozyc malutkie obcasy albo wlasnie przejsc na plaskie. Musi byc jakies wyjscie.
Powodzenia.
 
reklama
Emwu hehe barzdo miły komplement od męża:tak:Mój to do tych mniej delikatnych nalezy, mówi, że brzuch mi spuchł:-D:-D:-D
Co do bólu to i mnie męcza bóle krzyża, ale taki mój urok, przy każdej ciąży to mam, no i przez to miałam później bóle krzyzowe podczas porodu, o zgrozo.....:szok:

A my po krótkich wakacjach, bylismy w delfinarium,. dwa dni na plazy przeleżelismy nad morzem, super było, Antonio zadowolony, ja odpoczęlam i swietnie się czuję. maluszek mało się ruszał, chyba tez odpoczywał;-)
a na wizyte i usg dopiwro za tydz ide. Może pokaże maluszek co tam ukrywa:tak:
 
Z tym bolem nogi odchodzacym od kregoslupa no normalne nawet przy ciazy pojedynczej. Czytalam i slyszalam o tym. Niestety nie zakodowalam szczegulow bo mnie problem nie dotyczy. Pogrzebcie w internecie cos na ten temat znajdziecie. Moze pozycje spania zmienic. To pewnie jakis ucisk na nerwy.
Moze zalozyc malutkie obcasy albo wlasnie przejsc na plaskie. Musi byc jakies wyjscie.
Powodzenia.

Ja miałam ok 10tyg takie bóle zaczynały się od krzyża i przez pośladek wchodziły w nogę ale odpukać teraz zdarzają się rzadko... Też uważam że to jakiś ucisk macicy na nerw w kręgosłupie... wszystko się rozciąga a w 5 m-cu dość intensywnie to przebiega.
 
Witam po wyjeździe nad morze. Jak zwykle ciężko nadrobić bo po tyg to prawie 100 stron, ale juz jestem w polowie wiec troszkę wróce do poprzednich tematów.

Ja nie piję ani kawy (kofeina) ani coli (kofeina i fosforany- odwapniaja kości maluszka) ani piwa Karmi ani innego z zawartością alk. Wszystkie te napoje uwielbiam ale zawsze potrafiłam sobie czegoś odmówić dla "wyższych celów".
Znalazłam jedno piwo całkowicie bezalk. 0,0% o nazwie Bavaria- bardzo smaczne

Tuż przed wyjazdem miałam kontrolę z ZUS-u (jestem na L4). Walizy juz staly gotowe a tu domofon. Przyszły 2 panie spisały nr dowodu do protokołu i poszły. Teraz juz nie wzywają ciężarnych na komisje po 6 miesiącach, bo zmieniło się to od tego roku- i dobrze.

Nie bylo mnie tydzien a tu widze ze tele z was poznalo płeć- ale zazdroszcze- ja mam nadzieje ze poznam za tydzien.

Dobra wracam czytac zaległosci
 
Witajcie:0
oglądałam album i zdjęcia Waszych brzuszków, macie już takie ładne duze brzuszki, a u mnie ledwo go widać:( poza tym nie wiem czy to normalne, ale moja fasolka jest jak na mój gust bardzo nisko "usadowiona" czuję taką wypukłość jakieś 3-4 cm od wzgórka łonowego, czy Wy też tak macie?

Też tak mam, kopie i rusza się nad wzgórkiem łonowym, ale to nie jest powód do zmartwień, najważniejsze, że macica dobrze rośnie:-)
 
Z tym bolem nogi odchodzacym od kregoslupa no normalne nawet przy ciazy pojedynczej. Czytalam i slyszalam o tym. Niestety nie zakodowalam szczegulow bo mnie problem nie dotyczy. Pogrzebcie w internecie cos na ten temat znajdziecie. Moze pozycje spania zmienic. To pewnie jakis ucisk na nerwy.
Moze zalozyc malutkie obcasy albo wlasnie przejsc na plaskie. Musi byc jakies wyjscie.
Powodzenia.

Czytałam, że owszem, wysokie obcasy odpadają, ale płaskie również. Powinny być na niskim, ale szerokim obcasie.
 
A i jeszcze z zaleglosci to u mnie "indywidualna" położna bierze od 300-500 zł a lekarz ok1000zl ale tez uwazam ze polozna bardziej sie przyda.

Ja startowałam z wagą 63,3 a dzisiaj na wizycie 65,3 i lekarz troszkę się zmartwił ze za malo
 
A i jeszcze z zaleglosci to u mnie "indywidualna" położna bierze od 300-500 zł a lekarz ok1000zl ale tez uwazam ze polozna bardziej sie przyda.

Ja startowałam z wagą 63,3 a dzisiaj na wizycie 65,3 i lekarz troszkę się zmartwił ze za malo

O, mamy ten sam tydz. ciąży. Ja na ostatniej wizycie miałam tylko 20dag więcej i prócz tego, że nazwała mnie pani wróbelkiem to nie mówiła aby coś to złego oznaczało. Wiele Kobiet stopuje z wagą a potem nagle wystrzelają, wszystko przed nami. Ja ostatnio mam spory apetyt, więc pewnie ważę już więcej.
 
Ja juz wrócilam,nadrobiłam zaległosci wiec jestem na bieżąco:-)

MEA jesli rzeczywiscie macie ciasno to nie daj sie,przeciez wy tez musicie miec jakis pokoik do dziecka.

Witam nowa mamusie z blizniakami:-)mi sie wydawało ze blizniaki zdarzaja sie sporadycznie ale widze ze to nie prawda:-)teraz to takich mamusiek jest sporo:-)

Moja macica tez siega podobniez juz do pepka ale gin jak robił usg przez brzuch to dzidzia jest na dole wiec mysle ze to normalne;-)
 
reklama
Matko !!! Zasuwam 3 kolbe kukurydzy-UWIELBIAM !!!! Przegryzajac miedzy czasie arbuzem ! Ot mieszanka wybuchowa ahhaha !
 
Do góry